Természetbarátok ​zsebkönyve 10 csillagozás

Virágok, fák, madarak, rovarok
Christopher J. Humphries – Esmond Harris – Peter Holden – Anthony Wootton: Természetbarátok zsebkönyve

E szakértők által írt és gondosan illusztrált, könnyen forgatható könyv nélkülözhetetlen útitárs mindenkinek, aki a természetben barangolva feltette már a kérdést:
„Ez milyen növény? Az milyen állat?”

– A részletes leírások segítségével több mint 500 virágot, fát, madarat és rovart azonosíthatsz be!

– Az Usborne internetlinkek segítségével további izgalmas felfedezéseket tehetsz!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Spotter's Guide

Szalay, Kisújszállás, 2009
256 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632510958 · Fordította: Király Róbert · Illusztrálta: Hilary Burn, Annabel Milne, Peter Stebbing, Trevor Boyer, Phil Weare

Milli88 P>!

Ez a könyv már jó ideje a nagyszüleim polcán volt, Mama sokszor lapozgatta. Most a hagyaték pakolás során került hozzám. A könyv informatív, gyönyörű illusztrációkkal gazdagított, érdekes dolgokat olvastam benne, felnőtt fejjel sem túl gyerekes. Nem csak a tudás csodálatos, ami benne van, hanem az is, hogy mostantól az én polcom éke. Ha ránézek mindig Mama és Papa jut róla az eszembe, ezért az értéke felbecsülhetetlen számomra. :)

Manoli>!

Nagyon szép és értékes könyv. Gyerekekkel olvastuk és még fogjuk is. Élvezték, ahogy ismerős virágokat, állatokat és terméseket ismertek fel a könyvben. Most így ősszel különösen a levelek és termések felfedezésére nagyszerű volt és még lesz is. Alap ismeretek rendszerezésére és hazánkban élő sok helyen előforduló fák, virágok, állatok felismerésére, azonosítására kiváló. A nagyított, színes rajzok nagy segítség adnak és öröm lapozgatni a könyvet felnőttnek és gyereknek is.

Black_Goku>!

Igazi természet kedvelők és járók könyve. A képek nagyon szépek benne és a végén található egy táblázat amelybe belehet írni a látott állatokat.