Összpróba (Szakítópróba 1,5) 380 csillagozás

Cora Carmack: Összpróba Cora Carmack: Összpróba

Garrick Taylor és Bliss Edwards sikeresen megtalálta a boldogságot egymás mellett egy kissé… khm… rázós indítás után. Ehhez képest már gyerekjáték lesz megismerkedni a szülőkkel, nem igaz?

Attól kezdve azonban, hogy a repülőgépük leszáll Londonban, újabb és újabb bökkenők jelentkeznek: egy rosszalló anyósjelölt, számos (többnyire) jelentéktelen galiba, és rájönnek, hogy talán mégsem készültek fel még annyira a közös jövőre, mint gondolták.
Mint kiderül, a szerelmet megtalálni sem könnyű, megtartani azonban még nehezebb.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Content 2 Connect, Budapest, 2013
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155416101 · Fordította: Lukács Andrea
Content 2 Connect, Budapest, 2013
134 oldal · ISBN: 9786155416118 · Fordította: Lukács Andrea

Garrick Taylor · Bliss Edwards

ZitussKa P>!
Cora Carmack: Összpróba

Nincs is jobb egy kellő mértékű bonyodalommal, vicces szituációkkal, romantikus pillanatokkal meghintett és a megszokott humortól átszőtt történetnél. Ahol ismét Garrick Taylor van főszerepben, és Bliss.
Őszintén, kedves Garrick, belőled sosem elég. Amikor befejeztem csak az jutott eszembe, ó, bárcsak még egy picit tovább tartott volna :)) Imádtam!

Cora Carmack: Összpróba

A kiegészítő kötetek általában nem szoktak tetszeni. Sajnos ez sem volt az igazi. Alapból nem tetszett a Szakítópróba sem, ezért nem csoda, hogy ez sem jött be nekem. A két főszereplő valamiért nem szimpatikus. Nem tudtam őket igazán megszeretni.
A történet nagyon nem tetszett, annyira nyávogósra sikerült szerintem ez a kis rész. Teljés mértékben csalódás volt.
Azért egy két pozitívumot is írok; tetszett a váltott szemszög. Örültem, hogy mind a két fél gondolatai megjelentek. Tetszettek a vicces részek. London lenyűgöző. Garrick barátai szimpatikusak voltak. Róluk olvasnék még.

Pepe0810>!
Cora Carmack: Összpróba

Tökéletes kiegészítő kötete volt az elsőnek! :) Bliss bemutatkozása nagyon jó volt, jókat nevettem! :D Nagyon tetszett, bár nekem kicsit rövid volt. Olvastam volna még tovább róluk szívesen! Tetszett a váltott szemszög is! :)

Viktória_Erdei >!
Cora Carmack: Összpróba

Túl rövid volt. Jó kis kiegészítés volt Garrick és Bliss kapcsolatáról. Reméltem, hogy Garrick spoiler a színészetet. Bliss és Garrick minden egyes mérföldköve a színházhoz kapcsolódik, ahogy Bliss is mondta. Bliss bemutatkozása a szülőknek tökéletes volt, olyan Bliss-es :D

Fufukaaa>!

Hogy én mennyire imádom Garricket! *sóhaj*
Még mindig bele vagyok zúgva ebbe az angol akcentussal rendelkező férfiba. Jó volt az ő szemszögéből is olvasni. Jobban megismerhettük és még jobban beleszerethettünk.:')
Bliss pedig. Istenem. Annyira magamra ismerek. Török- zúzok. Beégetem magam. Pont ilyen ő is:D De nagyon aranyos.:)
Garrick családja elég érdekes.. Viszont a két haverját nagyon bírtam. És Londont is imádtam:')
Jó volt az a kis fordulat a történet közepén.:) És persze Bliss megint nagyot alkotott amikor vásároltak.. Csak ő képes erre.:D
Kár, hogy ilyen rövid. Garrick és Bliss életét mindig örömmel olvasnám.:-)
Ohh, és köszönöm Cora Carmack ezt a könyvet. Újabb kedvenc:)

Roxan>!

Csak azt tudom mondani erről a könyvről hogy; CUKI! *.*

Édes, aranyos és még sorolhatnám ezeknek a szinonimáit, mert mást nem tudok mondani erről a novelláról. Ha nem este kezdtem volna el és nem lettem volna kómában, akkor valószínűleg 2 óra alatt végeztem volna vele. Egy azért mert tényleg nagyon rövid, másrészt azért, mert annyira jó volt, hogy nem lehetett csak úgy letenni.
És anyám, de rövid volt! Bár ugyan így éreztem a Szakítópróbánál is. És milyen édesek voltak együtt! Bliss és Garrick együtt olyan jó párost alkotnak. Meg hát Garrick már önmagában is zabálni való …khm… Az írónőnek a laza stílusát nagyon szerettem, ahogyan leírja a mi női „hülyeségeinket” miközben gondolkodunk. Imádtam.
És ez az anyós téma…Hogy én mennyit röhögtem rajta. :)

DarknessAngel >!
Cora Carmack: Összpróba

Juj, de jó volt. Imádtam Garrick szemszögéből olvasni. Sokkal édesebb mint először gondoltam. Bliss pedig már annyira hiányzott nekem. Nem ismerek még egy ilyen lökött csajt mint ő :D
Most macsak helyett lépcsőt kaptunk, ami szintén szuper volt. A találkozás a szülőkkel és haverokkal nagyon jóra sikerült, főleg Bliss miatt …szerintem soha nem lehet megunni a poénjait.
Érdekes olvasmány, csak annyira kár, hogy ilyen rövid. Nekem legalábbis nem volt elég.

