Észlelések 5

winrudi>!

Christopher Moore: Totál szívás

2014. augusztus 28-én, 17:30 körül, a 36-os buszon olvasta egy fiatal lány.

Könyvmoly66>!

Christopher Moore: Totál szívás

2012. 06. 08. a Hatvanig közlekedő vonaton olvasta délután egy bácsi. Szemüveges, bajuszos, kockás ing volt rajta.

prupul P>!

Christopher Moore: Totál szívás

2010. 11. 25. este a Batthyány térről 20:38-kor induló HÉV-en olvasta egy lány. Hosszú, sötét haja, kék farmernadrágja, fekete csizmája, kabátja, táskája volt és Békásmegyernél a 18. fejezetet kezdte.

pomesz>!

Christopher Moore: Totál szívás

Na, ma végre én is találkoztam egy olvasó emberrel a buszon, Szegedről Algyő felé robogva. :-) És nem magamat láttam a busz üvegablakában visszatükröződve… Már csak azért sem, mert egy szőke, duci, tizenéves leányzó volt. Először csak a szívás-t sikerült elolvasnom, hát mondom nem igaz, hogy itt van végre az első észlelésem és az is valami szívás. :-D Hát aztán, mikor kiderült a többi, attól sem lettem boldogabb. Nem is tudom mit vártam… Hogy majd rögtön elsőre sikerül egy félkegyelműt fognom…

kornél>!

Christopher Moore: Totál szívás

Tegnap este a 6-os villamoson szürke csíkos sapkában, fekete kabátban, egy fekete bőr és egy narancsszín virágos mintás vászontáskával rendelkező középkorú hölgy nézelődött e könyv fölött.