Sally's ​Phone (Oxford Bookworms) 16 csillagozás

Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Sally is always running – and she has her phone with her all the time: at home, on the train, at work, at lunchtime, and at the shops.

But then one afternoon suddenly she has a different phone . . . and it changes her life.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Oxford Bookworms Library angol

Oxford University Press, Oxford, 2008
40 oldal · ISBN: 9780194234269

Illatos_Hópehely P>!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Hogy milyen csavart tud belevinni egy kapcsolatba, ha elcseréled a telefonod, egy a pasidnál is dögösebb sráccal.
Pedig Adrewnak volt sok pénze és egy gyönyörű drága autója. :D
De szeretett dirigálni, megmondani Sallynak, hogy mit csináljon, mit vegyen fel.
Lássuk be, ezt nem sok nő viseli el, főleg, ha cserébe semmit nem kap.

konyvolvaso >!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Elég egyszerű történet a hétköznapunk egyik szereplőjéről ami mindenhová elkísér. Nagyon meseszerű, egyszerű nyelvezetű, a valóságtól távoli történet. Kezdő angolosoknak sikerélményt adhat, könnyen megérthető.

Csanika>!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Kezdő angolosoknak tökéletes. Nagy sikerélményt jelentett számomra, hogy anélkül tudtam elolvasni, hogy állandóan a szótárat bújtam volna. :)
Igazi, 21. századi történet. Az illusztrációk is nagyon aranyosak voltak, feldobták a könyvet.

Ancsúr P>!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Könnyed, egyszerű kis történet Sallyvel a középpontban. Szerintem B1-es nyelvtudással folyamatosan, megakadás nélkül el lehet olvasni.

padmee>!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Egyszerű telefonelcserélős romantikus történet, a mondatok pedig olyanok voltak, mint a nyelvtani magyarázatok példamondatai. Egyetlen ismeretlen szóval sem találkoztam, így sokat nem lehetett tanulni belőle. Viszont semennyi munkát nem kellett belefektetni, a történet lekötött és humoros, kifejezetten szórakoztató volt olvasni, kikapcsolódásnak is megfelelő.

KoŁibri>!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Tetszett, aranyos, bár néhol valótlanul butácska volt! nagyon tetszettek a képek, a modern kinézet és a modern történet.

Kriszter>!
Christine Lindop: Sally's Phone (Oxford Bookworms)

Tetszett a könyv. Már akkor beleszerelmesedtem, amikor a kezembe vettem, köszönhetően a szép kinézetének. Ezen csak dobott, hogy sikerélményt nyújtott az egyszerűségével, érthetőségével. Pár ismeretlen szó volt csak benne, ráadásul sokkal jobban megragadtak kifejezések bennem így, hogy szövegkörnyezet alapján jöttem rá mit is jelentenek.