Soha, ​de soha 3. (Never never 3.) 366 csillagozás

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Tudod, ki voltál valaha és ki akarsz lenni a jövőben?

Silas Nash és Charlize Wynwood kénytelen elmélyedni a múltban, hogy megoldják saját rejtélyeiket. Versenyt futnak az idővel, hogy megtalálják a szükséges válaszokat, mielőtt mindent elveszítenek.

Vajon vissza tudják szerezni, ami egyszer már az övék volt? Visszakaphatják-e a régi énjüket?

Eredeti mű: Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never Never 3.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
106 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634573005 · Fordította: Matyola Melinda

Silas Nash · Charlie Wynwood · Landon Nash

könyvesbolt

Nikolett0907 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

„A sors lelkünk mágneseként vonzza hozzánk azokat az embereket, helyeket és dolgokat, amelyekhez tartozunk.”

Tulajdonképpen Silas miatt olvastam el a zárókötetet és így visszagondolva, csak miatta olvastam el úgy összességében a sorozatot.
A kérdéseimre bizonyos szinten megkaptam a választ, bár, hogy ez miképpen oldotta meg az írópáros nagyon gyengének ítéltem meg.
Ez a sok – sok történés ezért volt? És igen nagyon úgy tűnik.
Azt hiszem egyszer olvasósnak ítélem meg és ha így fogom fel a három csillag tökéletes.

Nymeria96
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Nagyon gyenge lett ez a befejező kötet.
Pedig a második része már mutatott némi pozitív változást, ezért reméltem, hogy az utolsó is elnyeri majd a tetszésemet, de csalódnom kellett.
Jóformán semmiről nem szólt ez a 112 oldal, és a magyarázat is le lett tudva néhány mondatban.
Semmitmondó volt és összecsapott. Többet vártam volna tőle.
Semmit nem veszítettem volna, ha kihagyom ezt a sorozatot.

DarknessAngel
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Még mindig olyan jó, még mindig imádom! Igazi tündérmese, romantika kedvelõknek kötelezõ. ^-^
Silas olyan édes, sokkal szerethetõbb, mint Charlie, viszont itt most már Charlie is sokkal kedvelhetõbb volt.
Szeretem az ilyen igaz szerelem, lelkitársas dolgokat. Én egyáltalán nem csalódtam a nagy csattanóban, sõt! Inkább örülök, hogy az egésznek ilyen egyszerū és szép megoldást találtak ki.<3

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Ennyi? ENNYI? Erre vártam én heteken keresztül? Biztos ez? Nem lehet, hogy az én könyvemet összecserélték valami mással?
Azt sem tudom, hogy mit írjak. Egyrészről nagyon jó volt újra Silas és Charlie fejében lenni, és imádtam a „Silas mondja” játékot, másrészről viszont borzasztóan csalódott vagyok az indok, a befejezés miatt. Ennél már az is jobb lett volna, amit a második rész után én kitaláltam…
Ajj, miért? MIÉRT ÍGY?!

Infierno
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Ez a kötet már az olvasók kizsigerelése volt, ezért vontam le egy csillagot. Hiába tetszett a történet, ez bőven belefért volna egy könyvbe. Hónapokat várni 112 oldalra, amit megszakításokkal pár óra alatt el lehet olvasni.
Tetszett volna a történet, ha nincs így elkapkodva a vége. Addig lett húzva, hogy vajon mitől lehet az amnézia, hogy egyszer csak derült égből villámcsapásként megoldódik a rejtély. Ha ez egy kötetben lett volna, nem tűnt volna elhamarkodottnak. Egyébként sejthető volt az emlékezet-kiesés oka.
Mindezek ellenére tetszett mindhárom rész. Szép is lenne, ha a valóságban is így történnének a dolgok.

kellyolvas P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Mindenkit a magyarázat izgat, ami a legmélyebb pontja a sorozatnak szerintem. Colleen viccesen egy csillagot adott magának a könyvre a Goodreads-en.
Mégis szerettem a történetet, főleg Silas miatt, érte érdemes olvasni a sorozatot. Egyébként pipa vagyok, ha valami ennyire egyértelműen pénzlehúzás. A rajongók megvesznek mindent amin CH neve van.

deen
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Mondhatnék kritikát a „könyvre”, de tudjátok mit? Én elfogadom ezt a magyarázatot, mert olyan romantikus és aranyos. Szurkoltam Silasnak, hogy Charlie is érezze azt, amit ő és találjanak vissza egymáshoz. A cselekmény megható volt, igazi hullámvasút, hiszen Silas már emlékszik dolgokra, Charlie nem. De mi van, ha megint eltelik a 48 óra és mindent elveszítenek újra? Versenyt futottak az idővel és ezúttal akadt segítőtársuk is két kissé szkeptikus testvér személyében. Vajon a családok közötti viszály jogos? Ki hazudik? Miért történt mindez? Végül megkapjuk a választ.

