!

Soha, ​de soha (Never never 1.) 49 csillagozás

Könyvmolyképző · 2.299 Ft –16% 1.931 Ft
Régikönyvek.hu · 2.299 Ft –15% 1.954 Ft
Könyvtár

Soha ne hagyd abba! Soha ne felejts!

Jó barátok voltak, amióta csak megtanultak járni.
Ma délelőtt óta vadidegenek.
A fiú bármit megtesz, hogy emlékezzen. A lány bármit megtesz, hogy felejtsen.

Ne habozz! Imádni fogod.

keménytáblás · ISBN: 9789633999240 · Fordította: Kamper Gergely

Silas Nash · Charlie Wynwood

Elcserélné vagy eladná

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Bővebb értékelés a blogomon: http://nevergiveupvikcs.blogspot.hu/2016/12/colleen-hoo…

"Olvasás alatt végigkísér minket egy nyomasztó érzés, és pattanásig feszülnek az idegeink, hogy ez most miért, mi történt és most akkor mi is lesz?

Le a kalappal az írónők előtt, mert nagyon jól megoldották a közös munkát és azt, hogy végig sejtelmes maradjon a könyv, mégis érdekfeszítő.

Újra egymásba lehet szeretni a sok múltbéli sérelem ellenére? Vajon megtalálják a megoldást, és válaszaikat a kérdésre?

Na, hát erre pont nem kapunk választ ebből a kis rövid szösszenetből, mégis annyira magával ragadó és izgalmas volt ez a pici könyvecske, hogy már az első sorától imádom."

kellyolvas P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Egyszerűen imádtam az alapötletet, és az írás stílusa is rátett egy lapáttal, hogy azonnal megfogjon a történet. Folyamatosan fent tudják tartani a szerzők a feszültséget, remek arányban adagolják a romantikát, a drámát, csipetnyi humort is, és az amnéziás szál furcsaságai miatt a misztikum is körülöleli a történetet. Imádtam a helyszínt, New Orleans az egyik kedvenc városom, és a Bourbon Street atmoszférája a voodoo üzletekkel és a kajáldákkal valódi élményt nyújtott. Váltott szemszögből mesél a két főszereplő, mindketten egyaránt hiteles karakterként jelentek meg. Colleen írta Silas fejezeteit, Tarryn pedig Charlie szemszögét, sikeresen megoldották a kétféle személyiség kialakítását is. Ott állnak ketten ebben a számukra ismeretlen világban, megvannak a közös fényképeik, a múltjuk kézzel fogható emlékei, de a fejükben minden kitörlődött, az érzéseik is. A vonzalom így is tagadhatatlan közöttük, de nem egyformán érzik ugyanazt.
Tudni akarom mi történt velük valójában az amnézia előtt és mi fog történni most, miután a szerzők erős függővéggel zárták a könyvet, ami azért halálra idegesít, de nem vonok le az értékelésből emiatt. Bővebben a blogon:

Nikolett0907 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Az alap történet érdekes volt, a végét kimondottan izgalmasnak találtam, mégis egész végig valamiért hiányérzetem volt. Az egy csillagot ezért vontam le, de ez lehet az én hangulatom miatt van. A második részre mindenképpen kíváncsi vagyok. :)

Bree_Silver
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Megint azt akarom érezni. Emlékezni akarok rá, milyen érzés így szeretni valakit. És nem csak úgy egyszerűen valakit. Tudni akarom, milyen érzés Charlie-t szeretni.

Silas ❤ Azt hiszem most első helyre kerültél.

Colleen Hoover és Tarryn Fisher….Miért? Miért csak ennyi oldal?
Miért ez a vége?

Imádtam. ❤ Nagyon, eszméletlenül!
Izgalmas és titokzatos volt a történet. Lerakhatatlan!
Romantika, viccek és a TITOK, amire még mindig nem tudjuk a megfejtést! Mi történhetett?
Nagyon, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra és remélem minél hamarabb a kezünkben tudhatjuk.

budvigszandi P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Azta… Hát ez durva volt. Úgy értem, durván jó. Már az első oldalon megfogott a történet, és végig izgultam, hogy most mi következik. Humoros, romantikus, izgalmas. Legszívesebben most nekiállnék megint. Tűkön ülve várom a folytatást, eszméletlenül kíváncsi vagyok, nagyon tetszik! Kedvenc lett. :D

KönyvMoly_1989 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Utálok kakukktojás lenni, de nekem ez nem tetszett. :(
Imádom Tarryn Fisher stílusát és Colleen Hoover az egyik kedvenc KMK írónőm, de azt kell mondjam, hogy ez a regény füzet számomra egyáltalán nem volt átütő, sőt inkább unalmas és idegesítő… Beleolvastam az angolul már megjelent utolsó rész kritikáiba, és szerintem ez a sorozat cseppet sem érdekel a továbbiban… Nagyon sajnálom. :(

catilde P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Nem gondoltam, hogy egy ilyen kis rövid történet ennyire jó lehet.
Charlie es Silas együtt próbálkoznak megfejteni, hogy mi is lett az emlékeikkel. Végig nagyon izgalmas volt. Silas fantasztikus pasi. Nagyon jókat nevettem rajtuk.
Persze hatalmas függővég. :) De ezen már nem is lepődöm meg.

