Losing ​Hope (Hopeless 2.) 51 csillagozás

Colleen Hoover: Losing Hope Colleen Hoover: Losing Hope Colleen Hoover: Losing Hope Colleen Hoover: Losing Hope

In the follow-up to Colleen Hoover’s #1 New York Times bestseller Hopeless, the charming and irresistible Dean Holder tells the passionate story that has melted thousands of hearts.

In Hopeless, Sky left no secret unearthed, no feeling unshared, and no memory forgotten, but Holder’s past remained a mystery.

Still haunted by the little girl he let walk away, Holder has spent his entire life searching for her in an attempt to finally rid himself of the crushing guilt he has felt for years. But he could not have anticipated that the moment they reconnect, even greater remorse would overwhelm him…

Sometimes in life, if we wish to move forward, we must first dig deep into our past and make amends. In Losing Hope, bestselling author Colleen Hoover reveals what was going on inside Holder’s head during all those hopeless moments—and whether he can gain the peace he desperately needs.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Atria, New York, 2013
Atria, New York, 2013
256 oldal · ASIN: B00BOVFKOK
Simon & Schuster, New York, 2013

Dean Holder · Linden Sky Davis · Daniel Wesley · Breckin

Kaldidora>!

Uristen!!
Colleen Hoover konyveire 5 csillagnal lehetetlen kevesebbet adni!

Nehol spoilereket tartalmaz az elso konyvre tekintve foleg!

Es ismet… ujra darabokra tort a szivem. Eleg volt 4 oldal ahhoz, hogy ismet ateljem azt, amit az elso konyvben. Igen, ahogy mar sejthetitek, Les halalarol van szo. Itt nem egyszeruen megtudjuk, hogy meghalt, itt at is eljuk…
Olyan furcsa olvasni Holder leveleit es hogy o meg nem tudja, min ment keresztul kiskoraban Lesslie.
Amikor Holder es Daniel a buliban vannak es mondja Grayson meg Jaxon, hogy menjenek Skyhoz meg Sixhez en csak mosolyogtam magamban!
Ebben a reszben megtudtuk, hogy Dean tenyleg nem Hope miatt szeretett bele Skyba!
Olvasas kozben a konnyeim csak folytok folytak es folytak… Meg talan az elso konyvon sem sirtam ennyit!
Az utolso fejezet (level) osszeragaszgatta az elozo reszben es ebben ujra osszetort szivemet… Orultem annak, amit megtudunk belole!:)
Danielt mar az elso mondatatol kezdve imadom!:D Daniel es Six, szeretettel varlak titeket, remelem a ti tortenetetek nem ilyen szivszaggato!

bankicsniki>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Hiába volt ugyanaz a történet, és hiába voltak ugyanazok a szereplők,mégis újra szerelembe estem. Dean Holder igazi könyves álompasi,örültem,hogy az ő szemszögéből is átélhettem ezt a történetet.:)
Ez is kedvenc lett és nagyon ajánlom!;)

Lynn>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Szeretem a váltott szemszögű történeteket, mert jó belelátni a másik fél agyába gondolataiba.
Mivel szerettem az első részét, várható volt, hogy a második is tetszeni fog. CoHo műveiben az a jó, hogy könnyen olvashatók, nagy problémákat is befogadható módon tálal, mégis elgondolkodtat.
Nem tudom, mit tettem volna Dean helyében, vagy Less helyében. Szülőként máshogy látom, mint gyerekként/tinédzserként láttam volna. Néha azt gondoltam, Dean nem 18 éves, hanem pár évvel idősebb, mert nagyon komolyan viselkedett.

Lady_E>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Évekkel ezelőtt olvastam a Hopelesst és bár felejthetetlen történet, ebben a könyvben mégsem éreztem egy pillanatig sem, hogy ugyanazt olvasnám, vagy hogy érdektelenné válnék.
Nagyon jó volt újra róluk olvasni, még ha ezúttal is összezúzták a naiv képemet a világról és a benne élő emberekről.
CoHo csodálatos módon ír, úgyhogy jöhet is a Hello, Hamupipőke, ami remélem azért kicsit könnyedebb hangvételű lesz.

just_aGirl P>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Az ötlet szenzációs: ismerjük meg ugyanazt a sztorit a „másik” szemszögéből is. De pont emiatt volt néha rettentően unalmas, hiszen az írónő Hopeless című regényét dolgozta fel egy-az-egyben, csak a narrátorunk most a lány főszereplő helyett a fiú főszereplő volt. Mivel a történet zöme Sky és Holder kapcsolatáról és a közösen átélt kalandokról szól, így az összes párbeszéd szó szerint ki lett ollózva az előző kötetből, nagyon kevés kivétellel, csak a mögöttes gondolatokat fűzi hozzá most a fiú a saját szemszögéből nézve. Szóval meglepetés nincs.
Az írónő stílusa továbbra is tetszik, eredeti nyelven is nagyon olvasmányos, gyorsan „fogyasztható” a kötet. A hibái pedig pont ugyanazok, amiket a Hopless-nél leírtam.
Egyelőre nekem ennyi elég is volt most a chik lit-ből.

