Barangolás ​a természetben 12 csillagozás

Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben

Ebből a szép kiadványból megismerhetünk égbe nyúló csúcsokat, zöldellő, hívogató alpesi legelőket, tengerpartokat. Hosszan elnyúló hegygerincek hósapkája szikrázik, vagy felhőbe burkolóznak az emberi szem elől. Patakok, folyók, vízesések ragyognak a tájon, a hegyek belsejében színes és különös alakú ásványok pihennek. Homokhullámok izzanak a sivatagokban; szigetek pompáznak a kék óceánban, vulkánok pöfékelnek. Mindezek a szépségek Naprendszerünk egyetlen bolygóján találhatók: szülőbolygónkon, a Földön.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Barangolás … világában Tóth

Tóth, Debrecen, 1999
118 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639161934

nicosia P>!
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben

Ez egy gyönyörű könyv, de szintén elég felületes. Úgy tárgyalja a természetet hogy sem az állatvilágot sem a növényvilágot nem mutatja be különösebben, viszont elég sokat mutat be a földfelszínből vagy épp az időjárásból. Vagyis a természetről is szól meg nem is. Nagyon felszínes, de aképek itt is gyönyörűek. Most hogy végigolvastam ezt a sorozatot (vagyis a nekem meglévő részeit), tulajdonképp fogalmam sincs hogy minek vettem meg.

henryhill>!
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben

A képek tényleg nagyon eltaláltak de a tartalom sajnos másodlagos és merev.

padamak>!
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben

Ajándékba kaptam egy ifjú pártól. ("Kedves Dániel! Köszönjük az útravalóul kapott kedves szavakat. Sok szeretettel: Éva és Claudius Tuzsér, 2005. október 8.")
Jól eltalálták az érdeklődésemet és az ízlésemet. Lebilincselő kiadvány!