Ősi ​Vér 1 csillagozás

A Kiválasztottak
Christin Dor: Ősi Vér

A világ, amelyben élsz, megváltozik.
A világ, amely az emberek tudatában létezett meg fog szűnni létezni.
A világ rendje örökre megváltozik.
Egy ősi jóslat a Kiteljesedés útjára lépett. Egy Kiválasztott létezik csupán, ki az Ősi Vér ellen harcol.
A Kiválasztottakról szóló mendemonda már akkor szárnyra kapott, amikor még a Régi Rend uralkodott, és a világot úgy nevezték, hogy Éden. Az utolsó mészárlás lassan tizenhárom éve volt, amikor eljött a Trónfosztás kora és beköszöntött a Katasztrófa mindenki életében. A Pokol Királya visszatért hosszú száműzetéséből. Senki nem tudta megfékezni. Az Emberek Világát elárasztották a démonok, s a több ezer éves harc folytatódik tovább a Halandók és a Halhatatlanok között.

Eredeti megjelenés éve: 2017

Publio, Győr, 2017

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Christin Dor: Ősi Vér

Christin Dor: Ősi Vér A Kiválasztottak

1. rész

Megint át lettem verve, pedig eszméletlenül jó könyv volt, de megint nem lett jelölve, hogy ez sorozatinditó kötet, pedig az volt és függő vége van. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell ezt csinálni és becsapni a vásárlókat és azt sem lehet tudni, hogy megtudom-e valaha, hogy mi lesz a vége, mert ez a könyv 2017-es kiadás. Hol van a folytatás???
Kedves hazai szerző remélem készül a folytatás, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy hiába vettem-e meg a könyvet.

A történet izglamas, fordulatos volt, sok természetfeletti lénnyel. angyalokkal, démonokkal, vérfarkasokkal, vámpírokkal, boszorkányokkal.
A kiválasztottak szimpatikusak voltak, igazi harcosok, akik védelmezték az embereket, miközben a pokol lakóinak nagy része ellenük fenekedtek és valamilyen Ősi vért kerestek, ami a hosszú első részben ki sem derült, hogy egyáltalán mi az. Meg egy jóslatról is szó van, de azt sem lehet tudni, mi ez a jóslat.
Szóval végül is a sok izgalmas kaland mellett semmit sem tudtam meg a két legfontosabb dologról és lehet hogy soha nem is tudom meg, mert ki tudja, hogy készül-e a folytatás.