A ​király parancsa 39 csillagozás

Christina Dodd: A király parancsa

Henrik király a saját kezűleg megírt és lepecsételt dokumentumban megparancsolta Lady Juliana of Loftsnak, hogy menjen feleségül Raymondhoz, Avraché grófjához. Lady Juliana erre nem volt hajlandó, annak ellenére, hogy a király parancsát megtagadni árulásnak számított. Milyen férfi az, akinek akkor is kellene, ha kiderülne a titka? Raymondnak azonban nem lehet nemet mondani. És amikor eljön érte, Lady Juliana megtanulja, hogy a legerősebb akarat sem képes ellenállni a gyengéd érintésnek.

Eredeti cím: Castles in the Air

Eredeti megjelenés éve: 1993

Alexandra, Debrecen, 2007
416 oldal · ISBN: 9789633706404 · Fordította: Csengeriné Erdő Orsolya

carduelis
Christina Dodd: A király parancsa

Nem túl erős rom-töri regény, egészen szerethető főhősökkel.

Nitetisz

Szenvedtem és szenvedtem….
A két csillag csak jó indulatból volt. Gyegyebák szereplők , bugyuta helyzetek. Azt hiszem most jó ideig nem olvasok Dodd könyveket!

Odilia P
Christina Dodd: A király parancsa

Na ez tetszett :-D (nem úgy, mint a Gyertya az ablakban)
Végig fenntartotta az érdeklődésemet, szurkoltam nekik, izgultam velük együtt …. ajánlom mindenkinek …..

Dottie

A férfi, ha mérges, ordít és üvölt. A nő hallgatásba menekül, míg a férfi, mint egy megvert kutya, odamegy hozzá és megbocsátásért könyörög.

Dottie

– Egy nő szükségletei elhanyagolhatók. Nem úgy, mint egy férfi szükségletei.
Keir lépést tartott vele.
– Én azért ezzel a feltételezéssel nem értenék egyet. A nők problémái inkább érzelmi jellegűek. A nők arra vágynak, hogy szeresse őket a társuk, a családjuk, és tiszteljék őket a közösségben. Amikor egy férfi olyasvalamivel küszködik, amit problémának ítél, az általában fizikai jellegű.
Raymondot felbosszantotta ez az ostobaság.
– Például? – kérdezte ingerülten.
Keir mélyen a szemébe nézett.
– Például hogy melyik sarokba pisáljon.

Kapcsolódó szócikkek: vizelet
Kicsicsillag123

– Nem csak hogy beszélni tudsz, de parancsolgatni is.
– És te képes vagy engedelmeskedni? – csattant fel Juliana.
A férfi elkomorodott, hosszabban mérlegelve válaszát, mint az várható lett volna.
– Hogyne! Idomított majom vagyok, nem tudtad?