Veszély (Őrület 3.) 12 csillagozás

Chloé Esposito: Veszély

A Bűn és az Őrület után itt a várva várt befejező rész!
Egy évvel – és egy felettébb szerencsétlen incidenssel – később Alvie hajléktalanként tengeti napjait, az ingyenkonyhán ebédel és az aprót számolgatja.
Ideje belevágni hát az utolsó melóba, márpedig ha valaki véghez tudja vinni – méghozzá tizenöt centis tűsarokban –, az nem más, mint Alvie.
Ám ahhoz, hogy sikeresen megbosszulja az expasiját, visszanyerje a vagyonát és bebiztosítsa a jövőjét, előbb szembe kell néznie a legborzalmasabb ellenségével…
A saját múltjával.

Libri, Budapest, 2021
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633109656 · Fordította: Horváth M. Zsanett
Libri, Budapest, 2021
416 oldal · ISBN: 9789634334767 · Fordította: Horváth M. Zsanett

Angi_könyves_blogja>!
Chloé Esposito: Veszély

Nekem nagyon a szívemhez nőtt ez a sorozat, rengeteget nevettem rajta ,volt hogy csak úgy kapkodtam jobbra balra a fejem hogy mikor mi történik. Az biztos hogy váratlan fordulatokban gazdag, humoros, furfangos, eszes kis történet. Alvie egy őrült nőszemèly aki bűnös, de ugyanakkor roppant veszélyes is. Az ő szemszögèből íródott a trilógia. Leleményes és nagyon szórakoztató. Én a kedvenceim közé tettem.♥

Ági_Marton>!
Chloé Esposito: Veszély

Hát ebben a részben is voltak bőven izgalmak! Teljesen beteg, de pont ezért tetszik. :) Anyuciról eddig is tudtam, hogy nem normális, na, de amik ebben a könyvben kiderülnek róla, minden képzeletemet felülmúl. Tiffet nagyon sajnáltam, ő volt az egyetlen normális szereplő. Talán az ő ráhatásának és a happy endnek köszönhetően Alvie végre lenyugszik. :)
Brutális egy sorozat!