Értékelések 76

A_S1M0N P>!
Christopher Moore: Totál szívás

Simán hozza az első rész színvonalát! :D

Jody élvezi a spoiler, Tommy már kevésbé, de kénytelen beletörődni.
Dolgos, idilli, tanulással spoiler töltött estéiket aztán több esemény is beárnyékolja: Tommy spoiler kollégái megtudják, hogy spoiler
És akkor még szóba sem került a legújabb szereplő, a mocskos szájú (imádtam, ahogy beoltott mindenkit), cuki kis csaj Abby Normal, akinek haláli dumája van, a naplóbejegyzései pedig zseniálisan lettek megírva! :D

A sztori és a karakterek továbbra is kellően elborultak, előbbi ott veszi fel a fonalat, ahol az első részé véget ért, szóval nem maradtunk le semmiről sem, kár is lett volna!

A végén tetszett a Császár spoiler, szóval plusz pont érte!

Én megint jókat vigyorogtam, nevettem rajta, utazásnál jól jött a maszk, mert lehet, furcsán néztek volna rám. :D

Anó >!
Christopher Moore: Totál szívás

Itt aztán volt zűrzavar rendesen! Jody és Thomas üldöztek és menekültek, a krónikus étvágy szorításában létezve-találtak egy segítőt is a gót Abby személyében, akit először nem szenvedhettem, később a stílusa megkedveltette. velem. Bejött a képbe Steve, s a vén vámpír, Elijah, továbbra is bonyodalmakat okozott féktelen bosszúvágyától vezérelve. S az Állatok…hm …állatibbak voltak, mint valaha. Kiderült persze, hogy vámpírnak se nagy mulatság lenni, nem is mindenki vágyik rá, akit azzá tettek, hogy az maradjon. A dolgokat most Abby oldotta meg- ideiglenesen legalábbis.