Borsházy ​Bojtorján és az utolsó cirkuszi tigris (Borsházy Bojtorján 2.) 10 csillagozás

Claire Barker: Borsházy Bojtorján és az utolsó cirkuszi tigris

Borsházy Bojtorján barátságos szellemkutya, aki egy csapat más házikedvenc szellemével együtt a málladozó Csillagfény kúriában kísért. Amikor Bojtorján, és imádott kisgazdája, Mici meghív egy igazi cirkuszt a birtokra, hatalmas az izgalom. De a nagy sátorban, a bűvészek, légtornászok és bohócok között Bojtorján kiszagol valami állati nagy titkot…

Ciceró, Budapest, 2018
256 oldal · ISBN: 9789634320753 · Fordította: Bosnyák Viktória · Illusztrálta: Ross Collins

kratas P>!
Claire Barker: Borsházy Bojtorján és az utolsó cirkuszi tigris

Milyen izgalmas mese és milyen aranyos kifejezése az igazi szeretetnek. Nagyon tetszett.

Kicsibogár>!
Claire Barker: Borsházy Bojtorján és az utolsó cirkuszi tigris

Frappáns mese, tele szeretettel. A sokadik sziporkázó szófordulat után megnéztem, Bosnyák Viktória fordította, így nem is csodálkozom a Csicsericsatni Úr, Talányos Ányos és hasonló szóvirágokon. Azt hiszem ez is az a bűbájos mese, amit majd angolul folytatok.

Regike9>!
Claire Barker: Borsházy Bojtorján és az utolsó cirkuszi tigris

Aranyos kis könyv ! Az egész sorozatot olvastam. Rádzsot megtudtam érteni bróbáltam vele együtt érezni a végén a gazdájával egymásra találtak. Úgy ahogy az első részben Mici és Bojtirján csak nekik nem segített senki. Tetszett a történet megható és szép rá lehet jönni belőle, hogy addig legyünk a szeretteinkel, kedvenceinkel amég lehet… : )

mandulacska2>!
Claire Barker: Borsházy Bojtorján és az utolsó cirkuszi tigris

Fantasztikus könyv. Érzelemgazdag, izgalmas. Fantáziadús. Nagyon jók az állatszereplők, és persze Mici is. A majom különösen tetszik a vicces ,arisztokrata, beszédével. Harmadik részt is elolvassuk mindenképp.

Kicsibogár>!

Bojtorjánnak különlegesen jó volt a szaglása. Az embereknek fogalma sincs arról, hogy az érzelmeknek is van szaguk, mert ez a kutyák titka. A boldog embereknek például melegvajaspirítós-illatuk van, míg a morcos embereknek rozsdásszög és sár.

Ayla>!

Miért nem lehet minden úgy, ahogy volt?
[…]
– Azért, Borsházy Bojtorján, öreg barátom, mert a változás néha jó dolog. És még talán élvezni is fogjuk.

24. oldal (Ciceró, 2018)