Soha, ​de soha (Never never 1.) 376 csillagozás

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Soha ne hagyd abba! Soha ne felejts!

Jó barátok voltak, amióta csak megtanultak járni.
Ma délelőtt óta vadidegenek.
A fiú bármit megtesz, hogy emlékezzen. A lány bármit megtesz, hogy felejtsen.

Ne habozz! Imádni fogod.

keménytáblás · ISBN: 9789633999240 · Fordította: Kamper Gergely

Silas Nash · Charlie Wynwood · Andrew · Brian Finley · Janette Wynwood

Nikolett0907 P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Az alap történet érdekes volt, a végét kimondottan izgalmasnak találtam, mégis egész végig valamiért hiányérzetem volt. Az egy csillagot ezért vontam le, de ez lehet az én hangulatom miatt van. A második részre mindenképpen kíváncsi vagyok. :)

Lillsz

ÚJ KEDVENC!!!
Ááá, hogy én ezt a könyvet mennyire imádtam! ❤
Pár észrevétel…:
1.) Túúl rövid! Úgy olvastam volna még! :(
2.) A végeeee! Folytatásért könyörgök AZONNAL! xD
3.) Nem kellett volna még elolvasnom, mert most aztán várhatok a következő részig.. :/
❤❤❤5/5 ❤❤❤

Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Bővebb értékelés a blogomon: http://konyvmaniablog.blogspot.hu/2016/12/colleen-hoove…

"Olvasás alatt végigkísér minket egy nyomasztó érzés, és pattanásig feszülnek az idegeink, hogy ez most miért, mi történt és most akkor mi is lesz?

Le a kalappal az írónők előtt, mert nagyon jól megoldották a közös munkát és azt, hogy végig sejtelmes maradjon a könyv, mégis érdekfeszítő.

Újra egymásba lehet szeretni a sok múltbéli sérelem ellenére? Vajon megtalálják a megoldást, és válaszaikat a kérdésre?

Na, hát erre pont nem kapunk választ ebből a kis rövid szösszenetből, mégis annyira magával ragadó és izgalmas volt ez a pici könyvecske, hogy már az első sorától imádom."

Kikiriki
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Ez eszméletlen volt. Maga a téma igazán különleges és egyedi, kidolgozását pedig a két írónő nagyon jól oldotta meg. A vége felé egyre baljóslóbb és izgalmasabb lett.
Tragikusabb, sokkolóbb végkifejletetben reménykedtem, amit végül nem kaptam meg, de a döbbenet így sem maradt el.
Arányosan oszlott el benne a romantika, a humor és a titokzatosság. Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle a folytatásban.

Everglow P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Őszintén szólva picit felbosszantott, hogy itt mindenki tud valamit, csak én nem. Bohócot csinálnak belőlem, mert elrepült 100 oldal, és még mindig nem értek paszulyt se az egészből.

(…)

Olvasás közben magamban sorra vettem azokat a lehetőségeket, amik meglátásom szerint a főhőseinkkel történhettek: I. Ufók elmetörlést végeztek rajtuk. II. Láttak valamit amit nem kellett volna, ezért „K” és „J” kénytelen volt neutralizálni őket. III. Az aranyhalnak csak 3 másodperc az emlékezőképessége. Biztos ők is aranyhalak titokban.

Bővebben: http://booksofdreamer.blogspot.hu/2017/06/colleen-hoove…

Ps. És ilyen arckifejezésem volt néha a könyv olvasása alatt.

Nymeria96
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Nem tudom mi akart ez a könyv lenni.
Hiába volt rövid és gyorsan olvasható, sajnos egyáltalán nem érdekelt.
Charlie és Silas is antipatikus szereplők, a korábbi énjük (?) pedig különösen visszataszító.
A történet nagyon szeretne különleges és nem mindennapi lenni, de a megvalósítás…
Persze az írónők az utolsó oldalakra bedobtak egy klassz kis függővéget, hogy mindenképp érdekeljen a folytatás. -.-"
Remélem a 2. rész egy fokkal tűrhetőbb lesz.

