Várj ​még rám (Miénk az éjszaka 3.) 33 csillagozás

„Bűbájos, ​forró, romantikus és tele meglepetésekkel.” – Harlequin Junkie

„Szívmelengetően romantikus.” – Aestas Book

Két szabályom van az életben:
1. Semmiféle párkapcsolat, szerelem meg ilyesmi.
2. Nem bújok ágyba a belsőépítész irodám ügyfeleivel.
Amióta a legutóbbi fickóról kiderült, hogy nős, nem nehéz betartanom a szabályokat.
Legalábbis eddig nem volt nehéz.

Callum Huxley egy nevetségesen szexi angol, és a kapcsolódás köztünk, ami az első pillantással kezdődött, elűzte belőlem az örökké tartó poklot. Szerencsére azonban még az előtt észhez tértem, hogy a hotelszobájában kötöttem volna ki, meztelenül, zihálva, aztán képtelen lettem volna őt elfelejteni.

Azon gondolkozom, talán hülyeség volt azon az éjszakán csak úgy elsétálnom. Elég biztos is, mivel a pályafutásom legfontosabb találkozóján a Dovetail Enterprises ügyvezetőjével nem más vár rám, mint ő. Azt hiszem, ez a szakmai életem legkínosabb pillanata. A kettes számú… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2019
380 oldal · ISBN: 9786156013576 · Fordította: Rácz Júlia
Álomgyár, Budapest, 2019
380 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013569 · Fordította: Rácz Júlia

Callum Huxley · Heather Covey · Kristin · Mrs. Huxley (Callum Huxley anyja) · Nicole Dupree

abbywinter I
Corinne Michaels: Várj még rám

Nekem ez tetszett. Imádtam Nicole-t. Annyira én voltam :) Simán el tudtam magam képzelni a helyében. Callum meg!!! Jesszusom!! Nem semmi a pasi :) Mindent, minden áron. Talán ezzel le lehet írni, milyen jellem volt. Kitartó volt, szerencsére.
Sajnáltam Danni-t és remélem, neki is lesz sztorija. Biztosan nem lesz könnyű menet. Na meg öcsire is kíváncsi lennék :)
Ajánlom a romantika kedvelőinek, akik nem riadnak vissza egy kis rózsaszíntől :)

Silverlight
Corinne Michaels: Várj még rám

Nagyon vártam már ezt a könyvet. A négy barátnő közül jó volt ismét egyikük történetét megismerni, miközben a többiek sorsának alakulásába is betekintést nyerhettem. Jó kikapcsolódás volt a könyv. Igazából most nem éreztem azt a fajta izgatottságot, mint az előző könyv esetén. Őszintén szólva, nálam az a jó könyv, amit alig, vagy nem bírok letenni. Bár ez a történet közel állt hozzá, mégsem volt az igazi. Nicole személyisége tőlem távol áll. Azért a Callummal való kapcsolata sokszor megmosolyogtatott. Itt is szó van a múlt negatív hatásáról, az emberek helytelen cselekedeteiről. Nekem a történet tetőponti bonyodalom kicsit sok volt, sőt arra gondoltam, hogy na ne már, ez túl kézenfekvő. Ez is az a könyv volt, ahol előre sejteni lehet, hogyan fog alakulni a cselekmény. Ennek ellenére a stílusa tetszett, sőt a sztori is.

pufivipi
Corinne Michaels: Várj még rám

Ha egy szóval kéne jellemeznem ezt a könyvet, az erőltetettel írnám le. Heather rámenőssége az elején kicsit visszataszító, én férfiként biztos messzire menekülnék tőle. Utána játssza az elérhetetlen, majd ismét túl gyorsan pörögnek az események. Callum a gazdag, irányításmániás a megszokott karakterek jellemzőivel felruházva. Nem éreztem semmi pluszt,minden a szokásos mederben, mostani romantikus könyvek megszokott jeleneteivel és szereplőivel.

ladydark
Corinne Michaels: Várj még rám

talán a sorozat leggyengébb része volt ez.
Nagyon sokszor éreztem azt, mintha foghíjas lenne a történet.
A karakterek is annyira felszínesre sikerültek, hogy engem kicsit zavart.
A történet meg teljesen sablon, egy-tucat, minden második romantikus könyvben ugyan az van. Ami engem nem zavart volna, ha jól meg van írva, mert kimondottan szeretem az ilyen könyveket.
Egy szó, mint száz, egyszer el lehetett olvasni, de nem volt átütő.

hovi P
Corinne Michaels: Várj még rám

Ez volt a sorozat legkevésbé szeretett része. Eléggé gyengére és erőltetettre sikerült. Mintha hiányos lett volna a történet.
Nicole szimplán csak idegesített még megutálni sem volt érdemes. A többi karakter is eléggé lagymatag lett.
Egy sablon történetet kaptam ama bizonyos plusz nélkül amitől élvezhető lett volna.
Egyszer el lehetett olvasni, de semmi eget rengető dolog nem volt benne. :(

Corinne Michaels: Várj még rám

Vicces, a legtöbb részében könnyed, sok sok mondanivalóval. Imádtam Nic szókimondó stílusàt és a barátnők között lévő széttéphetetlen „családi” köteléket.

