Gyönyörű ​idegen (Gyönyörű rohadék 2.) 612 csillagozás

Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Egy sármos angol playboy. Egy lány, aki végül élni akar. És egy titkos viszony, ami a lehető legélénkebb színekben mutatja meg magát.

A fiatal pénzügyi zsenit, Sara Dillont, csalja a pasija, ezért elköltözik New Yorkba, hogy minden komolyabb elkötelezettség nélkül egyszerűen jól érezze magát. Egy bárban találkozik egy ellenállhatatlan, szexi, brit fickóval, és belemegy az egyéjszakás kalandba. De az a mód – és a sebesség –,
ahogyan leolvadnak a gátlásai, megváltoztatja a férfihoz való viszonyát: alkalmi partnerből ő lesz számára a Gyönyörű Idegen.

Az egész város tudja, hogy Max Stella imádja a nőket, Wall Street-i rosszfiús sármja számtalan trófeát hozott már neki, de Sara hatására gondolkodott el először azon, hogy talán mégis van valaki, aki a hálószobán túl is a partnere lehet.

Annál, hogy olyan helyen találkozzanak, ahol bárki beléjük botolhat, csak egy dolog ijesztőbb Sara számára: az, hogy egy privát helyen túl közel kerüljön Maxhez.

Eredeti megjelenés éve: 2013

352 oldal · ISBN: 9789630870115 · Fordította: Angster László

Bennett Ryan · Max Stella · Chloe Mills · Will Sumner · Sara Dillon · George Mercer

Dóri_Margit P>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

„Dögöljek meg, ha nem ő a legkedvesebb, legimádnivalóbb… legdühítőbb… seggfej!”

8 éve olvastam először a sorozatot, akkor imádtam. Sokadik újraolvasás, mert könnyed, humoros. Megmosolyogtat még mindig, nem unalmas …
Hogy tucat-e? Nos 8 éve mikor megjelent nem volt az, inkább azóta lett sok ehhez hasonló :)) De sok könyvvel a hátam mögött nem mindig tudom, hogy miről is szólt egy adott könyv, de erre visszaemlékszem, megfogott. ^^

Szeretem Sara és Max párosát. Olyan varázslatos, de igazi az ő párosuk.
Sara egy megfontolt nő, legalábbis annak tűnik, amíg mindent fenekestül felfordul egy idegen miatt. Szeretem, hogy a jót hozzák ki egymásból. Max egy igazi brutál pasi, de imádtam, ahogy Sara formálta tudtán kívül is…

Szeretek elveszni a buborékjukba.
Egy könnyed nyári olvasmánynak ajánlanám a tengerpartra :3

Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Ezt a részt is nagyon-nagyon imádom. Nem tudok dönteni, hogy melyik rész tetszett jobban. Mind a kettőben szerettem a karaktereket és a történetet is.
Egyaránt kedveltem a vicces, a romantikus és az erotikus részeket is. Nem fogom egy hamar kiheverni az olvasását.
Már az első fejezet nagyszerűen volt tálalva és így megalapozta a könyv további kimenetelét. Nem egy uncsi lányregény ez. Tömény szex.
A könyv írónői nagy kedvenceim lettek. Tudják, hogy kell igazán izgalmas történetet összehozni. Unatkozni nem lehet egy percig se az olvasása közben.
Sarát igazán megkedveltem.
Max egy igazi álompasi. Nagyon romantikus és kedves, de tud rossz fiú is lenni, ha akar. Ó, és ő akar! Bizony.
Szerethető karakterek. Pont egymáshoz illenek, kiegészítik egymást. Tökéletes párost alkotnak, így együtt.
5 csillag :-)

Nymeria96>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Bajban leszek ezzel az értékeléssel..
Az első rész továbbra is kedvenc, imádom a humorát, a szereplőket és a köztük lévő kémiát.
Nem voltak nagy elvárásaim a könyvtől, csak annyit szerettem volna, hogy néhány órára kikapcsoljon.
Ezt végül is megkaptam. Olvastatta magát, gyorsan lehetett vele haladni, kár, hogy néhány hónap múlva már nem sok mindenre fogok emlékezni belőle. :/ A történet előrehaladtával egyre inkább azt vettem észre, hogy ez nem az én könyvem lesz, a vége felé pedig már számoltam, hogy hány oldalam van még hátra.
A szereplők közel sem voltak olyan szimpatikusak, mint az első részben Bennett és Chloe. Nem mondom, hogy Sara és Max sablonos karakterek voltak, de tény, hogy nem sok olyan tulajdonságuk volt, ami megfogott volna.
Cselekményből nem sok van, humoros jelenet is csak alig.
Remélem a 3. rész jobban fog tetszeni.

