The ​Home Edit – Rakjunk rendet az életünkben! 10 csillagozás

Clea Shearer – Joanna Teplin: The Home Edit – Rakjunk rendet az életünkben!

Rendet ​raktunk a kamránkban, ráncba szedtük a könyvespolcunkat.

MOST ITT AZ IDEJE, HOGY A THE HOME EDIT SEGÍTSÉGÉVEL EGÉSZ ÉLETÜNKET RENDBE TEGYÜK
A rendrakás következő fázisában a The Home Edit két házigazdája, Clea Shearer és Joanna Teplin megmutatja, hogyan legyünk úrrá az életünket uraló káoszon, legyen szó akár a munkahelyről, az utazásokról, gyermekeinkről vagy házi kedvencekről.
Nem kell minimalistának lennünk a boldog és nyugodt élethez. A The Home Edit mentalitás életünk élvezetéről szól, legyünk akár elfoglalt szülők, akár megrögzött utazók – esetleg egyszerre mindkettő! Csupán egy hosszú távon működő rendszert kell felállítanunk. Találjuk meg a hozzánk leginkább illő szervezési módszert, szabjuk igényeinkhez, és feledkezzünk meg a bűntudatról, hogy túl sok mindenünk van. A The Home Edit: Rakjunk rendet az életünkben! segítségével rövid idő alatt életünk minden területén rendet rakhatunk; nem kell szoronganunk amiatt, hogyan rendezzük el a lakásunkat… (tovább)

Alexandra, Pécs, 2022
264 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635822348 · Fordította: Kiss Viktória · Fotózta: Clea Shearer
Alexandra, Pécs, 2021
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635822348 · Fordította: Kiss Viktória

Kicsibogár>!
Clea Shearer – Joanna Teplin: The Home Edit – Rakjunk rendet az életünkben!

Most is megérte kézbe vennem a könyvet, mert inspirációként most csináltam magamnak egy ékszeres/sminkes fiókot, ami átlátható, és nem foglal plusz helyet. Szóval Clea és Joanna megint jó információforrásként szolgált – múltkor a cipőimet sikerült átláthatóbbá tenni a segítségükkel – , így örülök, hogy a polcomon tudhatom a könyveket, bármikor meríthetek belőlük ihletet.

T0211>!
Clea Shearer – Joanna Teplin: The Home Edit – Rakjunk rendet az életünkben!

Szép képek. Vicces írók. Kellemes 20 percet szereztek, míg átlapoztam. Az otthonom nem ettől a könyvtől lesz rendezettebb.