Szilveszteri ​szenvedély 2 csillagozás

Cynthia Parker: Szilveszteri szenvedély Cynthia Parker: Szilveszteri szenvedély Cynthia Parker: Szilveszteri szenvedély

Charlotte-nak cseppet sem tetszik az az ötlet, hogy nővérével a svájci Zermattban töltsék a szilvesztert. Nyolc hónapja vált el, s még nem heverte ki csalódását. Semmi kedve borús hangulatában egy ismeretlen társasághoz, ráadásul a gyermekei nélkül.
Végül elutaznak.
A festői környezet elbűvöli, önfeledten rohan be a szállodába, egyenesen Nick karjaiba. Az őrjítő kék szempártól megzavarodva menekülne, de a következő napokban a férfi mégis főszerephez jut életében…

Könyvkuckó, Budapest, 2003
Magánkiadás, Kecskemét, 1995
Textronic, Budapest, 1990
84 oldal · puhatáblás · Fordította: Jánosy Lászlóné

Eva_Pussova>!
Cynthia Parker: Szilveszteri szenvedély

Több , mint 20 év utáni újraolvasás. Akkor tetszett. Kíváncsi voltam most milyen lesz. Tulajdonképpen az egyetlen könyv — két regénnyel — amit Cynthia Parkertől olvastam.
A Szilveszteri szenvedély Zermattban játszódik. Síparadicsom, gyönyörű hely.
A két főszereplő Charlotte és Nick. Charlotte-ra azt mondhatnám, hogy mit állandóan zsörtölődik, mindent félreért, nem biztos magában, jobb nem beleszeretni. De ha olyan férje volt, aki az önbizalmát jól aláásta, akkor nem csoda , ha az útjába kerülő férfi elől is legszívesebben menekülne.
A Gyötrelmes szerelem-ben félreértés félreértés hátán, veszekedések, civakodások vannak. A két főszereplő utálja egymát, de szereti is. Megsértik egymást, kibékülnek. De két féltestvér is egymásra talál.
Még ennyi év után is jók.