Nyírd ​ki csajosan! 9 csillagozás

FIGYELEM, csak lányoknak!

Egy könyv, amit kisminkelhetsz, amibe ruhákat tervezhetsz. Varrj bele egy gombot, csomagold a könyvbe a tízóraid, ragassz bele csillogó holmit, vagy írd bele a legféltettebb titkaidat! Ezzel a könyvvel mindent megtehetsz, ami szórakoztat!

101 vicces, meglepő és csodás ötlet vár rád, ami felébreszti a kreativitásodat. Szóval kezdj neki, engedd szabadjára a fantáziádat és nyírd ki csajosan!

Eredeti cím: Mach mich fertig! 101 Ideen rund ums Buch für Mädchen

Maxim, Szeged, 2016
220 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632615325 · Fordította: Hajdúné Vörös Eszter
Maxim, Szeged

Klodette >!
Christina Braun: Nyírd ki csajosan!

Érdekes, izgalmas, vicces és kreatív feladatok sorával van tele.
Nagyon jól szórakoztam rajta még csináltam.
Igazi csajos, interaktív kis könyv, ami kikapcsol és igazán jól feledteti a hétköznapok fáradalmait.
Csak ajánlani tudom. :)

Linszyy P>!
Christina Braun: Nyírd ki csajosan!

A hétéves kishúgomnak vettem meg, miután a sima Nyírd ki ezt a naplót azóta is emlegeti. Szerintem ez kicsiknek is remek választás, mert vannak benne kislányoknak való feladatok (táska- és ruhatervezés, ékszerek rajzolása stb.), de megmaradt egy-két jellemzően romboló feladat is.
Nagyon élvezetes közös program lehet ez a könyv, szóval csak ajánlani tudom. :)

szonja08760>!
Christina Braun: Nyírd ki csajosan!

Azért ezt a naplót választottam, mert nem vagyok egy könyv kinyírós típus. (Természetesen sorozatgyilkos ettől még lehetek, de a könyveket sajnálnám :) ) Kevésbé durvák a feladatok, inkább az alkotós, tervezős, fajta, de kreatívak.
A korosztály akinek ajánlanám, azok a tinik, talán belőlük is a fiatalabbak. Persze mindenki kedve szerint kinyírhatja ezt is, de talán ők élveznék a legjobban legtöbb feladatot.
Én megpróbálom, nem annyira fiatal lányos módon kinyírni. Kicsit kidolgozottabbra csinálni, hogy bebizonyítsam, a fiatalabb korosztály számára készült feladatok is megoldhatók egy két trükkel felnőttesebben.
Meglátjuk mi lesz az eredmény, de eddig nagyon élvezem. :)
Itt a link pár elkészült oldalról és egy hosszabb értékelésről.

Bódizs_Boróka>!
Christina Braun: Nyírd ki csajosan!

Ragassz bele csillogó holmit, sminkel ki, krémezd be… Csupa csajos utasítás! Kinek nincs kedve elszakadni a szürke hétköznapoktól, belevetni magát, a kreativitásba? Ez a napló kreatív a köbön, mert nem csak egyszerű feladatok, hanem csajos ötletek vannak benne.
Kedves Csajok!
Próbáljátok ki ezt a briliáns csodanaplót, ami nem csak egyszerűen egy kinyírandó könyvecske, hanem benne van minden, ami, nekünk, csajoknak élvezet. Ez egy több napig tartó délutáni hobbi, amit belecsomagoltak egy naplóba, hogy magaddal vihesd bárhova.
Ha rám hallgattok, ezt nem hagyjátok ki!
Valaki, aki nagyon szereti a „Nyírd ki” könyveket