Gyönyörű ​játékos (Gyönyörű rohadék 3.) 368 csillagozás

Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Egy bombázó könyvmoly. Egy javíthatatlan nőcsábász. És egy botrányos kémiaóra, ami nem iskolába való.

Mikor Hanna Bergstromot megfeddi az életvitele fölött őrködő bátyja, amiért a társasági életet hanyagolva kizárólag az egyetemi tanulmányainak él, Hanna elhatározza, hogy végrehajtja a ráosztott feladatot: eljár szórakozni, barátokat szerez, és belevág a pasizásba is. És ki tudná jobban megtanítani őt a csábítás trükkjeire, mint a bátyja legjobb barátja, a szívtipró Will Sumner, aki amellett, hogy jól menő kockázatitőke-befektető, megrögzött playboy is?

Will számára a kockázat életforma, de a Hanna-projekttel kapcsolatban mégis meglehetősen szkeptikus míg egy vad éjszakán az ártatlanul csábító tanítványa ágyba csalja őt és megtanítja a nőkkel kapcsolatban egy-két olyan dologra, amit sohasem fog elfelejteni. Most, hogy Hanna is felfedezte nőiességének erejét, Willen van a sor, hogy bebizonyítsa: ő az a férfi, akit Hanna mindig is keresett.

Csak felnőtt olvasóknak!

Eredeti megjelenés éve: 2013

376 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633030745 · Fordította: Angster László

Bennett Ryan · Max Stella · Chloe Mills · Will Sumner · Sara Dillon · Hanna “Ziggy” Bergstrom · Jensen Bergstrom

Te jó ég!
Micsoda két estém volt ezzel a könyvvel. :D

„Egy bombázó könyvmoly.
Egy javíthatatlan nőcsábász. És egy
botrányos kémiaóra, ami nem iskolába való.”

Imádtam minden oldalát!
Nagyon tetszett a váltott szemszög. Igaz már megszokhattam, ennél a sorozatnál, de akkor is leírom ebben az értékelésemben is.
Az írónők most is remekeltek.
Frenetikus könyv! Imádni való sztorival, és überkirály karakterekkel. ❤
Szerintem nem laposodott a sorozat. Will és Hanna hozta azt a szintet, amit az első két páros.
Az elején azt hittem, hogy nem lesz érdekes, lassan indult be. De aztán! Hűha!!! Nyálcsorgatósan, forró erotika következett. A humor is elmaradhatatlan volt. Sokat mosolyogtam.
A végén hiányoltam még egy-két dolgot, de gondolom, azért vannak a kiegészítő kötetek, hogy többet tudjunk meg róluk. Lehet, hogy egyszer belevetem magam azokba.
Na, mindegy is, teljesen megérdemli a maximális csillagokat tőlem. Nálam betalált.
Már most azon jár az eszem, hogy mikor olvassam el újra a sorit. Az biztos, hogy minél hamarabb.

Nymeria96>!

Abszolút kedvenc lett. ♥♥♥

Már az első fejezet után tudtam, hogy ezt a részt sokkal jobban fogom szeretni, mint a másodikat; a szereplők sokkal szimpatikusabbak voltak, a történet pedig hamar felkeltette az érdeklődésemet.
Annak pedig különösen örültem, hogy visszatértek az imádnivalóan humoros jelenetek. Ez leginkább Hannának volt köszönhető, aki semmit sem fél kimondani, legyen az bármennyire kínos vagy nem odaillő. :)))
Továbbá az is tetszett, hogy gyakran feltűntek az előző könyvekből megismert szereplők is, jó volt az ő életükről is olvasni egy kicsit.
Will pedig ♥♥♥ Drága William, teljesen lenyűgöztél!!

Azt hiszem képtelen lennék eldönteni, hogy ez a rész vagy a Gyönyörű Rohadék a nagyobb kedvencem. ♥

Sippancs P>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Kedves erotikarajongó könyvmoly, aki az értékelések közé keveredtél!
Ha azért vagy itt, hogy bizonytalanságodban kutakodj egy kicsit a könyv után, akkor nagyon jó helyen jársz, mert csak meggyőzni/támogatni tudlak: ez a könyv KELL neked! Persze nem muszáj azonnal megvenned, az is jó, ha a könyvtárból hozod ki vagy kölcsön kapod egy ismerőstől… miután elolvastad, úgyis akarsz majd a polcodra egy saját példányt. (És a „példány” szó alatt nem csak a regényre gondoltam… ;))
Ez a könyv dögös, szókimondó és úgy megbizsergeti minden érzékedet, hogy csak na! Szóval mire is vársz még?!

nicosia P>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Egy gyors újraolvasás után értékelem, először valamiért kimaradt, aztán már nem is igazán emlékeztem a történetre. Miután csak ezt a részt olvastam most, teljesen el tudok vonatkoztatni az előző részektől. Nekem ez középkategóriás erotikus-romantikus könyv, laza hétvégi történet, de semmi komoly. Nincs igazán mondanivalója, semmi nagy dráma. Szimpatikus karakterek, Hanna nekem alapból az, Will kicsit ingatag nekem. de ennyi teljesen belefér. Illenek is egymáshoz, szóval tényleg egyszerű egyenes vonalvezetésű történet. Kikapcsolódásnak pont jó.

