A ​Magnólia Nővérei 12 csillagozás

Colin J. Fayard: A Magnólia Nővérei

A Káosz és a Rend háborúját követő időszak nem vált békéssé, mint ahogyan azt sokan vágyták. Új hatalmasságok keltek fegyverbe a régiek ellen, új seregek mészárolták le egymást a csatamezőkön. Halál halált szül, bosszút és ismét bosszút. Úgy tűnik, ez a szó örökre bevéste magát Worluk történelmébe.
Ám mi történik akkor, ha a világ legbékésebb boszorkányai, a Magnólia Nővérei áldozatul esnek ennek a háborúnak? A túlélők hogyan állhatnak bosszút, ha sosem tanulták, hogyan kell másoknak fájdalmat okozni?
Amaisa, az utolsó Magnólia és Roxelan, a hölgylovag egy hódító drén különítmény élén elindulnak, hogy választ találjanak a kérdésre. Azonban valami egészen mást találnak: Zhília sötét intrikáit…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Osiris Könyvek Cherubion

Cherubion, Debrecen, 1999

Lisie87>!
Colin J. Fayard: A Magnólia Nővérei

Visszaidézte a jó öreg, régi Káosz regény hangulatokat. Adott jó pár hős, persze különböző fajok, kasztok, nemzettségek, hogy érdekesebb legyen és meglegyen a kellő feszültség. Keverjünk hozzá egy kis mágiát, háborút és harcot, sok vérrel és természetfeletti lénnyel. És végül a legfontosabb a humor. Kész is a tökéletes recept! :D
Na ilyen bármikor jöhet! :))))