!

Bookline · 2.299 Ft –20% 1.839 Ft
Könyvmolyképző · 2.299 Ft –16% 1.931 Ft
Régikönyvek.hu · 2.299 Ft –15% 1.954 Ft
Könyvtár

Soha ne hagyd abba! Soha ne felejts!

Jó barátok voltak, amióta csak megtanultak járni.
Ma délelőtt óta vadidegenek.
A fiú bármit megtesz, hogy emlékezzen. A lány bármit megtesz, hogy felejtsen.

Ne habozz! Imádni fogod.

Silas Nash · Charlie Wynwood

Elcserélné vagy eladná

Nikolett0907 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Az alap történet érdekes volt, a végét kimondottan izgalmasnak találtam, mégis egész végig valamiért hiányérzetem volt. Az egy csillagot ezért vontam le, de ez lehet az én hangulatom miatt van. A második részre mindenképpen kíváncsi vagyok. :)

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Bővebb értékelés a blogomon: http://nevergiveupvikcs.blogspot.hu/2016/12/colleen-hoo…

"Olvasás alatt végigkísér minket egy nyomasztó érzés, és pattanásig feszülnek az idegeink, hogy ez most miért, mi történt és most akkor mi is lesz?

Le a kalappal az írónők előtt, mert nagyon jól megoldották a közös munkát és azt, hogy végig sejtelmes maradjon a könyv, mégis érdekfeszítő.

Újra egymásba lehet szeretni a sok múltbéli sérelem ellenére? Vajon megtalálják a megoldást, és válaszaikat a kérdésre?

Na, hát erre pont nem kapunk választ ebből a kis rövid szösszenetből, mégis annyira magával ragadó és izgalmas volt ez a pici könyvecske, hogy már az első sorától imádom."

Kikiriki
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Ez eszméletlen volt. Maga a téma igazán különleges és egyedi, kidolgozását pedig a két írónő nagyon jól oldotta meg. A vége felé egyre baljóslóbb és izgalmasabb lett.
Tragikusabb, sokkolóbb végkifejletetben reménykedtem, amit végül nem kaptam meg, de a döbbenet így sem maradt el.
Arányosan oszlott el benne a romantika, a humor és a titokzatosság. Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle a folytatásban.

kellyolvas P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Egyszerűen imádtam az alapötletet, és az írás stílusa is rátett egy lapáttal, hogy azonnal megfogjon a történet. Folyamatosan fent tudják tartani a szerzők a feszültséget, remek arányban adagolják a romantikát, a drámát, csipetnyi humort is, és az amnéziás szál furcsaságai miatt a misztikum is körülöleli a történetet. Imádtam a helyszínt, New Orleans az egyik kedvenc városom, és a Bourbon Street atmoszférája a voodoo üzletekkel és a kajáldákkal valódi élményt nyújtott. Váltott szemszögből mesél a két főszereplő, mindketten egyaránt hiteles karakterként jelentek meg. Colleen írta Silas fejezeteit, Tarryn pedig Charlie szemszögét, sikeresen megoldották a kétféle személyiség kialakítását is. Ott állnak ketten ebben a számukra ismeretlen világban, megvannak a közös fényképeik, a múltjuk kézzel fogható emlékei, de a fejükben minden kitörlődött, az érzéseik is. A vonzalom így is tagadhatatlan közöttük, de nem egyformán érzik ugyanazt.
Tudni akarom mi történt velük valójában az amnézia előtt és mi fog történni most, miután a szerzők erős függővéggel zárták a könyvet, ami azért halálra idegesít, de nem vonok le az értékelésből emiatt. Bővebben a blogon:

BreeS
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Megint azt akarom érezni. Emlékezni akarok rá, milyen érzés így szeretni valakit. És nem csak úgy egyszerűen valakit. Tudni akarom, milyen érzés Charlie-t szeretni.

Silas ❤ Azt hiszem most első helyre kerültél.

Colleen Hoover és Tarryn Fisher….Miért? Miért csak ennyi oldal?
Miért ez a vége?

Imádtam. ❤ Nagyon, eszméletlenül!
Izgalmas és titokzatos volt a történet. Lerakhatatlan!
Romantika, viccek és a TITOK, amire még mindig nem tudjuk a megfejtést! Mi történhetett?
Nagyon, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra és remélem minél hamarabb a kezünkben tudhatjuk.

anikho P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Két, számomra kedves írónő ha összeül ugyebár.
Nem tudok 5 csillagot adni, nem érezném igazságosnak. Lehet, ha kicsit fiatalabb lennék, akkor minden zokszó nélkül megadnám. Egyrészt a rövidsége miatt vonok le, plusz, hogy alig vagyok okosabb, mint a „könyv” elolvasása előtt.

