Csipkerózsika ​és más mesék 11 csillagozás

Csipkerózsika és más mesék Csipkerózsika és más mesék

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A világ legszebb meséi Juventus

Pannon-Literatúra, Kisújszállás, 2007
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639677937 · Illusztrálta: Jenkovszky Iván
Juventus, Budapest, 1993
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9637791256 · Fordította: Ballér Piroska · Illusztrálta: Tony Wolf
Juventus, Budapest, 1991
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9637791027 · Fordította: Ballér Piroska · Illusztrálta: Tony Wolf

Lilla_Miko>!
Csipkerózsika és más mesék

Ami meglepett a kötetben, hogy három japán mese is van benne. Igazából csak a Csipkerózsika és a Csizmás kandúrt ismertem. Érdekes volt, hogy pl. a Csipkerózsikában nem szájon, hanem kézen csókolta a királyfi. spoiler A hét bölcs szamurájnál nem értettem, hogy spoiler

nicky_666>!
Csipkerózsika és más mesék

A gyerekkorom egyik kedvenc könyve. Amit a kopottsága is mutat :D Annak idején édesanyám olvasott fel belőle, most kézbe véve jó érzéseket/emlékeket ébreszt.

Juventus, Budapest, 1991
Citadella>!
Csipkerózsika és más mesék

Az eredeti mesék aranyosak, így leszűkítve természetesen más. De a képek valóban nagyon jók.

Merpeople>!
Csipkerózsika és más mesék

Csodaszép mesék, és az ábrák is lenyűgözőek!

Ilarejo>!
Csipkerózsika és más mesék

Csodaszépen illusztrált mesekönyv a gyerekkoromból… Jó volt most a saját gyerkőceimnek olvasni a meséket belőle. :o)

Breena>!
Csipkerózsika és más mesék

Aranyos könyv, több kis klasszikus történetet tartalmaz. A képek gyönyörűen ki vannak dolgozva, teljesen egyediek.