Kedves ​naplóm 13 csillagozás

Children of Distance: Kedves naplóm

A Children of Distance Magyarország leghallgatottabb együttese. Rajongóik száma a Facebookon 260.000. Dalaikat a Youtube-on 65.000.000-szor játszották le. S most végre a dalszövegeik is olvashatók napló formájában, rajongóik rajzaival illusztrálva. Ha koncertre mész, vidd magaddal, és dedikáltasd!

Scolar, Budapest, 2013

Nilla I

Ha jobban belegondolok,
ez nem is volt olyan régen,
csak 2007-ben, ha az időt
években mérem.
A dalszöveg, a bizonyos
„fáj még a szó, fájnak a percek, az évek”,
a sok feledhető szöveg között előre lépett.
Akkor még tudatlanabb fejjel hallgattam az éneket,
mivelhogy nem igazán vágtam a tényeket,
de nekem akkor is fontos volt az az ékezet.
és én ma is abban a hitben élek,
hogy ezek a srácok nagyon jól teszik,
ha a magyar zeneiparban felejtik el a féket.

alexa19900726
Children of Distance: Kedves naplóm

A C.O.D. a kedvenc együttesem. nyomon követem őket a kezdetektől és egyre jobbak és jobbak lesznek…ez a kis könyv betekintést enged nekünk összegzi a kezdetektől a dalszövegeket és a lemezekről lemaradt firkálmányokat, verseket, szövegrészleteket szépen időrendi sorrendben egyet egyet akár kommentálva is. Minden rajongónak csak ajánlom, aki pedig még nem hallgatott Childrent annak azt tanácsolom gyorsan pótolja az elmaradását…ha a stílus nagyon messze áll tőle akkor pedig csak zene nélkül olvassa el egy egy szövegüket versüket, szerintem mindenképp lesz olyan ami a lelkéig hatol :) ♥C.O.D.♥

ronnie96
Children of Distance: Kedves naplóm

Imádom a Children of Distance zenéit. Már nagyon régen volt az amikor először találtam rá a zenéikre a youtube-on. Amikor zenével együtt hallgatom őket, akkor sokszor elveszik a szöveg, csak a mondanivalója marad meg, de most így versekként olvasva őket még jobban eltudtam bennük mélyedni és nagyon élveztem. Egy 4 órás vonatút alatt olvastam végig a könyvet ezért nagyon tudtam kötődni azokhoz a versekhez amiket mondjuk a vonaton írtak :D Annyira tehetségesek mind a hárman, és nem körítenek, nem szépítgetik a dolgokat, csak a színtiszta valóságról írnak.
Nagyon imádtam és minden CoD rajongónak ajánlom. :)

Children of Distance: Kedves naplóm

Jó volt olvasni a dalszövegeket meg a kis hozzájuk kapcsolódó mondatokat! szeretem a fiúk zenéit sokszor hallgatom őket! jó volt újra felidézni a régebbi zenéiket is :)

Zsuzsi_Molly
Children of Distance: Kedves naplóm

Szerintem úgy érdemes a könyvet olvasni, hogyha a zenéket közben hallgatjuk, s akár együtt énekelgetjük a srácokkal.
Egyik felem azt mondja, hogy jó zenéket írtak jó szövegekkel, a másik oldalam viszont azt mondatja velem, hogy azért sajnálom is Őket, hiszen a szövegek leginkább Róluk szólnak, s sajnos azért van köztük sok-sok szomorú, de azért, hogy pozitívan nézzük a dolgokat, biztos vagyok benne, hogy sok-sok olyan ember van akivel hasonló történik, s meghallgatva a számot úgy érzi, hogy Róla írták, s ilyenkor boldogság tölti el az embert, hogy Ő is szerepelhet egy számban. No és aztán a vidám számokkal lehet vissza térni a valóságba, s észrevenni, hogy nem szabad padlón maradni, hanem tovább kell lépni, persze ez nem mindig egyszerű, de azért előbb utóbb kivitelezhető (igaz barátokkal egyszerűbb.)

Bízom benne, hogy nem fognak egy hamar eltűnni a nagyvilágból, s sokáig hallgathatjuk a régi és az új számaikat egyaránt.
Köszönöm, hogy vagytok!

Scolar, Budapest, 2013

Lana89

Hozza vissza a szívem, aki elfutott vele
hogyan szerethetnék úgy, ha üres a helye?
Átvitte hegyen-völgyön, árkon-bokron
azóta folyton olyan szívekbe botlom
amik arra várnak,hogy az én szívem szeresse
szomorúan mondom, nincs nálam, aki kéri, keresse.

(Shady)

Lana89

Nem kell más, nem érdekel senki.
Tőlem téged senki nem tud elvenni.
Hogy veled maradok-e? Tudod a választ…
Amíg csak élek mindig nyújtom a támaszt
itt vagy mellettem, más nem számít.

(kedves naplóm)