!

Könyvmolyképző · 2.299 Ft –16% 1.931 Ft
Régikönyvek.hu · 2.299 Ft –15% 1.954 Ft
1.400 Ft-tólMolyok eladó könyvei
Könyvtár

Soha ne hagyd abba! Soha ne felejts!

Jó barátok voltak, amióta csak megtanultak járni.
Ma délelőtt óta vadidegenek.
A fiú bármit megtesz, hogy emlékezzen. A lány bármit megtesz, hogy felejtsen.

Ne habozz! Imádni fogod.

keménytáblás · ISBN: 9789633999240 · Fordította: Kamper Gergely

Silas Nash · Charlie Wynwood

Lillsz

ÚJ KEDVENC!!!
Ááá, hogy én ezt a könyvet mennyire imádtam! ❤
Pár észrevétel…:
1.) Túúl rövid! Úgy olvastam volna még! :(
2.) A végeeee! Folytatásért könyörgök AZONNAL! xD
3.) Nem kellett volna még elolvasnom, mert most aztán várhatok a következő részig.. :/
❤❤❤5/5 ❤❤❤

Nikolett0907 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Az alap történet érdekes volt, a végét kimondottan izgalmasnak találtam, mégis egész végig valamiért hiányérzetem volt. Az egy csillagot ezért vontam le, de ez lehet az én hangulatom miatt van. A második részre mindenképpen kíváncsi vagyok. :)

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Bővebb értékelés a blogomon: http://konyvmaniablog.blogspot.hu/2016/12/colleen-hoove…

"Olvasás alatt végigkísér minket egy nyomasztó érzés, és pattanásig feszülnek az idegeink, hogy ez most miért, mi történt és most akkor mi is lesz?

Le a kalappal az írónők előtt, mert nagyon jól megoldották a közös munkát és azt, hogy végig sejtelmes maradjon a könyv, mégis érdekfeszítő.

Újra egymásba lehet szeretni a sok múltbéli sérelem ellenére? Vajon megtalálják a megoldást, és válaszaikat a kérdésre?

Na, hát erre pont nem kapunk választ ebből a kis rövid szösszenetből, mégis annyira magával ragadó és izgalmas volt ez a pici könyvecske, hogy már az első sorától imádom."

Kikiriki
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Ez eszméletlen volt. Maga a téma igazán különleges és egyedi, kidolgozását pedig a két írónő nagyon jól oldotta meg. A vége felé egyre baljóslóbb és izgalmasabb lett.
Tragikusabb, sokkolóbb végkifejletetben reménykedtem, amit végül nem kaptam meg, de a döbbenet így sem maradt el.
Arányosan oszlott el benne a romantika, a humor és a titokzatosság. Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle a folytatásban.

kellyolvas P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Egyszerűen imádtam az alapötletet, és az írás stílusa is rátett egy lapáttal, hogy azonnal megfogjon a történet. Folyamatosan fent tudják tartani a szerzők a feszültséget, remek arányban adagolják a romantikát, a drámát, csipetnyi humort is, és az amnéziás szál furcsaságai miatt a misztikum is körülöleli a történetet. Imádtam a helyszínt, New Orleans az egyik kedvenc városom, és a Bourbon Street atmoszférája a voodoo üzletekkel és a kajáldákkal valódi élményt nyújtott. Váltott szemszögből mesél a két főszereplő, mindketten egyaránt hiteles karakterként jelentek meg. Colleen írta Silas fejezeteit, Tarryn pedig Charlie szemszögét, sikeresen megoldották a kétféle személyiség kialakítását is. Ott állnak ketten ebben a számukra ismeretlen világban, megvannak a közös fényképeik, a múltjuk kézzel fogható emlékei, de a fejükben minden kitörlődött, az érzéseik is. A vonzalom így is tagadhatatlan közöttük, de nem egyformán érzik ugyanazt.
Tudni akarom mi történt velük valójában az amnézia előtt és mi fog történni most, miután a szerzők erős függővéggel zárták a könyvet, ami azért halálra idegesít, de nem vonok le az értékelésből emiatt. Bővebben a blogon:

Kelemen_Hanna P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Egy történet, amit még nem ismertem. Vagyis hasonlókat persze igen, de ez különbözik azoktól, tényleg meglepő fordulatok vannak benne. Szóval valami friss és új. Bejött.
Ugyanakkor ez tényleg nem egy egész könyv, nemcsak mert oldalszámra is rövid, hanem mert a történet sincs olyan szinten se lezárva, mint egy folytatásos regénynél illik. Nemcsak a fő rejtélyre nem kapunk semmilyen magyarázatot, hanem az al-rejtélyekre sem, és ez igazából nem szép dolog.

