A ​világ legjobb játszótere 7 csillagozás

Czernák Eszter: A világ legjobb játszótere

Ádámék új házba költöztek, és döbbenten látják, hogy a ház udvarára beígért játszótérnek híre-hamva sincs. A szüleik hiába telefonálgatnak és dühöngenek, tehetetlenek. Így hát a gyerekek kezükbe veszik az irányítást, és jobbnál jobb játékokat terveznek az udvarba. Lelkesedésük a szülőkre is átragad, és szép lassan az ott maradt építőanyagból közösen megépítik a világ legjobb játszóterét!

Czernák Eszter könyvében rengeteg jó ötletet találhatunk mi is házilag készített kinti játékokhoz, a palackokból készített bowlingon keresztül a parafadugó hajócskákon át az aszfaltra rajzolható autópályáig. De legfőképpen azt mutatja meg a mese, hogy nem kell más, csak egy összetartó csapat, sok szabadidő és jó ötletek, hogy a gyerekek boldogan játsszanak!

Kiadói ajánlás: 4 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Pagony, Budapest, 2019
66 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634104445 · Illusztrálta: Kőszeghy Csilla

PTJulia P
Czernák Eszter: A világ legjobb játszótere

Aranyos kis könyv az összefogásról és kreativitásról. Helyenként kicsit döcögött a szöveg, illetve nem tetszett, hogy az elején olyan sokáig ragoztuk a költöztetők káromkodásait. Oké, hogy káromkodnak, de ne legyen már ez sztárolva egy 4-6 éveseknek való könyvben!
A könyv végén jópofák a foglalkoztatók.

FOXBOOKS
Czernák Eszter: A világ legjobb játszótere

A világ legjobb játszótere egy könnyed, nagyóvodás mesekönyv, barátságról, gyerekekről, közösségi életről és arról, hogy összefogással bármi lehetséges. Czernák Eszter vidám meséjéből kiderül, hogy néha a legrosszabb helyzetekből sülnek ki a legjobb dolgok. Hiszen jó emberek mindenhol adottak, csupán egy cseppnyi nyitottságra, és némi leleményességre van szükség. Az Áfonya utcai gyerekek a legjobb példák erre. https://foxbooks.hu/2019/04/04/a-vilag-legjobb-jatszotere/