Beautiful ​Stranger (Beautiful Bastard 2.) 18 csillagozás

Christina Lauren: Beautiful Stranger

A ​charming British Playboy. A girl determined to finally live. And a secret liaison revealed in all too vivid color. Book two in the NYT Bestselling series.
Escaping a cheating ex, finance whiz Sara Dillon's moved to New York City and is looking for excitement without a lot of strings attached. So meeting the irresistible, sexy Brit at a dance club should have meant nothing more than a night's fun. But the manner--and speed--with which he melts her inhibitions turns him from a one-time hookup and into her Beautiful Stranger.

The whole city knows Max Stella loves women, not that he's ever found one he particularly wants to keep around. Despite pulling in plenty with his Wall Street bad boy charm, it's not until Sara--and the wild photos she lets him take of her--that he starts wondering if there's someone for him outside of the bedroom.

Hooking up in places where anybody could catch them, the only thing scarier for Sara than getting caught in public is having… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2013

Gallery Books, New York, 2013
Gallery Books, New York
352 oldal · ASIN: B00A0BHS8Q

Sara Dillon

pinkprincessreads>!
Christina Lauren: Beautiful Stranger

Az idegen, aki mindent megváltoztat.

Sara élete legnagyobb csalódását hátrahagyva New Yorkba költözik, hogy új értelmet szerezzen sivár életének és összetört szívének. Kibe másba is futna bele, mint a város elhíresült playboyába, Max Stellába, aki addig se túl nyugodt életét még bonyolultabbá teszi.

Vajon képes a két különböző lélek találni a másikban valami különlegeset vagy csak beugró szereplők lesznek a másik életében? Sara vajon képes lesz újra megbízni bárkiben is, vagy szíve végérvényesen sérült marad? Ezen kívül Max tényleg az a mindenki lelkén áttipró rosszfiú, aki csak sérüléseket tud ejteni a másiknak? Ezekre keresi a regény a válaszokat, igen izgalmas, mély, vicces formában.

Igen, egy tucat sztorinál nem kell többre számítani, mégis arra sarkallak benneteket, hogy adjatok neki egy esélyt, mert rendkívül jól megformált karakterekből építkezik a történet, mely sok vicces, felejthetetlen pillanattal ajándékozza meg az olvasót.

Kaldidora>!
Christina Lauren: Beautiful Stranger

Ez is nagyon jo volt!:D Bevallom oszinten nem emlekszek nagyon reszletesen a Gyonyoru rohadekra, de szerintem ez jobban tetszett, mint az.
Feltem elkezdeni, mert azt remeltem, hogy Chloe es Bennett tortenete folytatodik, es amikor kiderult, hogy nem akkor nem akartam elkezdeni. Hat nagy hiba lett volna!!
Sokkal jobb angolul olvasni az ilyen erotikus konyveket szerintem, mert igy jobban hangzanak a szavak:D
Tetszett ez a nyilvanos es fenykepezos dolog.:D
Kivancsian varom a kovetkezo ket szereplo kalandjat.;)

lilice>!
Christina Lauren: Beautiful Stranger

Tetszett az első rész, úgyhogy be akartam próbálni ezt is.
Bennett és Chloé kapcsolatát a gyűlöllek-de-ugyanakkor-akarlak-is ellentét mozgatta, és az elején tervek és korlátok nélküli fullszex volt mindenféle munkahelyi szituációkban. Sarah és Max pedig épp ellenkezőleg, pontosan lefektetik a szabályokat, amiket aztán egyre többször hágnak át. Itt kevesebb volt az erotikus jelenet, nem is kaptunk annyira részletes leírásokat, ám cserébe a létező leglehetetlenebb helyszíneken történtek a dolgok.
Nem volt rossz ez sem, de nekem Bennett monológjai nagyon bejöttek az első részben, Max azt a szintet nem tudta hozni. Viszont megismerjük Willt, Max társát, aki a következő könyv szívtiprója lesz, és szimpi a fickó, úgyhogy várom a folytatást.

zwecki>!
Christina Lauren: Beautiful Stranger

Én is kérek egy MAd Maxet. :D Kivételesen egy nem lelki problémás főhős, nem is hiszem el. :D
Nekem tetszett főleg azért, mert a fényképek, amiket készítettek, nagy kedvenceim. Odáig vagyok a human form fotókért.
Vicces volt, hogy milyen helyekre el nem cipelte Sarat. :D
Egyébként a történet meg a szokásos.

bankicsniki P>!
Christina Lauren: Beautiful Stranger

Jobban tetszett, mint a BB, nekem Sara és Max sokkal szimpatikusabbak voltak. :) A történetről szinte ugyanazt el lehet mondani, mint az elődjéről. Egy egyszerű, romantikus történet, aminek az eseményei kiszámíthatóak. De azért élvezhető volt. :)

SannaEM>!
Christina Lauren: Beautiful Stranger

Mondhatni teljesen más, mint a gyönyörű rohadék, de ebben a történetben kifejezetten ez tetszett. Nagyon szerettem Bennett gondolatait, rengeteget röhögtem rajta, de ide nem hiányzott, így volt jó, ahogy volt.
A történet vége és nagyvonalakban a cselekmény várható volt, de nem is ezért olvastam el.
Kifejezetten tetszett, hogy nem kapkodták el a dolgokat, nem volt sok huza-vona, Max türelmes volt.
Nyelvezetre kicsit nehezebben volt olvasható, mint a b.bastard, de ez nem vont le sokat az élvezhetőségből.

zwecki>!

Women don't always want to be treated like we're delicate, or rare, or somehow more precious. We want to be wanted.

SannaEM>!

“What the . . . Max. There’s a girl on your face.”

bankicsniki P>!

Dear New York, You are brilliant. Love, Sara.
P.S. This is definitely not the alcohol talking.

Kapcsolódó szócikkek: Sara Dillon

Beautiful Bastard sorozat · Összehasonlítás