A ​harc nyomai 21 csillagozás

Cullen Bunn – Matt Fraction – Christopher Yost: A harc nyomai

Kicsoda Marcus Johnson, és miért vadásznak rá a világ legveszélyesebb szuperbűnözői? Az egykori katona a S.H.I.E.L.D., Játékmester és Amerikai Kapitány közreműködésének hála – sőt, még Deadpool is feltűnik a színen – egy összeesküvés kellős közepén találja magát, ami súlyos következményeket von maga után. Készülj fel a Marvel Univerzum egyik legnagyobb titkának leleplezésére!

A gyűjtemény a Battle Scars 1-6. számokat tartalmazza.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nagy Marvel Képregénygyűjtemény Hachette Hungary

Hachette Hungary, Budapest, 2021
144 oldal · keménytáblás · Fordította: Mogyorósi Zoltán · Illusztrálta: Andrew Hennessy, Scot Eaton

Deadpool / Wade Wilson · Amerika Kapitány (Steve Rogers)

Razor P>!
Cullen Bunn – Matt Fraction – Christopher Yost: A harc nyomai

Pörgős, akciódús, kis túlzással földhözragadt sztori, ahol a szokásos szuperhősködés csak mellékes szerepet játszik. (A jelmezesek közül az igazi, mindenféle ezt-azt lövöldöző nagyágyúk nem is teszik tiszteletüket.) A fülszöveg kellően titokzatos a sztorit illetően, spoilerek nélkül többet én se tudok róla többet mondani. A maga idején a sztori nagy fordulata – tényleg Spoiler! spoiler – nem tudom mekkorát üthetett, én már úgy érkeztem ehhez a történethez, hogy tudtam az egészről. Persze kissé még mindig erőltetettnek hat az egész, látszik, hogy akkoriban nagyon az MCU-hoz akarták igazítani a képregényeket, de maga a történet és annak grafikai kivitelezése egyáltalán nem rossz.

Hachette Hungary, Budapest, 2021

Razor P>!

Marcus Johnson: Vissza kell mennünk! Nem hagyhatjuk itt…
Daisy Johnson / Rengés: Biztos vagyok benne, hogy pokolian kaotikus napja van, őrmester, szóval hadd magyarázzak meg valamit. Az ott Amerika Kapitány. Mi csak az útjában lennénk.

Kapcsolódó szócikkek: Amerika Kapitány (Steve Rogers)
Dávidmoly>!

Deadpool: Mit ordibálsz?! Halott vagyok… …nem süket.

A harc nyomai 3. szám

Sajti: Van tervünk?
Marcus Johnson: Célpontunk van. A neve Játékmester. És le fogjuk vadászni, hogy szóra bírjam.

A harc nyomai 2. szám

Dávidmoly>!

Deadpool: Csövi. Deadpool vagyok. És most szét foglak lőni.

A harc nyomai 3. szám

Dávidmoly>!

Deadpool: Figyu már! Az igaz, hogy a Kígyók Társaságának jár a társadalombiztosítás? Mert ha igen, az nagy királyság. Pláne most, hogy mindenkit lelövök.

A harc nyomai 4. szám

Dávidmoly>!

Ez nem én vagyok. Nem az én életem. De istenre esküszöm, hogy kiderítem, kié.

A harc nyomai 1. szám

Dávidmoly>!

Egy pillanatra azt hittem, hogy csak képzelődöm.
Hogy ez az egész nem igaz. A seregben mindenki ismert olyat, akinek elment az esze, miután leszerelt. A csatamezőt túlélni egy dolog, de túlélni, hogy már nem vagy a csatamezőn, az már egészen más.
De ez most nem P.T.S.D. Ez egy rémálom. Ez a valóság.

A harc nyomai 2. szám

Dávidmoly>!

Egész életemben azt hittem, hogy tudom, ki vagyok.
Az egész hazugság volt. Csak egyvalami biztos.
Marcus Johnson halott ember.

A harc nyomai 5. szám

Kapcsolódó szócikkek: Marcus Johnson
elmouse>!

Marcus Johnson Játékmesternek: Kelj fel, Skeletor, indulunk.

A harc nyomai 4. szám