A ​természetfotózásról 3 csillagozás

Christian Perkins – Enczi Zoltán: A természetfotózásról

Hazánkban egy új divat hódít. A divat neve: természetfotózás. Könyvünk a fotózásnak erről az izgalmas, mindenki számára elérhető területéről szól. Tényszerűen, de érthető nyelven írjuk le az amatőrök számára nélkülözhetetlen ismereteket, sőt, csak a profik által használt titkos technikák egy részét is bemutatjuk.

A számtalan kép (köztük sok díjnyertes) illusztrálja az adott technikákat és a felvételek elkészítésének technikai fortélyait.

Illusztris külföldi és hazai szerzők szólnak a fényképezőgépek alapvető típusairól, jellegzetességeiről, megemlítjük a legfontosabb technikai trükköket, és külön fejezetben foglalkozunk az amatőrök körében is egyre népszerűbb digitális fényképezéssel. Az olvasók a fényképezés technikai oldala mellett a témaválasztással és a kompozícióval kapcsolatos kérdéseikre is választ kaphatnak.

144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9632023463

Damson>!
Christian Perkins – Enczi Zoltán: A természetfotózásról

teljesen nulla fényképészeti ismerettel vettem a kezembe néhány éve ezt a könyvet, így tapasztalatból tudom ajánlani mindenkinek, aki autodidakta módon szeretné elsajátítani a fotózás alapjait, a technikától a kompozícióig…