Berci ​spagettit főz (Barátom, Berci) 15 csillagozás

Christian Tielmann: Berci spagettit főz

– Ma én főzök! – határozza el Berci, majd munkához is lát legjobb barátnőjével, Rozival és bátyjával, Fricivel. Paradicsomszószos spagetti lesz vacsorára. Nem is olyan könnyű elkészíteni. Milyen jó, hogy Mama és Papa azért segítenek kicsit. Mikor azonban elkészül, mind azt mondják: – Mmm, ez finom!

Kiadói ajánlás: 3 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

28 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634033974 · Fordította: Nánási Yvette
Manó Könyvek, Budapest, 2019
24 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634033974 · Fordította: Nánási Yvette
Manó Könyvek, Budapest, 2017
24 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634033974 · Fordította: Nánási Yvette · Illusztrálta: Sabine Kraushaar

csucsorka IP>!
Christian Tielmann: Berci spagettit főz

Nagyon tetszett Apa őrző felügyelete – forró tűzhely, nehéz fazék, éles kés – és az önállóságra nevelés – bevásárlás, kutyulás és egyéb kevésbé veszélyes tevékenység – kedves aránya.

Homolya_H_Tímea P>!
Christian Tielmann: Berci spagettit főz

Berci és Frici morcos, amiért nekik kell vacsora után tendet tenni. Papa alkut ajánl: ha a két fiú főz, ők pakolnak és mosogatnak mamával. Vajon sikerül elkészíteniük a spagettit a szüleik nélkül?

imma P>!
Christian Tielmann: Berci spagettit főz

Jók ezek a kis történetek, de így önmagukban nekem kevesek. Nem fogom megvenni őket darabját 6-700 forintért, egyiknél sem tudok felkiáltani, hogy fú, ez mennyire el van találva, ez kell nekünk, de ha lenne egybekötve mondjuk tíz történet, azt megvenném egy normál könyv áráért. Fura.
Egyébként, hogy a könyvről is mondjak valamit: Berci ezúttal magára vállalja a vacsorakészítést, hogy ne neki kelljen leszednie az asztalt, és mellékel receptet is a meséhez. Nyami. Én vacsora közben olvastam fel (szerintem máshogy nem is lehet kibírni).