Nikolett0907 P>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Az első részét nagyon szerettem olvasni, kimozdított egy olvasási válságomból és bár nem egy extra tematikájú történet, mégis kikapcsolt.
Ennek tudatában vártam, hogy hasonló élményekben lesz részem.
Egy bizonyos szinten meg is kaptam, de helyenként már túl trágárnak éreztem. Nem gondolom azt, hogy attól jó egy erotikus könyv, hogy úgy beszélünk, mint egy utcanő.
Nekem ez túl vulgárisra sikeredett és rontotta az olvasási élményemet.

Az alaptörténet viszont szórakoztató volt a számomra.
A humor még mindig élvezetes, a szerelmi szál kellemes, az erotika kicsit kevés.
Viszont, az írónő stílusa még mindig nagyon gördülékeny és élvezetes.
A két karakter „násztánca” érdekes volt, néhol elnyújtott, de ez nem zavart.
A négy csillagot természetesen megérdemli, mert tetszett, még akkor is, ha nem volt felhőtlen az olvasásom.

ncsn87>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Ahhhh… Imádoooom!!!!! *.* Egyszerűen teljesen magával ragad ez a sorozat és nem ereszt! Forró és perzselő, minden, ami kell! Abszolút kedvenc! <3
Talán ez még jobb volt, mint az első. Hmmm… Max… *.* Annyira édes, szeretnivaló, figyelmes és dögös! Ez kell minden nőnek! :D
Ez a sorozat továbbra is azt tárja elénk ebben a részben is, hogy merjünk a szexuális vágyainknak élni. De hát ezért is élünk részben, hogy ezt felfedezzük. Persze ehhez sokszor a megfelelő partner is kell, ami Sarának meg is adatott Max személyében. :) Nem tagadom, engem is lázba hoznak az e fajta pajzánságok és nem is zárkózom el előlük. :D
De hát ez nem csak a testiségről szólt, hanem ugyanannyira az érzelmekről is. Egyáltalán nem egy mondhatni „pornóregény", hanem tele van érzelmekkel és szeretettel is. Hiszen ezek mind kellenek ahhoz, hogy őszintén és bizalommal tudd ezt megtenni valakivel. Gyönyőrű szerintem! *.*
Szóval csajok, kalandra fel és éljünk a vágyainknak!!! ;) És aki még nem olvasta, minél hamarabb tegye meg!
Alig várom a következő gyönyörteli részt! *.*

Szilvi00 P>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Jó ez a sorozat és kész! Kikapcsol, megnevetett, felhevít és megperzsel. Sajnos túl gyorsan elfogytak a lapok.
Max és Sara az első találkozása nagyon jól sikerült, én már akkor éreztem, hogy jól fogok szórakozni. Kicsit mocskos, kicsit nyers, ugyanakkor az érzelmek is hangsúlyt kaptak. Főleg Sara szenvedett előző, rémes párkapcsolat miatt. Ezért nem is lepett meg különösebben, amikor „Mad Max” Stella hamarabb kapcsolt és vallotta be magának, hogy testi vágyon túl, többet érez Sara iránt.
Amint elkészült az első spoiler, sejtettem milyen problémák fognak gondot okozni párosunk kapcsolatában. Ettől függetlenül élvezettel olvastam minden sorát.

gabiica P>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Maga a történetszál jobban tetszett, mint az első részé, azonban a szereplők mindenképp az első részben nyerték el jobban a tetszésemet.
Itt a férfi főszereplőt, Maxet szinte rögtön megkedveltem, csakúgy, mint az első részben Bennettet. Sara már kicsit nehezebb dió volt számomra, de sokkal hamarabb szerettem meg az ő karakterét, mint Chloét az első részben. Viszont nem éreztem azt a varázst, amit az első kötetnél.
Alapvetően tetszett, kikapcsolt, sokat nevettem, de láttam a hibáit is. Kíváncsi vagyok a harmadik részre, mennyire múlhatja felül ezeket.

agi89>!

