Göröngyös ​út / Érj hozzám! / Feleség kis hibával 5 csillagozás

Christine Pacheco – Lynne Graham – Linda Lewis: Göröngyös út / Érj hozzám! / Feleség kis hibával

Tartalom ​(Göröngyös Út) :
Clay, a sikeres vállalkozó nincs híján az önbizalomnak. Válófélben levő feleségét, Elizabethet rábírja, hogy függessze fel a pert, és töltsenek együtt egy hónapot a Sziklás-hegység egyik vadregényes tisztásán épült nyaralójában. Szeretné jóvátenni a hibáit, és be akarja bizonyítani Elizabethnek, hogy még mindig szereti. Az asszony hosszas vívódás után vállalkozik a merész kalandra, bár kevéssé hisz a sikerében…

Tartalom (Érj Hozzám !) :
Lily öt éve a vonzó görög üzletember, Níkosz Andreákisz felesége. De micsoda házasság ez! Az asszonyt hiába emészti a vágy férje után, nem kap tőle sem gyengédséget, sem szerelmet. Amikor azonban el akar válni tőle, párja nem hajlandó elengedni. Végül Níkosz elmagyarázza, mi köti kettejüket ilyen boldogtalanul egymáshoz: Lily apja zsarolással kényszerítette őt annak idején a házasságra…

Tartalom (Feleség Kis Hibával) :
A fiatal táncosnő, Sidonie szeretne fölépülni térdsérüléséből. Hazatér… (tovább)

Eredeti cím: Lovers Omly, The Unfaithful Wife, Cowboy Seeks Perfect Wife

Eredeti megjelenés éve: 1999

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 1999

zuna19>!

Tetszett mind a három történet. Nem győzöm mondani, hogy mennyire szeretem a romantikus füzetecskéket. Az ember mindig azt kapja amit szeretne. Se többet se kevesebbet.
Az első nagyon szépen volt felépítve. A házasság göröngyös útjait mutatja be. Tetszett az egész történet. A cselekményszál nem volt nagyon eltúlozva. Aranyos kis rész volt.
A második is a szívemhez nőtt. A fülszövege ennek tetszett a legjobban és ezért ezt vártam a leginkább. Nem csalódtam benne. Igaz a vége nekem picit kevés volt. De így is az lett a vége, amit szerettem volna.
A harmadik történet elég rosszul startolt nálam. A történet nagyon nem tetszett, de a végére nagyon megszerettem, mivel a két főszereplő megszerettette velem az egész történetet, úgy ahogy van. Ebben a történetben volt a legszerethetőbb karakter, aki pedig Sidonie. Annyira bolondos, hogy az első perctől kedvenc lett. Hiába nem nagyon tetszett eleinte, a végére viszont ez lett a kedvencem három közül.

MVivien>!

Kicsit félve kezdtem bele ebbe a füzetecskébe, de kellemes csalódás volt. Mind a három történet nagyon tetszett.
Az első történetben Elizabeth-ről és Clay-ről olvashatunk. Mindkét főszereplő nagyon szimpatikus volt szívesen olvastam volna róluk bővebben.
A második történet tetszett a legjobban. Az eleje nem igazán tetszett Níkosz viselkedése miatt, de a végére nagyon megkedveltem. Aranyos könnyed kis történet volt.
A harmadik történetet is szerettem. Sidonie-t már az elején megkedveltem nagyon vicces lány. Rafe-t eleinte nem kedveltem, de a végére őt is megszerettem.
Összeségében nagyon tetszett mind három történet. Könnyed nyári olvasmányok, mindenkinek csak ajánlani tudom.

zuna19>!

– A legjobb lenne, ha mindjárt visszabújnál az ágyba. Úgy nézel ki, mint aki egy vámpírral töltötte az éjszakát – […].

zuna19 >!

A hold sejtelmes fénnyel borította be a hegyhátakat, első pillantásra úgy tetszett, mintha derengene a hajnal. A csúcsok felől metszően hideg, kristálytiszta levegő áramlott a tisztásra.