Pusheen 8 csillagozás

A színező
Claire Belton: Pusheen

Cuki és pihentető színezőkönyv.

Eredeti mű: Claire Belton: Pusheen Coloring Book

Magnólia, Budapest, 2016
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634192145

Katara_Phoenix P
Claire Belton: Pusheen

Pusheen rajongóknak ténylegesen ajánlott, hihetetlenül cuki, de azért eléggé fantáziátlan.
Nagyon sokszor megszenvedtem vele, némelyik ténylegesen unalmas rajz lett.
Mindenesetre nem bántam meg,ezektől függetlenül is jó vétel volt.:)
A fűzése hihetetlenül gyenge.Vagy én szereztem be selejtes példányt.Még nem jöttem rá.

littlelinda P
Claire Belton: Pusheen

Természetesen nem színeztem még ki ebben a színezőben sem az összes képet, de az sokáig fog tartani, amíg minden elkészül :D A képek viszont imádni valóak; külön tetszik, hogy vannak nagyobb, nem túl részletes rajzok, és persze az egész oldalas részletgazdagok sem hiányoznak. A kedvencem a sellő-Pusheen és a galaxisos-jégkrémes minták :D Aki szereti Pusheent, annak biztosan tetszeni fog :))

BakosJuci MP
Claire Belton: Pusheen

Pusheen rajongóknak kötelező. Bájos, vicces, bár véleményem szerint azért elég ingerszegény. A fűzése igényes, kézbe venni jó. Azt nem tudom, színezéskor hogy fog viselkedni (majd unokahúgom beszámol esetleg róla és frissítem a posztot). Olyan nagyon nem lett kedvem hozzá, hogy na most én ezt úgy kiszínezném.

Cetti94 P
Claire Belton: Pusheen

„Pusheen nekem mindig is az egyik legcukibb virtuális macsek volt, régóta rajongok érte, a cukiságfaktor pedig úgy tűnik, a színező megjelenésével akadt nálam ki. Amint megtudtam, hogy létezik, csak annyit tudtam mondani, hogy „KELL!”, és borítékolható volt, hogy addig nem nyugszom, amíg a kezemben nem tudhatom. Nagyon szépen köszönöm az Agave Könyvek Kiadónak és a Kildarának, hogy egy apró álmom teljesülhetett! Mindig is szerettem színezni, ami kifejezetten illik kedvenc zenei stílusomhoz, a metálhoz.”

Ebből a részletből talán kiszűrhető, hogy mennyire vágytam a színezőre annak ellenére, hogy nem vagyok már gyerek, és szívem a metálhoz húz. Többet olvashattok a linkre kattintva. :)

FIGYELEM!
Nyomokban metált tartalmaz!