Dark ​Crime (Dark Saga 27.) 10 csillagozás

Christine Feehan: Dark Crime Christine Feehan: Dark Crime

Blaze McGuire knows who killed her father and she has merciless plans for payback. Until a phone call from a seductive stranger pleads with her to wait. Retribution is in his blood, too. Now, he and Blaze will be united in the blood of the guilty. Tonight, vengeance is theirs.

Dark Crime was previously released in Edge of Darkness anthology.

Eredeti megjelenés éve: 2015

Jove, New York, 2015
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9780515156218 · ASIN: B01C3PTT74

Trice29 P
Christine Feehan: Dark Crime

Egy új sorozat indítója ez a könyv, ugyanakkor a Kárpáti történet része is. Megismertünk új harcosokat, régi ellenségeket. Történetileg sok újat nem kaptunk, de ebbe a rövidebb részbe ennyi fért bele. Várom a folytatást.

Odilia P
Christine Feehan: Dark Crime

Sok bajom van ezzel a történettel, mégis örülök neki. Megismertünk csomó új szereplőt spoiler. Viszont vissztért az író a jó öreg spoiler típusú történethez. Ez engem kicsit zavart az elején.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P
Christine Feehan: Dark Crime

Huh, ez is nagyon izgalmas volt, új Kárpátiakkal és új fordulatokkal. Nem volt sok lelkizés, múltba nézés, jó pörgős volt, sajnos a fő gonoszok, megint elmenekültek, de persze érthető, hiszen lesznek még újabb részek. És most egy újabb ősi Kárpáti vadász is előkerült.
Imádom ezt a sorozatot, ami még a 27, résznél sem laposodik el.

Veress_Éva
Christine Feehan: Dark Crime

Egy gyors bevezető az újabb párra váró hímekből. Maga a történet nekem nagyon gyors léptékű volt. az egyik leggyengébb a sorozatban. A konfliktus szál eddig i megvolt csak a sok varázsló mellet elfelejtkeztünk róluk, pedig nem kellet volna! Egy szó mint száz, jöjjenek az új párkeresők! :)

Maszatostappancs
Christine Feehan: Dark Crime

Blaze szimpatikus főhös volt, és tetszett a felvezetés és a történet is, de valahogy ez az ősember stílus nem jön be ebben a tálalásban, szóval ezért a minusz csillagozás. Nem egy felejthetetlen és lényeges darabja a sorozatnak, ha kézbe kerül és van rá idő, akkor ajánlom, de akár ki is lehet hagyni.

Dark Saga sorozat · Összehasonlítás