Bosszúállók: ​Mindenki uralni akarja a Világot 10 csillagozás

Dan Abnett: Bosszúállók: Mindenki uralni akarja a Világot

A fenséges és hatalmas Bosszúállóknak a legnagyobb ellenségeikkel kell szembenézniük – az összessel egyszerre! Amerika Kapitány gyilkos csatát vív Hydra erőivel Berlinben. Sólyomszem és Fekete Özvegy a Vadföldön próbálják meghiúsítani az A.I.M terveit. Vasember Washingtonban harcol, hogy megállítsa Ultront. Thor egy egész hadsereggel néz szembe Szibériában. Bruce Banner és Nick Fury pedig Mangapore-ban küzdenek Evolúció Mesterével. Csakis egyvalami biztos: mindez nem lehet a véletlen műve!

De miféle még nagyobb, még halálosabb veszély bujkál az egyszerre végrehajtott támadások mögött?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nagy Marvel regénysorozat

Szukits, Szeged, 2019
340 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634975137 · Fordította: Szente Mihály
Szukits, Szeged, 2019
324 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634975144 · Fordította: Szente Mihály

ftamas
Dan Abnett: Bosszúállók: Mindenki uralni akarja a Világot

Huh, ekkora hulladékot… Nem ezt vártam volna attól az írótól, aki annyi egész normális warhammer regényt írt meg. A történet hihetetlenül bugyuta és nevetséges, de hogy még rosszabb legyen, a szereplőket több szálra helyezi, így az egész könyvben, 50-60 oldal jut egy egy szálra, amivel nem megy semmire. Leírás nincs, a történet gagyi, a hangulat nulla, a karakterek színtelenek. A párbeszéd… Á felesleges többet mondani, inkább leírom a jó dolgokat, mondjuk zárójelek közé: ()

Lehetnek olyan esetek, amikor még ennél is rosszabb lenne ( Mondjuk, ha Humberto Ramos megrajzolná ), de azért ez is megéri a pénzét…

Altarus
Dan Abnett: Bosszúállók: Mindenki uralni akarja a Világot

Egyszerűen nem tudom, hogy Dan Abnett mit szívott, miközben írta ezt a könyvet, mert mehh. Igen, arról a Dan Abnettről van szó, akinek rengeteg remek Warhammer 40k regényt köszönhetünk Vagy nem tudott mit kezdeni a Bosszúállókkal, vagy csak minél előbb túl akart lenni a megírásán, nem tudom. Van benne 1-2 jó momentum, de egyszerűen alig bírtam haladni vele, mert hihetetlen unalmasra sikeredett. Egy gyenge közepest adok rá, leülhetsz Abnett.