Anett_92 P>!
Cora Carmack: Összpróba

Nagyon aranyos kis történet volt. :)
Ez a rész mar egy kicsit komolyabb volt a rövid sztori ellenere is.
Kedves es szerezhető páros Bliss es Garrick. :)
Jo volt újra róluk olvasni. :)

Evelena>!
Cora Carmack: Összpróba

Nálam még mindig kedvenc a főszereplő páros. Vicces és szórakoztató történet ez is.
Garrick olyan édes, és jó volt, hogy az ő szemszögéből is olvashatunk. Bliss pedig hozza a szokásos formáját. :D De jó is így, mert folyton megnevettet.
Különösen tetszett, hogy Londonba is elkalauzolt minket az írónő. Jobban megismerhettük Garricket, hogy honnan jött, milyen életet élt korábban, és hogy ehhez képest mégis más környezetben találta meg a boldogságot, a hivatásában és a magánéletében is.
Kár, hogy kicsit rövid, olvastam volna még. :)

Paulina_Sándorné P>!
Cora Carmack: Összpróba

Garrick és Bliss nagyon cukik voltak. Sokat mosolyogtam azon, ahogy Bliss rettegett a jövendőbeli anyósától. Aztán sikerült tökéletes bemutatkozást tartania spoiler. :-) Garrick barátai aranyosak voltak, bár nem biztos, hogy jó ötlet volt a kocsma. Jó páros Garrick és Bliss.

exodi>!

Én voltam az, aki a nagy dolgokkal álltam hadilábon. Sosem tudtam igazán, mit akarok, amíg frontálisan neki nem ütköztem.
Vagy amíg be nem sétált az életembe egy kitalált macskával.

anikho>!

– Hozzám jössz feleségül?
– Még mindig el akarsz venni? Tudod,hogy folyton összetörök mindent.
– Te pedig tudod, hogy így is szeretlek. – Bánatos arca kissé felderült ezért hozzátettem: különben is, ha nem jönnél hozzám feleségül, az engem törne össze.

zuna19>!

Minden gond nélkül elviseltem a legrosszabbat, ha utána a mindig a legjobb következett.

Annie04>!

– Hogy érzed magad? Keresztbe fonta a karját a hasán, és azt felelte:
– Jól. Azt hiszem, csak… hosszú volt ez a nap. Elfáradtam. De most már jól vagyok.
– És az anyám?
– Olyan, mint egy Disney filmben a gonosz.

Kapcsolódó szócikkek: Bliss Edwards · Garrick Taylor
Lejla08>!

Annyi esélyem sem volt, mint egy főszereplőnek a Trónok harcában.

zuna19>!

Amíg visszahúzzuk egymást a szakadék széléről, addig sikerülni fog. Addig megőrizhetjük a rózsaszín világunkat.

krisztin1>!

(…) A hazugság olyan bűn, amelyben nincsenek nyertesek, és a végén mindenkit megbánt.

Faythe P>!

Lehet, hogy ez egy probléma volt nálam, lehet, hogy csak a mániám, de tényleg gyűlöltem a hazugságot. Undorító dolognak tartottam, amely csak elfertőződik, mint egy seb, és úgy terjed, mint a betegség. A hazugság olyan bűn, amelyben nincsenek nyertesek, és a végén mindenkit megbánt.

Lettka>!

Az élet túl rövid ahhoz, hogy elpocsékoljuk, és úgy éljünk, ahogy nem jó nekünk.

zuna19>!

– Boldoggá teszel. – Helyeslően elmosolyodtam, majd hozzátette. – Hozzám jössz feleségül?
A szívem úgy repkedett, ahogy ma reggel a palacsintáimnak kellett volna.
– Ezt a kérdést már feltetted egyszer, és igent mondtam.
– Tudom, de nem igazság, hogy csak egyszer kérdezhetem meg.
Elolvadtam. Totálisan elolvadtam.
(…)
– Igen. A válaszom mindig igen lesz – feleltem.
Levette a kezemet az arcáról, majd könnyed csókokat hintett a kézfejemre. A belsőm olyan péppé olvadt, mint amilyen reggelit a stewardessek felszolgáltak. Ki gondolta volna, hogy egy eljegyzési gyűrű is erogén zóna lehet?

Szakítópróba sorozat · Összehasonlítás