Illuminati (Robert Langdon 1.) 5 csillagozás

Dan Brown: Illuminati Dan Brown: Illuminati Dan Brown: Illuminati

Ein Kernforscher wird in seinem Schweizer Labor ermordet aufgefunden. Auf seiner Brust finden sich merkwürdige Symbole eingraviert, Symbole, die nur der Harvardprofessor Robert Langdon zu entziffern vermag. Was er dabei entdeckt, erschreckt ihn zutiefst: Die Symbole gehören zu der legendären Geheimgesellschaft der „Illuminati”. Diese Gemeinschaft scheint wieder zum Leben erweckt zu sein, und sie verfolgt einen finsteren Plan, denn aus dem Labor des ermordeten Kernforschers wurde Antimaterie entwendet.

Eredeti megjelenés éve: 2000

720 oldal · ISBN: 9783404163441 · Fordította: Axel Merz
Bastei Lübbe, Bergisch Gladbach, 2006
716 oldal · ISBN: 9783404148660 · Fordította: Axel Merz
Bastei Lübbe, Köln, 2003
702 oldal · puhatáblás · ISBN: 3404148665 · ASIN: B0042Y6ZP4 · Fordította: Axel Merz

Nicolettini_Sillingrano>!
Dan Brown: Illuminati

Azt hiszem kinőttem a sci-fi olvasásból, pedig kamaszkoromban hogy rajongtam Dan Brown könyveiért. Csak nekem feltűnő, hogy Robert Langdon professzor mindenhez is ért, és hogy szexista megjegyzések és leírások sokaságával van tele a könyv? Izgalmas és unalmas részek váltakoznak, kb. 400-500 oldalban ebből többet is ki lehetett volna hozni. Carlo Ventresca camerlengo karaktere viszont szuperül van felépítve, imádtam a monológjait is.

Dan Brown: Sakrileg The Da Vinci Code

Robert Langdon sorozat · Összehasonlítás