kellyolvas P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Egyszerűen imádtam az alapötletet, és az írás stílusa is rátett egy lapáttal, hogy azonnal megfogjon a történet. Folyamatosan fent tudják tartani a szerzők a feszültséget, remek arányban adagolják a romantikát, a drámát, csipetnyi humort is, és az amnéziás szál furcsaságai miatt a misztikum is körülöleli a történetet. Imádtam a helyszínt, New Orleans az egyik kedvenc városom, és a Bourbon Street atmoszférája a voodoo üzletekkel és a kajáldákkal valódi élményt nyújtott. Váltott szemszögből mesél a két főszereplő, mindketten egyaránt hiteles karakterként jelentek meg. Colleen írta Silas fejezeteit, Tarryn pedig Charlie szemszögét, sikeresen megoldották a kétféle személyiség kialakítását is. Ott állnak ketten ebben a számukra ismeretlen világban, megvannak a közös fényképeik, a múltjuk kézzel fogható emlékei, de a fejükben minden kitörlődött, az érzéseik is. A vonzalom így is tagadhatatlan közöttük, de nem egyformán érzik ugyanazt.
Tudni akarom mi történt velük valójában az amnézia előtt és mi fog történni most, miután a szerzők erős függővéggel zárták a könyvet, ami azért halálra idegesít, de nem vonok le az értékelésből emiatt. Bővebben a blogon:

DarknessAngel
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Úristen, ez meg mi a franc volt?! Imádom, pedig semmit sem értek! :D
Silas és Charlie nagyon aranyosak együtt. Fogalmam sincs, mi történhetett velük, de alig várom, hogy kiderüljön. Az előző énükkel nem vagyok valami elégedett spoiler, de a mostanikban nagyon jók. Annyira kusza ez az egész. Inkább megyek és folytatom.♡

wurzel_gabriella
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Pár óra… Csupán csak par óra és egy csomó kérdés.
És egy fantasztikusan megírt történet.
Bár a fülszöveget nem értem. A lány felejteni akar, a fiú emlékezni. De a lány sem emlékszik. Szóval ezt a részt nem igazán értem. spoiler
És a vége…. Második rész, ide veled! :)

Kelemen_Hanna P
Colleen Hoover – Tarryn Fisher: Never never – Soha, de soha

Egy történet, amit még nem ismertem. Vagyis hasonlókat persze igen, de ez különbözik azoktól, tényleg meglepő fordulatok vannak benne. Szóval valami friss és új. Bejött.
Ugyanakkor ez tényleg nem egy egész könyv, nemcsak mert oldalszámra is rövid, hanem mert a történet sincs olyan szinten se lezárva, mint egy folytatásos regénynél illik. Nemcsak a fő rejtélyre nem kapunk semmilyen magyarázatot, hanem az al-rejtélyekre sem, és ez igazából nem szép dolog.

vikcs P

Rémisztő, ha az ember nem tudja, kicsoda, és még rémisztőbb belegondolni, hogy talán tévesen rakja össze a darabkákat.

vikcs P

– De mi van, ha valójában angyalok vagyunk, az a dolgunk, hogy segítsünk valakinek, és azért kaptuk ezeket a testeket, hogy végrehajthassuk a küldetésünket?
Felsóhajt.
– Ilyenkor hallod magadat?

Cheril

– Megengeded neki, hogy vezesse a kocsidat? Te szórakozol velem? Még engem sem engedtél soha ahhoz az átkozott kormányhoz.
Ránézek, és megvonom a vállam.
– Nem beléd vagyok szerelmes.

Kapcsolódó szócikkek: Andrew · Charlie Wynwood · Silas Nash
Nikki92

Fontolóra veszem, hogy elmondjam neki az igazat. Hogy ha halott lennék, mint Hófehérke, és így csókolna meg, egészen biztos, hogy újra verni kezdene a szívem. Hogy sárkányokat ölnék meg ezért a csókért.

BreeS

– Választanod kell, Charlie!
Olyan közel húz magához, hogy amikor ránézek, látom a foltokat a szeme fehérjében.
– Akkor Silast választom – mondom halkan.
Brian mozdulatlanná dermed. Érzem, hogy minden izma megfeszül.

Kapcsolódó szócikkek: Brian Finley · Charlie Wynwood · Silas Nash
AniTiger MP

Gyönyörű, de szégyenletesen az. Nem is tudom, hogy illendő-e, ha tetszik. Charlie magával ragadó, mint a táj vihar után. Nem szép dolog abban gyönyörködni, micsoda rombolásra képes az anyatermészet, mi mégsem tudjuk levenni róla a szemünket. Charlie maga a pusztítása tornádó nyomában.

Cheril

– Egy női nyaklánc van a hátadra tetoválva, Silas. – Mosolyog. – Baromira favágós.
Élvezi a helyzetet.
– Te meg fákat varrattál a hátadra, úgyhogy nincs mire felvágnod. Előbb-utóbb termeszek költöznek beléd.

BreeS

Megint azt akarom érezni. Emlékezni akarok rá, milyen érzés így szeretni valakit. És nem csak úgy egyszerűen valakit. Tudni akarom, milyen érzés Charlie-t szeretni.

Never never sorozat · Összehasonlítás