Folyékony ​fém (Folyékony fém-tetralógia 1.) (Terminator 10.) 12 csillagozás

Christopher Sethfield: Folyékony fém

A ​Gépek Elleni Háború az utolsó felvonásához közeledik. A Skynet mindent megtesz annak érdekében, hogy győzelemre vezesse a csapatait, ám ehhez elkerülhetetlenül szükséges a Terminátorok továbbfejlesztése. Ráadásul a gépisten egy olyan eszköz kifejlesztésén dolgozik, melynek segítségével egyszer s mindenkorra megoldaná a problémát.
A T-1000-es Terminátor egészen új kategóriát jelent a halálosztók között.
John Connor ismeri a múltat, és sejti a jövőt. Tudja, hogy valahol a Skynet egyik fejlesztőlaboratóriuma mélyén már készülnek annak az ördögi gépezetnek a tervei, ami az időn visszajutva megkísérli majd elpusztítani. A múlt nem aggasztja a Főparancsnokot, annál inkább a jelen. Vajon mi történik akkor, ha a Skynet nem csupán egy prototípust akar készíteni a T-1000-esekből, hanem egy egész sorozatot? Milyen lépéseket kell megtennie John Connornak annak érdekében, hogy a Skynet legyőzése után ne kelljen még a T-1000-esek problémájával is megbirkózniuk?
Kicsiny… (tovább)

Lap-ics, Debrecen, 1997

KillerCat
Christopher Sethfield: Folyékony fém

Megkezdődött a T-1000 gyártása az emlékező fémmel,elképesztő a technikai leírása. Most is volt akció,lehetett izgulni.

Razor SMP
Christopher Sethfield: Folyékony fém

Egynek nem volt rossz. Hangulatilag passzol a Wilson és Sethfield-féle regények közé, a történet viszont még nem sokat nyújtott, bár ez betudható valószínűleg annak, hogy egy kvadrológia első része.

Razor SMP

McLachlan előremutatott.
– Azt hiszem, sejtem, merre járunk! Ha minden igaz, akkor a következő utca a Santa Fe Avenue lesz, s onnan már látni fogjuk a Pomona autópályát, amely átvezet a folyó felett.
Connery összeráncolta a homlokát, majd tétován bólintott.
– Oké, azt hiszem, igazad van! – válaszolta. – Ha ezek a romos épületek már nem állnának, akkor már régen látnunk kellene az autópályát.
McLachlan bólintott.
– Csak mi marhák vagyunk, mert jobbára előre figyeltünk, ahelyett, hogy néha oldalra is vetettünk volna egy pillantást! – nyugtázta Frank Connery gondolatait.
A társa elmosolyodott.
– Annyira imádom, hogy ilyenkor mindenki többes számban beszél, s sohasem csak magára alkalmazza a dicsérő jelzőket!

91. oldal, 13. fejezet: A folyóig

Folyékony fém-tetralógia sorozat · Összehasonlítás