Nyááááháááá. *-*
Abszolút szerelmes lettem ebbe az édes brit playboyba. Megint.
Fúúú semmi ésszerű dolgot nem tudok mondani.

IMax Stella

Annyira szórakoztató ez a sorozat, tényleg tökéletes kikapcsolódást nyújt.
Alig várom már a következő részt, hogy végre azt is a kezembe foghassam.

352 oldal · ISBN: 9789630870115 · Fordította: Angster László
Orsi999>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Most, hogy befejeztem nem értem, hogy hogyan lehet ennek magasabb a százalék száma, mint az első résznek. Mivel számomra ez nagy csalódás volt.
Az igaz, hogy gyorsan haladtam vele (majdnem 4 óra tömény olvasás), de untatott. Nem nyújtott semmilyen új élményt. Ez még sokkal jobban kiszámítható volt, mint az első rész. A legelején, amikor Sara és Max megismerték egymást az egy kicsit izgalmasra sikeredett, de később semmi izgalmas nem történt.
Az erotikus részeken a végénél már majdnem átlapoztam, annyira unalmas volt.
Egy nagy előnye volt, hogy olvashattunk Chloe és Bennett kapcsolatáról.

NaNa_88>!
Christina Lauren: Gyönyörű idegen

Mikor belekezdtem azt hittem Max Stella személyében majd kapok egy 2.0-ás verziójú Bennett Ryant. És jaj, de jó, hogy tévedtem! Max kedves, nem egy ordítozó barom, mint a drága barátja. :D

Nem gondoltam, hogy lehetséges lesz, de ezt még jobban szerettem. Így már véglegesen el is dőlt, hogy kell a polcomra. Máskor is elő akarom szedni ezt az embert, hogy elcsavarja a fejem. Amikor az irodájában még szemüveget is viselt, azt hittem meghalok! T.T Az egyetlen problémám az volt, hogy nem hallottam az akcentusát. Azért még ölni tudtam volna. :D
A történet is nagyon tetszett. spoiler
Max Stella! https://media.giphy.com/media/3oz8xr44L9OeTIw1j2/giphy.gif Welcome To My Harem!

Lunemorte P>!

– Ugye, nem vagy pszichopata?
[…]
– Egy kicsit megőrülök érted, de amúgy nem.

Kapcsolódó szócikkek: Max Stella · Sara Dillon
zuna19>!

Bele fogok szeretni. És ez teljesen kikészített.

zuna19>!

– […] kösd föl a nagylányos bugyidat!

Kapcsolódó szócikkek: George Mercer
K_Szilvia03>!

Kedves New York!
Tökéletes vagy!
Szeretettel, Sara.
P. S. Ezt egyáltalán nem az alkohol mondatja velem.

Kapcsolódó szócikkek: New York · Sara Dillon
Lunemorte P>!

– Azért, mert korábban más voltál, még nem jelenti azt, hogy olyan is akartál lenni.

zuna19>!

Őszintén, még sohase láttam ilyen fantasztikus barna szemeket. Ha még nagyobbak lettek volna, akkor már úgy nézett volna ki, mint egy lemúr.

Kapcsolódó szócikkek: Max Stella · Sara Dillon
Lunemorte P>!

Vannak dolgok, amiket akkor tud meg az ember a másikról, amikor először alszik vele.

cassiesdream>!

Ha egy nő azt akarja, hogy egy férfi állandóan rágondoljon, akkor azt kell mondania neki, hogy csak egyszer dughatja meg egy héten, és kész. És a koncentrációnak annyi.

Lunemorte P>!

Az jutott eszembe, hogy egy üstökös mennyire egyenes, céltudatos lény. Én viszont inkább egy kiöregedett csillagnak éreztem magam, amiből kifogyott a fűtőanyag, és a saját gravitációja miatt önmagába roskadt.

Kapcsolódó szócikkek: Sara Dillon
Lunemorte P>!

– […] légy fiatal! Érezd jól magad! A többit hagyd a fenébe!

Kapcsolódó szócikkek: Sara Dillon

Gyönyörű rohadék sorozat · Összehasonlítás