Networking 0 csillagozás

Készség, amit az iskolában elfelejtettek megtanítani
Cynthia D'Amour: Networking

A közhiedelem szerint a hálózatépítés kizárólag azoknak való, akik termékforgalmazással foglalkoznak. Akiknek nem ez a munkája, annak nem fontos tudni, mi fán terem.
Semmi sem állhat távolabb az igazságtól! A hálózatépítés fontos képesség mindazok számára, akiknek terveik vannak az életben. A hálózatépítés emberi dolog: lényege a kölcsönösen előnyös kapcsolatok létrehozása.
Már az ősembernek is voltak „hálózatai”. Ma ezeket törzseknek hívjuk. az ősember számára az volt a legszigorúbb büntetés, ha kizárták a „hálózatból”, a törzs védelme nélkül ugyanis kétségessé vált az életben maradás.
Ugyanez igaz mai korunkra is. Szükségünk van egymásra a túléléshez. Akkor miért olyan nehéz a hálózatépítés? Azért tűnik nehéznek, mert sohasem tanították meg nekünk, hogyan kell csinálni.
Cynthia D'Amour megismertet bennünket azokkal a megbízható, könnyen alkalmazható technikákkal, amelyek segítségével elsajátíthatjuk a hálózatépítéshez szükséges készségeket.

176 oldal · ISBN: 9639333026 · Fordította: Sóvágó Katalin