Soha, ​de soha 3. (Never never 3.) 275 csillagozás

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Tudod, ki voltál valaha és ki akarsz lenni a jövőben?

Silas Nash és Charlize Wynwood kénytelen elmélyedni a múltban, hogy megoldják saját rejtélyeiket. Versenyt futnak az idővel, hogy megtalálják a szükséges válaszokat, mielőtt mindent elveszítenek.

Vajon vissza tudják szerezni, ami egyszer már az övék volt? Visszakaphatják-e a régi énjüket?

Eredeti mű: Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never Never 3.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634573005 · Fordította: Matyola Melinda

Silas Nash · Charlie Wynwood

könyvesbolt

Nikolett0907 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

„A sors lelkünk mágneseként vonzza hozzánk azokat az embereket, helyeket és dolgokat, amelyekhez tartozunk.”

Tulajdonképpen Silas miatt olvastam el a zárókötetet és így visszagondolva, csak miatta olvastam el úgy összességében a sorozatot.
A kérdéseimre bizonyos szinten megkaptam a választ, bár, hogy ez miképpen oldotta meg az írópáros nagyon gyengének ítéltem meg.
Ez a sok – sok történés ezért volt? És igen nagyon úgy tűnik.
Azt hiszem egyszer olvasósnak ítélem meg és ha így fogom fel a három csillag tökéletes.

Nymeria96
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Nagyon gyenge lett ez a befejező kötet.
Pedig a második része már mutatott némi pozitív változást, ezért reméltem, hogy az utolsó is elnyeri majd a tetszésemet, de csalódnom kellett.
Jóformán semmiről nem szólt ez a 112 oldal, és a magyarázat is le lett tudva néhány mondatban.
Semmitmondó volt és összecsapott. Többet vártam volna tőle.
Semmit nem veszítettem volna, ha kihagyom ezt a sorozatot.

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Ennyi? ENNYI? Erre vártam én heteken keresztül? Biztos ez? Nem lehet, hogy az én könyvemet összecserélték valami mással?
Azt sem tudom, hogy mit írjak. Egyrészről nagyon jó volt újra Silas és Charlie fejében lenni, és imádtam a „Silas mondja” játékot, másrészről viszont borzasztóan csalódott vagyok az indok, a befejezés miatt. Ennél már az is jobb lett volna, amit a második rész után én kitaláltam…
Ajj, miért? MIÉRT ÍGY?!

Infierno
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Ez a kötet már az olvasók kizsigerelése volt, ezért vontam le egy csillagot. Hiába tetszett a történet, ez bőven belefért volna egy könyvbe. Hónapokat várni 112 oldalra, amit megszakításokkal pár óra alatt el lehet olvasni.
Tetszett volna a történet, ha nincs így elkapkodva a vége. Addig lett húzva, hogy vajon mitől lehet az amnézia, hogy egyszer csak derült égből villámcsapásként megoldódik a rejtély. Ha ez egy kötetben lett volna, nem tűnt volna elhamarkodottnak. Egyébként sejthető volt az emlékezet-kiesés oka.
Mindezek ellenére tetszett mindhárom rész. Szép is lenne, ha a valóságban is így történnének a dolgok.

DarknessAngel
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Még mindig olyan jó, még mindig imádom! Igazi tündérmese, romantika kedvelõknek kötelezõ. ^-^
Silas olyan édes, sokkal szerethetõbb, mint Charlie, viszont itt most már Charlie is sokkal kedvelhetõbb volt.
Szeretem az ilyen igaz szerelem, lelkitársas dolgokat. Én egyáltalán nem csalódtam a nagy csattanóban, sõt! Inkább örülök, hogy az egésznek ilyen egyszerū és szép megoldást találtak ki.<3

kellyolvas P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Mindenkit a magyarázat izgat, ami a legmélyebb pontja a sorozatnak szerintem. Colleen viccesen egy csillagot adott magának a könyvre a Goodreads-en.
Mégis szerettem a történetet, főleg Silas miatt, érte érdemes olvasni a sorozatot. Egyébként pipa vagyok, ha valami ennyire egyértelműen pénzlehúzás. A rajongók megvesznek mindent amin CH neve van.

deen
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Mondhatnék kritikát a „könyvre”, de tudjátok mit? Én elfogadom ezt a magyarázatot, mert olyan romantikus és aranyos. Szurkoltam Silasnak, hogy Charlie is érezze azt, amit ő és találjanak vissza egymáshoz. A cselekmény megható volt, igazi hullámvasút, hiszen Silas már emlékszik dolgokra, Charlie nem. De mi van, ha megint eltelik a 48 óra és mindent elveszítenek újra? Versenyt futottak az idővel és ezúttal akadt segítőtársuk is két kissé szkeptikus testvér személyében. Vajon a családok közötti viszály jogos? Ki hazudik? Miért történt mindez? Végül megkapjuk a választ.