Violet_Finch_PMónika
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

MI AZ ISTEN VOLT EZ????????
Semmit nem tudok,semmit nem értek!! Ez agyrém…
Írtóra tetszett!! Nem, hazudok…IMÁDTAM!!!
Beleőrülnék abba amin most mindketten végig mennek!!
Annyi kérdésem van! Az biztos,hogy semmit nem tudtunk meg,mármint egy két infót tudunk de az szinte semmi! Nem látom mi a lényeg.
Persze vannak sejtéseim (az akta,az apák)
,de megtartom magamban mert lehet tévedek!!
A vége kiborított! Konkrétan káromkodtam egy jó nagyot!!!!!
Ilyen a világban nincs!
Remélem nem kell sokat várni a folytatásra.

Ui: a jósnő elég kiborító volt a fehér lapjával!!

Hópárduc P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Nem is tudom, hirtelen mit írjak a könyvről!
A történet alapja jó.
Összességében tetszett, bár rövidke a történet, és igazából nem nagyon tudott még kibontakozni. Éppen a végére lett izgalmas….Nem tudtuk meg, hogy mi történt…
Néhol nekem kicsit kusza volt és kapkodó.
Remélem, hogy a folytatásban több szál is kibontakozik előttünk, és fény derül pár dologra.
A szereplők érdekesek.
Várom a folytatást!

dsmiley
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Amilyen lendülettel végtam bele a könyv olvasásába, olyan lendülettel tettem is fel a polcra, abban a pillanatban, hogy befejeztem. Colleentól nem ezt vártam, nagyon nem. A Hopeless sorozat után azt hittem, hasonlóan tökéletes könyvet veszek a kezembe, de sajnos csalódnom kellett. Nem tudtam eldönteni, hogy már kinőttem az ilyen gimis tini love storykból, és ezért nem tetszett, vagy csak magával a könyvvel van a baj. Nos, szerintem rájöttem: nem nőttem ki ezeból a könyvekből – vagy legalábbis nem teljesen.

Az alapötlet remek, egyébként, itt szerintem a megvalósítással volt probléma. A karakterek sem tetszettek igazán, maga a cselekmény pedig… nem igazán jött át a hangulata, a new orleans-i Bourbon Street-es jelenetet leszámítva, mert ott kedtem megszeretni a sztorit, de aztán…

Amit a legjobban hiányoltam belőle, az az volt, ahogyan Colleen az érzelmekről ír. Na itt nem. Átlagosnak tűntek a főszereplők gondolatai, kicsit kuszára sikerült szerintem.

Bocsi, Colleen, de nem fogom elolvasni a folytatást. Más történetedet viszont igen, remélem, azokban nem csalódok.

vikcs P

Rémisztő, ha az ember nem tudja, kicsoda, és még rémisztőbb belegondolni, hogy talán tévesen rakja össze a darabkákat.

vikcs P

Emlékszem a jelszóra? Na, mehet ez is a teljességgel felfoghatatlan szarságok listájához.

Kapcsolódó szócikkek: Silas Nash
Bree_Silver

– Választanod kell, Charlie!
Olyan közel húz magához, hogy amikor ránézek, látom a foltokat a szeme fehérjében.
– Akkor Silast választom – mondom halkan.
Brian mozdulatlanná dermed. Érzem, hogy minden izma megfeszül.

vikcs P

– De mi van, ha valójában angyalok vagyunk, az a dolgunk, hogy segítsünk valakinek, és azért kaptuk ezeket a testeket, hogy végrehajthassuk a küldetésünket?
Felsóhajt.
– Ilyenkor hallod magadat?

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
vikcs P

Szerintem, ha megcsalásra adjuk a fejünket, csakis olyasvalakivel érdemes, aki méltó rá, hogy bűnbe essünk vele.

Puska

Sok mindent megjegyeztem magamnak az elmúlt három órában.
Végzős vagyok.
A keresztnevem Silas.
A vezetéknevem talán Nash.
A barátnőmet Charlie-nak hívják.
Amerikai focizom.
Tudom, milyenek a medúzák.

Nikki92

Fontolóra veszem, hogy elmondjam neki az igazat. Hogy ha halott lennék, mint Hófehérke, és így csókolna meg, egészen biztos, hogy újra verni kezdene a szívem. Hogy sárkányokat ölnék meg ezért a csókért.

vikcs P

Soha, de soha, Charlie -súgom.
Nyöszörgés hallatszik.
Soha, de soha – súgja válaszul.