Detty77
Corinne Michaels: Várj még rám

Egyszerűen imádtam!!! Nicole szókimondó stílusa egyszerűen óriási volt, néha hatalmasakat nevettem, Callum pedig egy állati szerethető karakter, együtt pedig fergetegesek! Szórakoztató, könnyed és szenvedélyes volt.

wallery
Corinne Michaels: Várj még rám

Kellemes kikapcsolódás extrák nélkül, kissé összecsapott

nypiro P

– Atyaég!–szólal meg Kristin.–Nem mondtad, hogy ennyire szexi!
– Ó… de, naná, hogy mondtam. Azt is említettem, hogy milyen nevetségesen nagy a farka. Nem értem, hogy a barátaim miért nem szeretnek erről beszélni. Miért nem beszélhetünk arról, hogy nagy a pénisze? Hiszen az jó dolog.
– Halkabban!–korhol Dániellé.
–Ava most éppen megőrül a fiúkért, és Peter hallotta, ahogy valaminek a méretéről beszél egy barátnőjével. Biztos vagyok benne, hogy egy fiúról volt szó…
– Oóó!–mondom, és összecsapom a kezeimet.–Majd megdumálok vele mindent! Méretet, kerületet, és megbizonyosodom arról, hogy tudja–e, ha esetleg megérinti…
Heather meglegyint.
–Jézus isten! Nem kell, hogy a péniszedzője legyél! Arra van szüksége, hogy megmondd neki, mekkora hülyék a fiúk.
– Úgy tűnik, én vagyok a rossz nagynéni–kötekedem.

Kapcsolódó szócikkek: Heather Covey · Kristin · Nicole Dupree
nypiro P

Már egy hete nem szexeltem senkivel. Egy hete! Velem ilyesmi nem szokott előfordulni. Szeretek szexelni. Nem is, egyenesen imádok! És mióta megismertem Callumot, még csak egy telefont sem tudok megereszteni az ügy érdekében. Valamit elrontott bennem. Az a hülye seggfej taccsra vágta a vaginámat, anélkül, hogy hozzáért volna.

nypiro P

– Oké. Csak arra gondoltam, csinálhatnánk néhány közös fotót.
– Minek? Hogy aztán célbalövésre használjam?

krisztin1

– Tudod, sokkal több bennünk a közös dolog, mint gondolnád.
– Tényleg? – Hátradőlök a kávésbögrével a kezemben.
Callum iszik egy kortyot és elvigyorodik.
– Gyönyörű vagy, én pedig felettébb jóképű.

Kapcsolódó szócikkek: Callum Huxley · Nicole Dupree
nypiro P

– Már csak néhány nyomás, Nicole!
Aha, és aztán keresek egy jeges fürdőt, mert esküszöm, hogy tüzel az egész vaginám.
– Szedjék ki!–követelem. Elegem van. Az egészből–a terhességből, a hormonokból, a puffadásból, a fájdalomból. Kilépek.

BTN

Anyám egy gyönyörű kislányért imádkozott, aki kiteljesíti az életüket, de engem kapott. A problémás gyereket.

nypiro P

– Ugye nem kell emlékeztesselek, hogy én vagyok az egyetlen gyermeked? Ha öreg leszel, ki fog szerinted meglátogatni az idősek otthonában? Anyám felhorkan.
– Ugyan, kérlek, mindennap ki fogok szökni hozzád. És most gyerünk ebédelni! Az életemről egy pohár bor fölött is vitatkozhatunk.

nypiro P

Most itt állok, és remélem, hogy Nicole meg fog hallgatni. A repülőn izgatott voltam, oda akartam érni, mert tudtam, hogy minden perc számít. A volt feleségem egy hülye kurva, és szívesen a föld alatt tudnám már, de ahogy mondani szokás, csak a jók mennek el korán. Ha így haladunk, Elizabeth örökké fog élni.

Kapcsolódó szócikkek: Callum Huxley · Nicole Dupree
BTN

Mivel nem akarom magamra haragítani az anyámat, valami olyasmit veszek fel, amitől nem durran el az agya, mint legutóbb. Fogom a térdig érő ceruzaszoknyát, egy piros blúzt, és kiegészítem a gyöngysorral, amit a tizenhatodik születésnapomra kaptam tőle. Komolyan, ki ajándékoz gyöngyöket a lánya tizenhatodik születésnapjára? Az apám nem, az biztos. Tőle autót kaptam.

BTN

– Nicole? – Callum hangja zökkent ki a fantáziálgatásból.–Hm?– Félbeszakítottam valamit? – mosolyog ő.Basszus.Lebuktam, hogy álmodozom, de hirtelen eszembe jut a szabály.Nincs szex. Nincs flörtölés. Nincs sorsdöntő kefélés a brittel.– Nem. Bocsánat, csak az egyik formatervről gondolkoztam. –Kamu, kamu, kamu.– Formatervről?A szex végül is hasonlít rá. Úgy értem… valóban gondoltam egy ágyra. Az is forma..