Soha ​nem engedlek el 6 csillagozás

Chevy Stevens: Soha nem engedlek el

Tizenegy ​évvel ezelőtt Lindsey Nash kislányával együtt az éjszaka közepén elmenekült durva és agresszív férjétől. Az exférjet, Andrew-t börtönbüntetésre ítélték, így Lindsey végre új életet kezdhet.

Lindsey sokat tanult a hibáiból, idősebb és bölcsebb lett, saját vállalkozását vezeti, és neveli az azóta tinédzserré növekedett lányát, akinek most nagyobb szüksége van rá, mint valaha.

Mire Andrew-t kiengedik a börtönből, Lindsey már úgy gondolja, hogy sikerült maga mögött hagynia a múltját. De most mégis úgy érzi, mintha valaki figyelné minden lépését.
Új barátját megfenyegetik, a házába betörnek, a lányát valaki árnyékként követi. Bár Andrew esküszik rá, hogy megváltozott, Lindsey meg van róla győződve, hogy volt férje áll a történtek mögött. De vajon tényleg más ember lett a férfi? Vagy aki valójában holtan akarja látni Lindsey-t, az közelebb van az otthonához, mint gondolná?

„Felkavaró, izgalmas, és egy egészen kicsit idegtépő.” – Library… (tovább)

Eredeti mű: Chevy Stevens: Never Let You Go

Álomgyár, Budapest, 2018
430 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155763359 · Fordította: Harci Andor
Álomgyár, Budapest, 2018
430 oldal · ISBN: 9786155763366 · Fordította: Harci Andor

Suddus
Chevy Stevens: Soha nem engedlek el

Ez komolyan az a Chevy Stevens, aki a Nincs menekvés c. könyvet írta?
Mi történt???
A Nincs menekvés 10/10-es könyv, ez meg egy 10/2.
Végtelenül unalmas, vontatott. A szereplők közül egyik se szimpatikus. Őszintén utáltam a könyvet és nagyon csalódott vagyok.

Eszty1990
Chevy Stevens: Soha nem engedlek el

Nekem nagyon tetszett. Rég olvastam már ebből a műfajból. A végére már mindenki gyanús volt