Cirmos ​Cinka bajba kerül (Varázslatos Állatbirodalom 4.) 25 csillagozás

Daisy Meadows: Cirmos Cinka bajba kerül

Lili és Luca alig várják, hogy kipróbálják, milyen egy ottalvós buli a Barátság-erdőben. Éjszaka furcsa hangokat hallanak, de miután megisszák házigazdájuk, Bizsu finom, mézes tejét, álomba merülnek. Másnap arra ébrednek, hogy kis barátjuk, Cirmos Cinka eltűnt. A nyomok egy mocsárhoz vezetnek…

Eredeti cím: Bella Tabbypaw in Trouble

Eredeti megjelenés éve: 2014

Kiadói ajánlás: 5 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Manó Könyvek, Budapest, 2016
104 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634031734 · Fordította: Farkas Krisztina

gab001>!
Daisy Meadows: Cirmos Cinka bajba kerül

Ezúttal nem lepett meg, hogy egymásra épülnek az egyes részek, s így kimaradtam néhány kalandból. Szerencsére az utalások pontosan elegendőek ahhoz, hogy ez ne legyen gond. Ismét ellátogathatunk a Barátság-erdő varázslatos világába, ahol a véletlennek köszönhetően érdekes dolgokra bukkanunk. Ismét találkozunk a beszélő állatokkal, a boszorkánnyal és a vakarcsokkal. A rajzok és a stílus is aranyos. A megoldások pedig megnyugtatóak, az események tartogatnak meglepetéseket. Nekem tetszett, kíváncsi vagyok az előzményekre és a következményekre is. Szerintem folytatom a sorozatot, bár megpróbálom kicsit rendezettebben. Kedves történet.

Manó Könyvek, Budapest, 2016
104 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634031734 · Fordította: Farkas Krisztina
Morgiana>!
Daisy Meadows: Cirmos Cinka bajba kerül

Nem az én könyvem, megvallom őszintén, de a célközönség nagyon jónak értékelte, így szó nélkül megadom az öt csillagot:)
Minden benne van, ami kell: két kislány főszereplő, varázslás, cicák, varázslatos élőlények, kaland, némi tanmese és boldog vég – kell-e ennél több?;P

Ocukáné_Kaszahara_Mei>!
Daisy Meadows: Cirmos Cinka bajba kerül

Oda-vissza sokszor el kellett olvasni. A fiúk nagyon élvezték. Tuti lekapkodják a többi részt is a könyvtár polcáról. Kedves és kalandos történet.

Varázslatos Állatbirodalom sorozat · Összehasonlítás