Erik ​és a valóra vált álom 22 csillagozás

Corinne Giampaglia: Erik és a valóra vált álom

Erik egy kis házban él a hegyek lábánál a családjával. Szél borzolja a fák lombját, ragyog a nap az égen: beköszöntött a nyár, és közeleg a nyári napforduló ünnepe, a Szent Iván-éj.
A legenda szerint ezen a varázslatos éjszakán minden kívánság teljesül, és a természet életre kel. Erik egy barátságos róka társaságában el is indul egy ősöreg fához, hogy végre megkapja azt, amire régóta vágyik…

40 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634038849 · Fordította: Todero Anna
Manó Könyvek, Budapest, 2022
40 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635841486 · Fordította: Todero Anna · Illusztrálta: Corinne Giampaglia

Niitaa P>!
Corinne Giampaglia: Erik és a valóra vált álom

Aranyos történet egy kisfiúról, aki megmutatja, hogyha hiszünk az álmokban, azok valóra válhatnak. Arra is rámutat, hogy a külső segítség milyen örvendetes. Ám az egészet az illusztrációk teszik igazán izgalmassá. Bájos ábrák jellemzik, amelyek nem hagyják hidegen az ember lelkét.

Sippancs P>!
Corinne Giampaglia: Erik és a valóra vált álom

Akárcsak Ella esetében, a történettel itt sem vagyok maximálisan kibékülve. Az illusztráció viszont meseszép, az oldalsávokat egyenesen imádtam. (Tapizni is. :))

Sicc>!

Elbűvölő az illusztráció…és rókaaa <3
A történet is aranyos-varázsos, de kellett hozzá az illusztráció, anélkül semmi különös.