Csodaország (Csodaország 1.) 46 csillagozás

Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Csodaország, Budapest, 1996
176 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638522690 · Illusztrálta: Füzesi Zsuzsa
Officina Nova, Budapest, 1992
176 oldal · keménytáblás · ISBN: 9637836705 · Illusztrálta: Füzesi Zsuzsa

Dinah>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

A napokban elővettem, és lapozgattuk a kislányommal. Terveb van véve, hogy beszerzem neki az egész sorozatot. Nem is tudtam, hogy több része van.
A kedvencem ebből a könyvből a sok mese volt, és a csináld magad-dolgok: jelmezek, szülinapi meghívók.
Aki teheti, szerintem szerezze meg. :)

oltidori I>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Jaj, szegény annyira darabokban van már, mert nem csak én, de előttem a bátyám is lapozgatta, habár szerencsére hamar ráunt, így többségében az én kezem nyomát viseli (a szó legszorosabb értelmében). :D

Kedy>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Szerettem ezt a könyvet. Egy kisgyereknek nagyon szórakoztató, színező, rejtvénymegoldó, vers- és meseolvasó foglalkoztatókönyv.

aszor>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Nagyon hasznos könyv. amit sokat forgattunk a lányaimmal. Szerettük a játékos feladatokat, a színezéseket,a rejtvényeket, és főleg meséket, verseket. Kedves emlékek fűznek ehhez a foglalkoztatókönyvhöz. Szerencsére, minden könyvet eltettünk, így most ismét elő tudtam venni.

Lahara IP>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Ebben a könyvben találkoztam először az „egres” szóval. Mi azt pöszmétének hívjuk, ezért nem is nagyon értettem.
Meg úgy emlékszem, van benne hiba is, talán az afrikai, indiai állatok meghatározásánál. De voltak benne jó dolgok is.

Vörös_Brigitta>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Gyerekként nagyon szerettük a húgommal (a Cifra palota is megvolt, az is hasonló), rongyosra olvastuk, nézegettük, de megvan még így is.
Nagy bánatomra már nem lehet kapni, de tavaly egy veteránautó-kiállításon a mindenféle limlomok között egy házaspárnál rábukkantam (nem csak erre, hanem a másik két további kötetre is, azok sárga és kék színűek). 1500-ért megszereztem mind a hármat, és nagyon szép állapotúak, nem potyog szét a lap, igaz bele van írva, de nekiálltam és radírozgatom ki, amit lehet, szerencsére ceruzával van kitöltve. Kisfiam remélem majd szeretni fogja, gondoltam majd ha már ovis lesz, akkor vesszük majd elő. (És nagy örömömre van egy zöld színű Csodaország is, ami a környezetismereti dolgokkal foglalkozik, azt meg egy kisboltban sikerült megszereznem újonnan.)
Ilyen foglalkoztatók manapság már nem nagyon vannak, pedig szerintem az ovis korosztály nagyon szerette anno. Bár a napokban volt szerencsém belelapozni a Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyvbe, és nagyon ismerősek voltak a feladatok. A gyereknek nagyon tetszett a boltban, majd meglátjuk, hátha rászánom magam (most éppen örülök, hogy kb. 1,5 hónapja nem kért olvasni Bogyó és Babócát).

Pennmenelien P>!
Csörgő Anikó – Füzesi Zsuzsa: Csodaország

Gyermekkori kedvenc könyv. Amikor még nem tudtam olvasni, csak a képeket nézegettem. Szerintem nincs olyan kreatív dolog, amit ne csináltunk volna meg belőle, ha nem otthon, akkor az oviban. Alapkönyv kell legyen!

Csodaország sorozat · Összehasonlítás