Az ötlet kétségkívül egyedi, főleg, hogy két, egymáshoz nagyon is közel álló emberről beszélünk. Ha mindent új lappal kezdenénk, mit tennénk máshogy? Vajon akkor is ugyanazok az emberek lennénk? Maga mögött tudja hagyni az ember az alapvető személyiségét és annak jeleit, ha nem emlékszik saját magára? Ebből következik: előbb utóbb belefutunk a korábbi rossz döntéseinkbe?
Annyi kérdés kavarog a fejemben, annyiféle megközelítése ennek az egésznek.

Tetszett, kíváncsian várom a fejleményeket.

budvigszandi P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Azta… Hát ez durva volt. Úgy értem, durván jó. Már az első oldalon megfogott a történet, és végig izgultam, hogy most mi következik. Humoros, romantikus, izgalmas. Legszívesebben most nekiállnék megint. Tűkön ülve várom a folytatást, eszméletlenül kíváncsi vagyok, nagyon tetszik! Kedvenc lett. :D

molybarby

Ez mi a fene volt?!
Hát ez, hát ez… oltári volt. A könyv elejétől kezdve a végéig tele volt izgalmakkal, soha nem tudhattad, hogy most ebből mi fog kisülni. Jó ég, mi a fene történt? Mi lesz még ebből? Colleen Hoover a kedvenc íróim közé tartozik, akinek nagyon szeretem az írásait. Tarryn Fishertől azonban még nem olvastam semmit. De ők ketten együtt viszont valami elképesztően jót alkottak. Ezek után várom a folytatást. :)

KönyvMoly_1989 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Utálok kakukktojás lenni, de nekem ez nem tetszett. :(
Imádom Tarryn Fisher stílusát és Colleen Hoover az egyik kedvenc KMK írónőm, de azt kell mondjam, hogy ez a regény füzet számomra egyáltalán nem volt átütő, sőt inkább unalmas és idegesítő… Beleolvastam az angolul már megjelent utolsó rész kritikáiba, és szerintem ez a sorozat cseppet sem érdekel a továbbiban… Nagyon sajnálom. :(

Faythe

Ez nagyon tuti volt! :)
Mostanában valahogy folyamatosan olyan könyvekbe buktam, amik nem érdekeltek, de ez már az első pillanattól fogva megfogott. :)
Nagyon különleges ez a kis történet és szívem szerint már most folytatnám.
Charlie és Silas szimpatikusak, még akkor is, ha megvan a saját sötét oldaluk. A kedvenc részem az volt, mikor a jósnőhöz elmentek. Szerintem ott még sok mindent ki tudnak deríteni. :)

vikcs P

Rémisztő, ha az ember nem tudja, kicsoda, és még rémisztőbb belegondolni, hogy talán tévesen rakja össze a darabkákat.

bkata12

(…) nehéz félni olyasvalakitől, akit egyáltalán nem ismerek.

vikcs P

– De mi van, ha valójában angyalok vagyunk, az a dolgunk, hogy segítsünk valakinek, és azért kaptuk ezeket a testeket, hogy végrehajthassuk a küldetésünket?
Felsóhajt.
– Ilyenkor hallod magadat?

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Wynwood · Silas Nash
BreeS

– Választanod kell, Charlie!
Olyan közel húz magához, hogy amikor ránézek, látom a foltokat a szeme fehérjében.
– Akkor Silast választom – mondom halkan.
Brian mozdulatlanná dermed. Érzem, hogy minden izma megfeszül.

vikcs P

Emlékszem a jelszóra? Na, mehet ez is a teljességgel felfoghatatlan szarságok listájához.

Kapcsolódó szócikkek: Silas Nash
bkata12

Annyi gyerek van: szőkék, barnák, kócosak, szemüvegesek, szemüvegtelenek…

vikcs P

Szerintem, ha megcsalásra adjuk a fejünket, csakis olyasvalakivel érdemes, aki méltó rá, hogy bűnbe essünk vele.

vikcs P

Soha, de soha, Charlie -súgom.
Nyöszörgés hallatszik.
Soha, de soha – súgja válaszul.