Orsi999
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Amint megláttam, hogy Collen Hoover-nek megjelent egy újabb könyve magyarul, rögtön tudtam, hogy mindenképp el akarom olvasni. A héten neki is kezdtem, és nagyon jól jött, hogy rövidebb, mint a hasonló könyvek.
Az elején nagyon össze voltam zavarodva, spoiler Másra számítottam és egy kicsit csalódott voltam.
Az alapötlet nagyon jó, de a kivitelezés nem nyerte el teljesen a tetszésemet. Reméltem, hogy a végére egy kicsit több információt is megtudunk arról, hogy miért történt az velük ami, de nem ez lett. Szerencsére van még 2 része, de ezeket még nem fordították le.

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Megint azt akarom érezni. Emlékezni akarok rá, milyen érzés így szeretni valakit. És nem csak úgy egyszerűen valakit. Tudni akarom, milyen érzés Charlie-t szeretni.

Silas ❤ Azt hiszem most első helyre kerültél.

Colleen Hoover és Tarryn Fisher….Miért? Miért csak ennyi oldal?
Miért ez a vége?

Imádtam. ❤ Nagyon, eszméletlenül!
Izgalmas és titokzatos volt a történet. Lerakhatatlan!
Romantika, viccek és a TITOK, amire még mindig nem tudjuk a megfejtést! Mi történhetett?
Nagyon, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra és remélem minél hamarabb a kezünkben tudhatjuk.

anikho
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Két, számomra kedves írónő ha összeül ugyebár.
Nem tudok 5 csillagot adni, nem érezném igazságosnak. Lehet, ha kicsit fiatalabb lennék, akkor minden zokszó nélkül megadnám. Egyrészt a rövidsége miatt vonok le, plusz, hogy alig vagyok okosabb, mint a „könyv” elolvasása előtt.

Az ötlet kétségkívül egyedi, főleg, hogy két, egymáshoz nagyon is közel álló emberről beszélünk. Ha mindent új lappal kezdenénk, mit tennénk máshogy? Vajon akkor is ugyanazok az emberek lennénk? Maga mögött tudja hagyni az ember az alapvető személyiségét és annak jeleit, ha nem emlékszik saját magára? Ebből következik: előbb utóbb belefutunk a korábbi rossz döntéseinkbe?
Annyi kérdés kavarog a fejemben, annyiféle megközelítése ennek az egésznek.

Tetszett, kíváncsian várom a fejleményeket.

perpetua P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Engem ez teljesen felcsigázott. :) Szeretem mindkét Írónőt külön-külön és együtt is egy nagyon különleges történetet alkottak. Igazán érdekes helyzetbe kerülnek főhőseink, és még egyelőre ötletem sincs, hogy mi lehet mindennek hátterében. Tetszett, ahogy apránként előbukkant egy-egy nyom, és folyamatosan agyaltam, hogy mit jelenthetnek. Drukkolok nagyon nekik, és nagyon várom a folytatást. :) Egyedül azt nem tudom megérteni, hogy miért kellett három könyvre szétszedni a történetet, mikor egy kötetbe is simán belefért volna, ahogy néztem az oldalszámokat. :/

vikcs P

Rémisztő, ha az ember nem tudja, kicsoda, és még rémisztőbb belegondolni, hogy talán tévesen rakja össze a darabkákat.

bkata12

(…) nehéz félni olyasvalakitől, akit egyáltalán nem ismerek.

Nikki92

Fontolóra veszem, hogy elmondjam neki az igazat. Hogy ha halott lennék, mint Hófehérke, és így csókolna meg, egészen biztos, hogy újra verni kezdene a szívem. Hogy sárkányokat ölnék meg ezért a csókért.

BreeS P

– Választanod kell, Charlie!
Olyan közel húz magához, hogy amikor ránézek, látom a foltokat a szeme fehérjében.
– Akkor Silast választom – mondom halkan.
Brian mozdulatlanná dermed. Érzem, hogy minden izma megfeszül.

vikcs P

– De mi van, ha valójában angyalok vagyunk, az a dolgunk, hogy segítsünk valakinek, és azért kaptuk ezeket a testeket, hogy végrehajthassuk a küldetésünket?
Felsóhajt.
– Ilyenkor hallod magadat?

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
vikcs P

Szerintem, ha megcsalásra adjuk a fejünket, csakis olyasvalakivel érdemes, aki méltó rá, hogy bűnbe essünk vele.

Puska

Sok mindent megjegyeztem magamnak az elmúlt három órában.
Végzős vagyok.
A keresztnevem Silas.
A vezetéknevem talán Nash.
A barátnőmet Charlie-nak hívják.
Amerikai focizom.
Tudom, milyenek a medúzák.