Tünde_JLT I>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Végre egy életszerű, valóságos történet, amelyben mindkét szereplő tökéletlen, lökött, és imádnivaló!
Will forever! ♥♥♥ A könyves álompasi listám dobogósa lett :) ♥♥♥

_Eriii>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Sajnos sajnos nem tudta felülmúlni a Rohadékot, sőt meg Max könyve nyomában sem ér. Nem volt rossz, mert Szilva naivitásán és kockaságán jókat derültem, de számomra olyan langyos volt az egész történet. Nem volt meg benne az a tűz amit vártam, ugyanis vártam, hogy felrobbanjanak a lapok a kezeim közt. Nagyon vártam, hogy jókat nevessek ne csak derüljek, ezt sajnos nem tudta megadni. Az ágyjelenetek nem voltak rosszak, sőt nagyon bírtam Szilva kéréseit, de ez sem hozta meg számomra a kívánt hatást. Olyan puhánynak tűnt Will. Pedig azt hittem, hogy aki két különböző nőt dönget minden héten az akkor egy rohadt állat. Összességében olyan egynek elment volt számomra.

Orsi999>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Számomra ez majdnem túlszárnyalta az első részt.
Aranyos, vicces és szórakoztató volt. A szereplőket is nagyon gyorsan megkedveltem. Hanna és Will beszélgetésein rengeteget röhögtem. Főleg, amikor Hanna olyan dolgokat mondott és kérdezett, amitől még Will is zavarba jött. Bár a vége felé egyre kevesebb ilyen beszélgetés volt, amit egy kicsit sajnálok.
A második rész alapján Will-t nem így képzeltem el és azt kell, hogy mondjam, hogy kellemesen csalódtam benne. Sokkal kedvesebb és kevésbé egoista mint gondoltam.
Annak nagyon örülök, hogy az előző kötet szereplőiről is tudtunk meg dolgokat és hogy ők is elég sokat szerepeltek ebben a részben is.

gabiica P>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Abszolút ez volt a kedvencem a három kötet közül, jól tettem, hogy erre tartogattam az öt csillagot, részemről teljesen megérdemli.
Teljesen azonosulni tudtam Hanna karakterével, nagyon érdekes volt, ahogy felfedezte az igazi életet, felfedezte saját magát, és azt, hogy mit szeretne.
Imádtam Willt is, nagyon szuperül lett kidolgozva az ő karaktere is.
Noha nem volt olyan túlfűtött és tüzes, mint az első két kötet, főleg nem, mint az első, ennek ellenére is ezt tartom a legjobbnak. Nagyon jó volt, imádtam az egészet, úgy, ahogy volt.

Nikyy18>!
Christina Lauren: Gyönyörű játékos

Tetszett ez a rész is. A szereplőket hamar megkedveltem. Will és Hanna aranyosak voltak együtt. És Hanna dumáján nagyon sokat nevettem. Fergeteges volt. Jó volt olvasni az előző rész szereplőiről is.

Tóth_Orsolya_3 P>!

A héten ez már a 2. Will, akiért odavagyok. *-*
Nagyon szerettem ezt a részt is, és jó volt olvasni a többiekről is.

zuna19 >!

A kivételes dolgok kivételes embereknek valók.

zuna19 >!

– Az a lényeg, hogy megtaláld azt a lányt, akin gondolkodnod kell. Ő lesz az, aki mindenről megváltoztatja a véleményedet.

Kapcsolódó szócikkek: Bennett Ryan
zuna19 >!

– Egy új szabály: a dolgok csak akkor néznek ki hülyén, ha hagyjuk, hogy hülyén nézzenek ki.

Kapcsolódó szócikkek: Will Sumner
zuna19 >!

– „Végül is, az ember a vágyat szereti, és nem azt, amire vágyik.”

zuna19 >!

Mikor így nézett rám, mikor a hangja elhalkult és rekedt lett, én egyszerűen elvesztem. Nemcsak fizikai vonzalom volt köztünk. Természetesen korábban is vonzódtam más nőkhöz. De volt valami Hannában, valami kémia a vérünkben, valami köztünk, ami bekattant és felizzott, ami miatt mindig egy kicsivel többet akartam, amennyit kellett volna. Ő a barátságát ajánlotta, én a testét akartam. Ő a testét ajánlotta, én a gondolatait akartam megismerni. Ő a gondolatait ajánlotta, én a szívét akartam.

Kapcsolódó szócikkek: Will Sumner
zuna19 >!

– Az élet sokkal hosszabb, mint ez a kis időszelet.

Kapcsolódó szócikkek: Bennett Ryan
annepage>!

[…] van úgy; hogy a kínos csend sokkal kevésbé kínos, mint az erőltetett beszélgetés.

Kapcsolódó szócikkek: beszélgetés · csend · Will Sumner
Nymeria96>!

– Ha nem szereted a sört, igyál whiskyt!

Kapcsolódó szócikkek: Max Stella · sör · whisky
zuna19 >!

Ah, hát nem is tudtam, hogy milyen érzés ez!
Ah, ez fáj egy kicsit, de annyira kellemesen!
Ah, kérlek, ne hagyd abba, sohase! Még, még!

Kapcsolódó szócikkek: Hanna “Ziggy” Bergstrom