Világgá ​kürtölt vallomás 2 csillagozás

Christine Rimmer: Világgá kürtölt vallomás

Greg Banning egész életében erre a nőre várt: Megan természetes, kedves, őszinte, és van humorérzéke. Éveken át szomszédok voltak, és az elvált férfi maga sem érti, eddig miért nem figyelt fel rá. Most azonban ő a világ legboldogabb embere, amikor kiderül, hogy a lány viszonozza a szerelmét. Ám valamilyen megmagyarázhatatlan okból Megan tétovázik. Greg nem is sejti, hogy a lány árulónak érzi magát, mert ő és Greg volt felesége valaha barátnők voltak. Ráadásul a kisvárosban megindul a pletyka…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2011
96 oldal · ISBN: 9789634076858 · Fordította: Bosnyák Edit

Eva_Pussova >!
Christine Rimmer: Világgá kürtölt vallomás

Imádom ezt a könyvet. Végre nem egy álomszép bombázó a főszereplő, hanem egy dundi csaj. És a pasasnak sem kell egy tökéletes nő.

kerva>!
Christine Rimmer: Világgá kürtölt vallomás

Lehetett volna akár jó is, de nem volt :)
Elég hihetetlen, hogy valaki egy találkozás és ebéd után elkezdi megmutatni a házát és rögtön azt mondja a másiknak, hogy „itt akarok élni, veled!”.???
Örökbe fogadnak, tök jól érzem magam és utána nem tartom a kapcsolatot a nevelőapámmal???
A volt feleség 36-os ruhákat hord, állandóan diétázik, egyedül lakik és feszt sütit süt???
Na ne!
Annyira életszerűtlen volt az egész történet.