A ​Gépisten tévedése (Halálosztó 2029 12.) 13 csillagozás

Christopher Sethfield: A Gépisten tévedése

A Skynet komoly csapatösszevonásokat tart Los Angeles keleti részén. Lépései hűen tükrözik a gerillák csapatmozgásait… olybá tűnik, mintha a Gépisten mindig egy lépéssel az emberek előtt járna. A Főparancsnokság idegesen szemléli a gépek váratlan térnyerését és az egymás követő reménytelen összecsapásokat, melynek iszonyatos veszteségei azzal fenyegetnek, hogy az Ellenállásból hamarosan múlt időben lehet csak beszélni Los Angelesben.
Vajon a Skynet ennyire remek taktikus? Vagy olyan információforráshoz jutott, aminek alapján biztosra mehet döntéseiben… Akármelyikről is legyen szó, mindenképp megoldást kell találni a problémára. És az emberek-gépek háborújában ez többnyire azt jelenti, hogy valakik olyan küldetésre indulnak, ahonnan nincs visszatérés. Mégis mindig akad, aki vállalja ezt a szörnyű terhet. Mert a lehetséges jövő nem egy-két emberéleten múlik…

Cherubion, 2002

moncsicsi83>!
Christopher Sethfield: A Gépisten tévedése

Hm… Maga a történet jó. nincs bonyolítva, egyszerű, fogjuk rá érdekes. De valahogy még sem voltam odáig érte. Ezek „a másik mondta, csinálta” vagy hasonlók az őrületbe kergettek… Nem vagyok hozzászokva. Egy erős 3.5-öt azért kap :)

WildDuck>!
Christopher Sethfield: A Gépisten tévedése

Elég egyszerű, de nagyon jó kis történet volt. Sokat ki lehetne hozni belőle folytatásként ezekkel a karakterekkel.

Halálosztó 2029 sorozat · Összehasonlítás