Az ​Áfi Ramón meló (Egy csibész naplója 3.) 11 csillagozás

Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

Meglehet, hogy nem te leszel a flaszter ördöge, de már az is fél siker, ha a melód végeztével megvan az összes fogad, na meg a tárcád.
Bemelegítés a Hatcsöcsűben, és indulhat az évtized balhéja.
A „Benetton”-csapat készen áll az akcióra!
Egy biztos: a társaidat az útra nem te választod, ahogy a sorsodat sem, és ez nem suta vaker, hanem büdös nagy tény.
Ha ütnek, ne ülj seggre, vigyorogj, és táncolj el!
Ne hagyd, hogy egy lapaj tenyere orrba csapjon, és bízz benne, hogy mint jó keresztényt Isten kísér utadon, amikor sabbathkor egy hózentrógeres orosz a halefos lófarkasok karmaiba űz. Főszerepben Budapest multikulti alvilága, pofonok meg miegymás, és a titokzatos szerető. Ez egy kemény meló. Az Áfi Ramón-meló.

Megjelent A magányos farkas címmel is.

Ulpius-ház, Budapest, 2013

jaspi>!
Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

Kellemes kikapcsolódás volt ez a könyv.
Segítsen nekem egy reklám szakember! Mi értelme van egy sorozat 3. kötetének a végére befűzni az első két kötetből részleteket mintegy 50 oldal terjedelemben???

READER>!
Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

Csabai Márk és az Áfi Ramon meló…
Szórakoztató, cselekmény dús, pikird humorral fűszerezett történet a budapesti alvilág miliőjében.
Imádtam a csibész naplója sorozatokat, bár a harmadik rész kicsit döcögősen indult, de alapjában véve azt kaptam amit vártam! Izgalmat, váratlan fordulatokat, és nem mellesleg pikird, ironikus humort, ami Csabai Márkot és a Csibész naplóját általában jellemzi. Aki szereti a Maffiózós, alvilági történeteket vagy csak könnyed kikapcsolódást keres,azoknak bátran ajánlom figyelmébe Csabai Márk írásait.

dicsusz>!
Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

A könyv elgondolkodtat azon, hogy vajon tényleg megtörténhetnek ezek napjainkban úgy, hogy észre sem vesszük? Márk stílusa nagyon tetszik. Örülök, hogy ilyen humorosan tár elénk mindent. Bár, azt hiszem a három könyve közül nem ez lett a legjobb.

dicsusz>!

Egy fog elvesztése szar dolog. Kettőé már elgondolkodtató.