Pillanatok 4 csillagozás

Cristiano Ronaldo: Pillanatok

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Eredeti cím: Cristiano Ronaldo: Moments

Eredeti megjelenés éve: 2007

Arena 2000, Budapest, 2010
174 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639974111 · Fordította: Ládonyi Zsófia

Csoszi
Cristiano Ronaldo: Pillanatok

Szerintem még azok is ismerik Cristiano Ronaldo nevét, akik nem igazán rajonganak a labdarúgásért. Sokan csak egy hisztis primadonnának tartják. Szerencsére jóval többen szeretik. A könyv 2007-ben íródott és egy szimpatikus, hihetetlenül tehetséges fiatalemberről szól, aki abban az időben még csak 22 éves volt, de már olyan neves csapatban játszott, mint a Manchester United. A könyvből nem a sztárt, hanem az embert ismerhettem meg, akinek valóra vált az álma. Az egész életét a futballnak rendelte alá, és a célja az, hogy minél többet tanuljon, fejlődjön. Nem pihen a babérjain, nem szállt el a díjaktól, elismerésektől. Ezek mind-mind arra ösztönzik, hogy még jobb legyen. Nagy tisztelettel ír arról a három emberről, akik 2007-ig szakmailag a legnagyobb hatást gyakorolták rá, és hogy az legyen, aki, név szerint Bölöni Lászlóról, Scolariról és Alex Fergussonról. Nagy szeretettel ír a családjáról, akik a legfontosabbak az életében. Szívesen olvasnék újabb pillanatokat a könyv megjelenése óta eltelt évekből.

jambormate
Cristiano Ronaldo: Pillanatok

Kedvenc focistám manchesteri életéről,edzésekről,szórakozásról,barátnőkről,pihenésről..

Csoszi

Szerencsés vagyok, amiért azt csinálhatom, amit a legjobban szeretek; az, hogy fizetést is kapok érte, már csak hab a tortán.