Fangirl033
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

„Soha nem fogom elfelejteni az élményt, ami a könyv olvasása közben fogott el. Soha nem fogom elengedni ezt a furcsán jó hangulatot, a szeretetet, és az izgalmakat, a sok – sok nyomozást… el sem hiszem, hogy vége egy nagyon szuper trilógiának. Végig fennmaradt az érdeklődésem a Dolog iránt, hogy mi is lehet Charlieval és Silasel, és erre fény derült… nem is akárhogyan. ;) Kalandos utazás volt ez, imádtam! ♥”
Bővebben: http://bookwormsbookshelfs.blogspot.hu/2018/04/colleen-…

vIVIv
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

Korábban már elolvastam a történet spoiler részét, ezért nem lepődtem meg az okon. De ettől függetlenül kíváncsi voltam az egész történetre, csak azért is, hogy kerek legyen a történet.
Az első két rész után teljesen be voltam zsongva, és annyira vártam, hogy mi a fene van Silasékkal…hát kár volt ezért úgy izgulni. Alapjáraton a történet cselekménye az előző részekhez képest olyan semmilyen volt. A kis pozitívum a Silas mondja nevű játékuk volt :)
Az OK… háát annyira felcsigázták a jónépet és csak ennyi? Így odaböfögni, hogy nesztek ez van. spoiler..kb ilyen érzésem volt, hogy jójez írjuk ezt, holott bármi más jobb lett volna. Sajnálom, de az első két rész miatt továbbra is szeretem ezt a sorozatot. :)

Lillsz P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha 3.

„Nagyon sok szép pillanatot köszönhetek a trilógiának! Már eleve imádtam, nagyon-nagyon élveztem az olvasását, egy-egy kötet közötti várakozást és az összes S-C jelenetet, mindent! <3 Talán egy icuripicurit elégedetlen vagyok, de leginkább elégedett, hisz előre lehetett tudni mi lesz, az írónők is lelőtték a "poént” azzal, hogy egy boldog aranyos kis trilógia lesz ez, és az is lett! Nagyon örülök, hogy olvashattam!" 5/4,5
Bővebben: http://bookwormsbookshelfs.blogspot.hu/2018/04/colleen-…

Hópárduc P

perpetua P

– Mi az, amit legkevésbé szeretnél elfelejteni?
– Téged.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
dragonfly11

– Bízz az ösztöneidben! Ne a szívedben, mert az mindig másoknak akar a kedvében járni, és ne is az agyadban, mert az meg túlságosan is a logikára támaszkodik.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · ösztön
Sippancs P

Szeretlek. Épp eléggé, hogy a bőrömön viseljelek.

Kapcsolódó szócikkek: Silas Nash · tetoválás
ap358 P

– Keményen megküzdesz az érzéseiddel. Ezzel éppenséggel ellenünk dolgozol.
Igaza van. Megfogom a kezét.
– Én így szeretek beléd. A lelkem legmélyéből.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
Sippancs P

Nem akarom, hogy őrültnek gondolj, de ha valaha is úgy nézel más lányra, ahogyan rám, kiskanállal vájom ki a szemedet. Talán ki is nyírom a csajt, és az egészet rád kenem. Szóval ha nem akarsz vak börtöntöltelék lenni, azt javaslom, tartsd rajtam a szemed!

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · féltékenység
ap358 P

A felnőttek szeretnek úgy tenni, mintha a mi érzéseink nem lennének olyan mélyek és fontosak, mint az övéik, mintha mi túl fiatalok volnánk ahhoz, hogy tudjuk, mit akarunk. Szerintem mi ugyanarra vágyunk, mint ők. Hogy találjunk valakit, aki hisz bennünk. Aki mellettünk áll, és aki miatt kevésbé érezzük magunkat magányosnak.

Milli88 P

(…) bármit megtennék azért, hogy emlékezhessek, milyen volt szeretni őt.

Kapcsolódó szócikkek: Silas Nash
vikcs P

Mindketten tudjuk, hogy sok olyan ember mondja magát a barátunknak, aki aztán mégsem ehhez tartja magát (…)