Kurva ​vagyok 16 csillagozás

Karriertörténet
Csaplár Vilmos: Kurva vagyok Csaplár Vilmos: Kurva vagyok

„Nagyon sok nő beöltözik a szeretkezéshez, kikalkulálják a hatásokat. Szexis pongyolában teszi magát, csipkés francokat villogtat, harisnyatartós kurvaanyjában meztelenkedik, ezzel izgatja a férfit. Én már úgy érek föl a lakásba, hogy a férfinak áll a fasza, mint a cövek, én izzadok, reszketek. Mit mutogassak magamon? Majd az ágyban! Vagy az előszobafogas alatt, vagy a hűtőszekrény tetején, tök mindegy! Szerintem a férfiak jobban ragaszkodnak az ágyhoz, mint a nők. Lefeküdni valakivel. Lehet, hogy ez a lefekvés guggolás, térdeplés, állva baszás, féllábon kúrás, mit számít az ágy, ha nincs kedvem odáig elmenni!”

Fapadoskonyv.hu, Budapest, 2011
Pannon, Budapest, 1989

Bla IP>!

Csaplár Vilmos: Kurva vagyok Karriertörténet

Izgató és helyenként felzaklató és kellőképp ordenáré, vagy vulgáris – kinek mi tetszik jobban. Bravúros, hogy egy férfi tudjon ilyen regényt írni egy nő belső világáról. De változatlanul nem az én világom Csaplár Vilmosé,aki direkt ilyen féltabu területeket, témákat talál, s jó provokatív írásokat készít…(Pl. Zsidó vagyok) Én meg – kis spéttel – 30 évvel később olvasom el…Kész röhej!

Corvus_CoRex>!

Csaplár Vilmos: Kurva vagyok Karriertörténet

Egész idő alatt azon agyaltam, hogy ez most igaz történet, vagy kitalált? De nem bírtam rájönni. Viszont ha igaz, irigylem a hölgyeményt. Több szempontból is.
Viszont sokszor nagyon tömény volt. Nem igazán voltak szétválasztva dolgok, egymásba folytak a párbeszédek, történetek… mondjuk ennek ellenére meglepően érthető volt, csak mondom, mintha valami töménnyel öntöttek volna nyakon. Nehezen is haladtam vele. Azért a maga módján érdekes volt.

P_Márti>!

Csaplár Vilmos: Kurva vagyok Karriertörténet

Én jól szórakoztam rajta. Érdekes volt számomra.

Arelke>!

Csaplár Vilmos: Kurva vagyok Karriertörténet

Nem tudom, hogy lehet értékelést írni erről a könyvről.
Nem tudom eldönteni, hogy valós vagy fikció. Amennyiben valós, akkor egy igen érdekes rajzot kaptunk egy nőről aki – nem is tudom egy szóval jellemezni milyen. Olyan, amilyen. Szabad. Akaratos. Hangulatember. És nem mellesleg kurva. Sok pénzzel, mert szép. Választott éltét mutat be könyv, saját hangján elmesélve. Hogy mindez igaz-e valakire? Csak az író tudja. Biztos, hogy van ilyen mentalitású hölgy is. Hogy ez mennyire jó? Mindenki döntse el magának. Így is lehet.

Darnyik_Szilvia>!

Csaplár Vilmos: Kurva vagyok Karriertörténet

Zseniális tényregény. A kedvenc műfajom kedvenc darabja.

Cicu>!

A kutyám sokkal emberibb, mint az emberek.

Cicu>!

De nagy különbség lefeküdni valakivel, vagy felébredni valaki mellett!

Cicu>!

Ha az ember nagyon akar valamit, sikerül.

Cicu>!

Egy nő, mindegy, hogy kurva vagy nem kurva, csak akkor tud jó feleség lenni, ha szereti a férjét, és ne adj isten, még tiszteli is.

Cicu>!

Én nem keresem az újban a régit, valakinek azért van vége, hogy jöjjön az új.

Cicu>!

Az ember ne szégyellje a gyereke előtt az érzelmeit.

Cicu>!

Nem tudom magam kiismerni. Ha távol van valaki, vágyom rá, gondolok rá, ha odajön, unom.

Cicu>!

Azt mondják, hogy kurvákból lesz a legjobb feleség.

Cicu>!

Képtelen vagyok eldönteni, gonosz vagyok-e vagy nem. Csak a saját kényelmem érdekel. Minden embert úgy akarok magam körül tudni, hogy ők alkalmazkodjanak hozzám. Én képtelen vagyok az alkalmazkodásra.

Cicu>!

Vitt előre az életösztönöm.