Virágx>!

újra beleszerettem Dean Holderbe. fájdalmas ilyenkor a való világ

ma_ya17>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Nagyon nagyon nagyon csalódtam volna ha nem 5+ csillagra sikerül ez a könyve CoHo-nak . Holder már a Hopeless ben kedvenc lett és felkerült a Bookboyfriend listám élére.
Megismerni a gondolatait,érzelmeit,a történetet az ő szemszögéből ,fantasztikus volt. Imádtam minden egyes sorát ennek a könyvnek. Már nem először olvastam újra,és nem is utoljára.

esztikriszti>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Sokat gondolkoztam hogyan értékeljem a könyvet, de csak 4 csillagot tudok adni. Az írónő szép stílusa megvolt, Holder szemszöge is mutatott újdonságokat, viszont egyszerűen nem kötött le annyira mint az első kötet. Az is lehet hogy csak nehezemre esett újra „végigszendvedni” a történetet a szereplőkkel együtt.

pveronika>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Nem hittem, hogy ez a könyv többet tud adni az első résznél, hiszen ugyanazt a történetet mondja el Dean szemszögéből. De mégis.. Ugyanolyan csodálatos volt, mint az első rész, talán még jobban is tetszett.. Így már tényleg minden puzzle darab a helyére került, és hát Dean… Jaj annyira imádtam! Újra és újra beleszerettem ebbe a könyvbe… Hihetetlenül tetszettek a Les-nek írt levelek, nagyon jó megoldás volt. Tipikusan az a könyv, amire nem elég az 5 csillag! Még mindig a könyv hatása alatt vagyok… :)

ps: Csak második olvasásra tűnt fel, hogy Sky a Slammed-et olvassa fel Deannek.. Ez mekkora már! :)

zwecki>!
Colleen Hoover: Losing Hope

Hát ezzel is valahogy úgy voltam, mint Travis nézőpontjával. Tetszett, de közel sem annyira, mint az első csajos rész. Lányok nézőpontjából olvasni a szenvedést számomra valahogy könnyebben elfogadható (mondjuk nem kevésbé idegesítő), mint férfi szemszögből.
Tetszettek a Les-nek írt levelek, de hogy őszinte legyek nekem itt Holder már egy kicsit túl tökéletes volt. Egy 18 éves fiú sem gondolkodik így. Amíg nem láttam bele a fejébe, addig hihetőbb volt a karaktere. :D

Cicu>!

I’ve loved Hope since we were kids.

But tonight?

Tonight I fell in love with Sky.

Cicu>!

What you want to do tonight?

I read Daniel’s text and respond.
Sorry. Plans.

WTF, puss flap!? No! Me. You. Plans.

Can’t. Pretty sure I have a date.

Sky?

Yep.

Can I come?

Nope.

Can I be your date next Saturday, then?

Sure, babe.

Can’t wait, sugar.

Kapcsolódó szócikkek: Daniel Wesley · Dean Holder
Cicu>!

But I’m not falling in love with her piece by piece anymore. I’m in love with the whole girl. Every single piece of her.

Cicu>!

I want to kiss her more than I want air.

Kapcsolódó szócikkek: Dean Holder
Cicu>!

I wish I could freeze time. I want to freeze the past and the future and just focus on being here in this moment with her forever.

Cicu>!

“I can’t believe you think I’m hot,” I say, breaking the silence.
“Shut up.”
“You probably faked passing out the other day, just so you could be carried in my hot, sweaty, manly arms.”
“Shut up,” she says again.
“I’ll bet you fantasize about me at night, right here in this bed.”
“Shut up, Holder.”
“You probably even . . .”
She slaps her hand over my mouth. “You’re way hotter when you aren’t speaking.”

Cicu>!

“The moment my lips touch yours, it will be your first kiss. Because if you’ve never felt anything when someone’s kissed you, then no one’s ever really kissed you. Not the way I plan on kissing you.”

Kapcsolódó szócikkek: Dean Holder · első csók · Linden Sky Davis
Cicu>!

You would think a person could only die once.

Kapcsolódó szócikkek: Dean Holder
Cicu>!

If I see Grayson at school on Monday, I’ll rip his balls off and mail them to you.
What’s your new address?

Cicu>!

I’m not sure who Sky is, but I like that she’s refusing to give it up to Grayson. Smart girl.

Hopeless sorozat · Összehasonlítás