Fangirl033
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

„Soha nem fogom elfelejteni az élményt, ami a könyv olvasása közben fogott el. Soha nem fogom elengedni ezt a furcsán jó hangulatot, a szeretetet, és az izgalmakat, a sok – sok nyomozást… el sem hiszem, hogy vége egy nagyon szuper trilógiának. Végig fennmaradt az érdeklődésem a Dolog iránt, hogy mi is lehet Charlieval és Silasel, és erre fény derült… nem is akárhogyan. ;) Kalandos utazás volt ez, imádtam! ♥”
Bővebben: http://bookwormsbookshelfs.blogspot.hu/2018/04/colleen-…

joopsy P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Előre leszögezném, hogy nem a befejezéssel volt a bajom, mert számomra fontos egy történetnél az is, hogy hogyan jutunk el odáig. Itt viszont a lezáráshoz vezető úttal is voltak gondok.
Ugyan már mi volt ez a túlidealizált nyálas baromság?! Pont, mint az 50 első randi c. filmben. Hogyne! spoiler Agyament baromság!
Annyi módja lett volna annak, hogy ne legyen így elb_va ez a történet. Kezdeném azzal, hogy már az első rész végén levágtam volna Silas fejét valami brutális véres jelenetben. (De jó lett volna! :D)
Egyébként hova tűntek a mellékszereplők? Az iskolai barátok? A szülők? Silas apja, aki állandóan hívogatta korábban? Mi volt az ellopott dokumentumban? Ugyan már. Ez egy nagy kalap kaki. Az egész történetben a jóslás rész volt a legjobb. Azzal miért nem kezdtek valamit?! Vááá! Kezdem felhúzni magam! Pedig ennyire nem akasztott ki olvasás közben amúgy. :D
No mindegy. Arra jó volt, hogy jogosan tudom szidni ezt a vackot és meg tudtam pörgetni az olvasmányaim számát. :))

vikcs P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Nos, ezzel a résszel már nem voltam igazán kibékülve, több okból is. Az egyik az, hogy ezt a történetet, egyben nézve a három kis részecskét, nagyon rövid volt. Ebből kifolyólag rengeteg dolgot csak összecsapva kaptunk meg. Annyi lehetőség és jó ötlet lapult még ebben a sztoriban, hogy vétek volt elpazarolniuk az írónőknek.

A lezárás már tényleg az, ami, ugyanis a legsötétebb dolgok is napfényre kerülnek, megtudjuk a valós tényeket és eseményeket, amely ehhez az amnézia dologhoz vezettek.
No, és az előző részben ahol Charlie kikötött, az konkrétan ködbe veszett. Pedig érdekelt volna az ok, valamint az, hogy a menekvés után ilyen könnyen elfeledték ezt az igenis nagy dolgot, mind a szereplők, mind az írónők.

A valós oka az emlékezetkiesésnek pedig meglehetősen ömm…romantikus, aminek örült is a romantikus lelkem, ám kevés, és én valami sokkal ütősebbre számítottam.

Úgyhogy picit csalódás volt, picit lezáratlan és összedobott, de mivel imádom a párost, Silast és Charlie-t, ezért eszemben sincs lehúzni a történetet, mert nagyon szórakoztató volt és kellemes kikapcsolódást nyújtott pár órácskára. :)

Hópárduc P

dragonfly11

– Bízz az ösztöneidben! Ne a szívedben, mert az mindig másoknak akar a kedvében járni, és ne is az agyadban, mert az meg túlságosan is a logikára támaszkodik.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · ösztön
perpetua P

– Mi az, amit legkevésbé szeretnél elfelejteni?
– Téged.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
Sippancs P

Szeretlek. Épp eléggé, hogy a bőrömön viseljelek.

Kapcsolódó szócikkek: Silas Nash · tetoválás
ap358 P

A felnőttek szeretnek úgy tenni, mintha a mi érzéseink nem lennének olyan mélyek és fontosak, mint az övéik, mintha mi túl fiatalok volnánk ahhoz, hogy tudjuk, mit akarunk. Szerintem mi ugyanarra vágyunk, mint ők. Hogy találjunk valakit, aki hisz bennünk. Aki mellettünk áll, és aki miatt kevésbé érezzük magunkat magányosnak.

Sippancs P

Nem akarom, hogy őrültnek gondolj, de ha valaha is úgy nézel más lányra, ahogyan rám, kiskanállal vájom ki a szemedet. Talán ki is nyírom a csajt, és az egészet rád kenem. Szóval ha nem akarsz vak börtöntöltelék lenni, azt javaslom, tartsd rajtam a szemed!

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · féltékenység
ap358 P

– Keményen megküzdesz az érzéseiddel. Ezzel éppenséggel ellenünk dolgozol.
Igaza van. Megfogom a kezét.
– Én így szeretek beléd. A lelkem legmélyéből.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
Milli88 P

(…) bármit megtennék azért, hogy emlékezhessek, milyen volt szeretni őt.

Kapcsolódó szócikkek: Silas Nash
vikcs P

Mindketten tudjuk, hogy sok olyan ember mondja magát a barátunknak, aki aztán mégsem ehhez tartja magát (…)