Te ​is szoptass! 19 csillagozás

Életre szóló ajándékod a szoptatás
Csetneki Julianna: Te is szoptass!

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Pro-Mama, Budapest, 2018

Gyöngyi0309>!

Csetneki Julianna: Te is szoptass! Életre szóló ajándékod a szoptatás

Rókus születésekor adták a kórházban. Hasznos füzetecske, amely tömören tartalmazza a szoptatással kapcsolatos tudnivalókat. Első babásoknak ajánlott, jó kis összefoglaló.

Ildó>!

Csetneki Julianna: Te is szoptass! Életre szóló ajándékod a szoptatás

Nagyon hasznos kis füzetecske első babát varóknak. Részletes, mindenre kiterjedő, alapos összefoglaló rengeteg gyakorlati tippel, információval. Felkészít minden adódható nehézségre, hogy ez egy igazán csodálatos élmény lehessen babának és mamának egyaránt.

Juditka94>!

Csetneki Julianna: Te is szoptass! Életre szóló ajándékod a szoptatás

A nőgyógyászomtól kaptam ezt a könyvet, mikor betöltöttem a 12. hetet és genetikai ultrahangra mentem. A terhesség alatt többször fellapoztam, olvasgattam a fejezeteket, de elejétől a végéig csak most olvadtam el, a szoptatás alatt.

A könyv nagyon részletes, kitér minden felmerülő kérdésre, problémára. Emelett nagyon jól van szerkesztve, így könnyen fellapozható, egyszerűen le lehet kapni a polcról, ha elakadunk valamiben. Igaz, hogy kicsit sok benne a reklám, de ez nem megy a tartalom rovására. A mérete sem túl nagy, könnyen befér a kórházi táskába is.

Nekem nagyon hasznos olvasmánynak bizonyult. Mire a kórházba kerületem, már nem jelentett problémát a mellre helyezés, a szoptatási pózok elsajátítása, vagy a tejbelövellés sem. Különösen hasznosak számomra az étkezési táblázatok. Gyorsan át tudom tekinteni, hogy mit ehetek és, hogy mit kell kerülnöm. Valamint nagyon jó, hogy ráleltem a pocaklakó pólyára. Tényleg fantasztikus holmi, jót alszik benne a baba. Nem tudom, hogy azért-e, mert sokat lapozgattam, vagy azért, mert jól van megírva, de nagyon sok mindent megjegyeztem a kiadványból. Ha felmerült valami gond, mindig eszembe jutott, hogy mit írt a könyv.

Szerintem minden anyukának el kell olvasnia ezt a könyvet, mert sokat segíthet, akár első baba, akár sokadik. Én is elő fogom venni a következő pici érkezése előtt is, és a családtagoknak is kölcsönadom majd. (Szerencsére sikerült beszereznem még egy példányt.)

Külön ki kell emelnem, hogy a könyv nagyon hatékonyan érvel az igény szerinti szoptatás mellett, engem teljesen meggyőzött. Én is így szoptatom a kislányomat és nincs szükség se cumira, se vízre, se teára… Csak anya kell és baba, és fantasztikus a harmónia. :)

MK_>!

Csetneki Julianna: Te is szoptass! Életre szóló ajándékod a szoptatás

Nagyon hasznos és érthető információkat tartalmaz kezdő anyukák számára. Gyakorlatilag minden információ benne van, amire szükség lehet a szoptatáshoz.

zzzizzzi>!

Csetneki Julianna: Te is szoptass! Életre szóló ajándékod a szoptatás

A vèdőnőtől kaptam, gondoltam elolvasom, hisz nem èrtek a babákhoz. 3-7 èves kor között vagyok profi.
Ez a kis könyv igen hasznosnak bizonyult. Sok fontos információ van benne. Ajánlom az elolvasását más kismamáknak, friss anyukáknak.
(Egy negatívuma, hogy sok benne a reklám, de ez van. A könyvek nem írják meg magukat, valamiből az íróknak is meg kell èlni.)

azanyadolvas>!

Csetneki Julianna: Te is szoptass! Életre szóló ajándékod a szoptatás

Szuper kis könyvecske, 108 oldalon minden lényeges dolog szerepel. Sajnálom, hogy nem került kezembe ez a kiadvány az első gyerekem születésénél. Akkor Ina May Gaskin könyvét olvastam a szoptatásról, ami ezzel összehasonlítva, csak arra volt, jó, hogy az embernek legyen egy jó erős bűntudata, ha nem jönne össze a szoptatás. Ez a könyvecske nagyon jól összefoglal minden lényeges körülményt, nagyon informatív, csak ajánlani tudom, én a nőgyógyászati rendelésem kaptam lansinoh pr csomagban.