Colleen Sell (szerk.)

Egy ​csésze vigasz nőknek 9 csillagozás

Colleen Sell (szerk.): Egy csésze vigasz nőknek

Ünnepelje a női nem határtalan erejét az Egy csésze vigasz nőknek című kötetünkkel, a népszerű Egy csésze vigasz… sorozat harmadik darabjával. Gyűjteményünk több mint ötven felemelő elbeszélést közöl a mai nők életéről, szerelmeikről, önmegvalósításuk rögös útjairól – gyakran a nyomasztó kilátástalansággal szemben. Engedje, hogy felvidítsák ezek a kiváló történetek: egy anyáról és felnőtt lányáról, akik Olaszországba utaznak, ahol végre egymásra találnak, egy nőről, aki még kilencvenes éveiben is erőt ad másoknak lenyűgöző életfilozófiájával: Tudjuk, hogy engem nem győzhetnek le, vagy akár egy kedves teáscsészéről, ami még törötten is megőrzi a szeretet és a barátság édes emlékeit.

A művek szerzői: Davi Walders

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Egy csésze vigasz Alexandra

Alexandra, Pécs, 2002
292 oldal · ISBN: 9633686210 · Fordította: Vincze Mariann

BreeB25>!
Colleen Sell (szerk.): Egy csésze vigasz nőknek

Voltak benne nagyon megható történetek, amik megérintettek. De voltak teljesen semleges írások is. Valószínűleg, nekem rövidek voltak ezek a sztorik. Némelyiknél azt éreztem, hogy addigra merülnék el benne igazán, mire véget ér.

Angelita>!
Colleen Sell (szerk.): Egy csésze vigasz nőknek

Nem volt rossz, de a „Megható karácsonyi történetek” ettől jobbak voltak.

moncsicsi83>!
Colleen Sell (szerk.): Egy csésze vigasz nőknek

Nagyon jó, kis könnyed, néha szívhez szóló rövid történetek vannak a könyvben. Csatlakozom Melindához, minden nőnek ajánlom én is :)