A ​Hadúr (Warhammer 40,000: Gaunt Szellemei 14.) 22 csillagozás

Dan Abnett: A Hadúr

A Megváltáson véghezvitt lehetetlen küldetés sikere után Gaunt komisszár ezredes és a Tanithi Egyes Urdesh stratégiai fontosságú kohóvilágára siet, melyet Sek anarch kegyetlen seregei vettek ostrom alá. A tét azonban jóval nagyobb, mint egyetlen világ sorsa. A birodalmi erők az oszd meg és uralkodj elvét kihasználva igyekeznek éket verni az ellenség erői közé, ám a személyesen Macaroth hadúr vezette urdeshi hadjárat egy lehetséges új célt adott az Ellenség támadásának – egyetlen csapással lefejezhetik a birodalmi parancsnoki láncot. A kérdés csak az, hogy a hadúr valóban védtelen célponttá vált-e? S vajon a Szellemek képesek lesznek-e megvédeni őt a Káosz válogatott gyilkosaitól és hadigépeitől?

Eredeti megjelenés éve: 2017

Tuan, Budapest, 2018
380 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639940789 · Fordította: Takács Gergely

Rajdos_Péter>!
Dan Abnett: A Hadúr

Nagyon jó volt ez a könyv is méltó folytatása az előzőeknek, csak a vége egy kicsit nyitott. Remélem nem kell éveket várni a következő részre.

Gazdag_Rudolf>!
Dan Abnett: A Hadúr

Mit is mondjak, letehetetlenül jó könyv.Elég sokáig húzodott mire megérkezett hozzánk ez a könyv, de megérte várni.Szeretem benne a jól megkomponált harcokat, és még mindig körbelengi az egyes szereplőket az a bizonyos misztikum.Élvezetes könyv, ajánlom mindenkinek aki szereti a warhammer 40000 világát.

Warhammer 40,000: Gaunt Szellemei sorozat · Összehasonlítás