Vámpírok ​és csillagok 10 csillagozás

Csernai Zoltán (szerk.): Vámpírok és csillagok

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: WorldSF WORLD SF Magyar Tagozata

NewL P>!
Csernai Zoltán (szerk.): Vámpírok és csillagok

Vegyes minőségű történetek (nőiesen bevallom, a többségüket nagyon nem szerettem), és eljárt felettük az idő. A számomra legjobb novella Pap Viola: A moziban című opusza volt. Jól kitalált történet, nagyon jól megvalósítva.

julias>!
Csernai Zoltán (szerk.): Vámpírok és csillagok

jobban is szűrhették volna, ezek a gyűjtemények jobbak szoktak lenni. persze ezek között is vannak remek darabok!

mantin>!
Csernai Zoltán (szerk.): Vámpírok és csillagok

Novellagyűjtemény a gyengébb fajtából. Ha jól emlékszem volt egy jobb, elgondolkodtató novella, és egy-két még értékelhető, mondhatni közepes. A többinél kár volt a papírért is. Némelyik szerzőnél az volt a érzésem, hogy nagyon jóban lehetett a szerkesztővel, mert hogy minőség alapján nem kerülhetett be egy általános iskolai fogalmazóverseny élmezőnyébe sem, nemhogy egy kiadott novelláskötetbe. Ha nagyon nincs mit olvasnod, csapj bele, de ne várj sokat.

G. B. Hellebrandt – Zsila Ágnes – Macskássy Attila (szerk.): Univerzum antológia
Ripp Gábor (szerk.): Utazók
Czinkos Éva – Ripp Gábor (szerk.): 100 mini történet
Burger István (szerk.): Galaktika 176.
Burger István (szerk.): Galaktika 284 XL
Varga Tamás József (szerk.): Kalandok és kalandozók
HiperGalaktika 03
George R. R. Martin (szerk.): Égi ászok
Kuczka Péter (szerk.): UFO-k és elsüllyedt világok
Szabó István Zoltán – Gaborják Ádám – Takács Gábor – Makai Péter Kristóf – Benkő Marianna (szerk.): Az atomkatasztrófa gyermekei