Az ​Áfi Ramón meló (Egy csibész naplója 3.) 6 csillagozás

Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

Meglehet, hogy nem te leszel a flaszter ördöge, de már az is fél siker, ha a melód végeztével megvan az összes fogad, na meg a tárcád.
Bemelegítés a Hatcsöcsűben, és indulhat az évtized balhéja.
A „Benetton”-csapat készen áll az akcióra!
Egy biztos: a társaidat az útra nem te választod, ahogy a sorsodat sem, és ez nem suta vaker, hanem büdös nagy tény.
Ha ütnek, ne ülj seggre, vigyorogj, és táncolj el!
Ne hagyd, hogy egy lapaj tenyere orrba csapjon, és bízz benne, hogy mint jó keresztényt Isten kísér utadon, amikor sabbathkor egy hózentrógeres orosz a halefos lófarkasok karmaiba űz. Főszerepben Budapest multikulti alvilága, pofonok meg miegymás, és a titokzatos szerető. Ez egy kemény meló. Az Áfi Ramón-meló.

Ulpius-ház, Budapest, 2013

jaspi
Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

Kellemes kikapcsolódás volt ez a könyv.
Segítsen nekem egy reklám szakember! Mi értelme van egy sorozat 3. kötetének a végére befűzni az első két kötetből részleteket mintegy 50 oldal terjedelemben???

BKitty
Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

Eleinte kicsit szkeptikusan fogtam hozzá az olvasáshoz, de mondhatom, jól tettem, hogy belevágtam. Az első pár oldal után, meg kellett állapítanom, bakker, hisz ez tetszik nekem. Cecil a keményfiú, Áfi király, Enzo, a Darwin díjas retardált, Taknyos, Flúgos Tomi, Pé és a Benetton csapat, mind mind aranyos, szerethető karakterek. Maga a pörgős történet (és a szereplők ) engem kicsit Rejtő Jenőre világára emlékeztetnek, szellemes, vicces beszólásokkal, (majd elolvasom még egyszer a könyvet és közben kiírok néhányat, mint azt a VF könyveknél is megtettem) végig fenntartva érdeklődésemet. Egyetlen pillanatát sem untam és egy nap alatt kiolvastam. Most az előző két könyvére hajtok, az Egy csibész naplójára és a Nem tündérmese-re. Szóval az én 10-es skálámon 10-est kapott, pedig ez ritka nálam.

dicsusz
Csabai Márk: Az Áfi Ramón meló

A könyv elgondolkodtat azon, hogy vajon tényleg megtörténhetnek ezek napjainkban úgy, hogy észre sem vesszük? Márk stílusa nagyon tetszik. Örülök, hogy ilyen humorosan tár elénk mindent. Bár, azt hiszem a három könyve közül nem ez lett a legjobb.

dicsusz

Egy fog elvesztése szar dolog. Kettőé már elgondolkodtató.