Soha ​többé örökké 74 csillagozás

Chelle Bliss: Soha többé örökké

Hat évvel ezelőtt elköltözött az egyetlen lány, akit valaha is szerettem.
Azt mondta, vissza fog térni hozzám.
Azt ígérte, hogy írni fog.
Megesküdött, hogy örökre az enyém lesz. De Evie Harper hazudott nekem.
Evie most visszatért, és ezúttal nem fogom elengedni harc nélkül.
*****************
Érettségi előtt egy évvel el kellett költöznöm, muszáj volt elhagynom az egyetlen fiút, akit valaha szerettem.
Azt mondta, örökké szeretni fog.
Azt ígérte, semmi sem választhat el bennünket egymástól.
Megesküdött, hogy várni fog rám. De Jack Nelson hazudott nekem.
Jack most újra azt akarja, hogy az övé legyek, de talán sosem lesz képes megbocsátani nekem a bűneimet.

Chelle Bliss, a USA Today bestsellerszerzőjének legújabb romantikus története a második esélyről.

Chelle Bliss: Mend

Eredeti mű

Eredeti megjelenés éve: 2018

320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929397 · Fordította: Farkas Melinda
320 oldal · ISBN: 9786155929403 · Fordította: Farkas Melinda
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929397 · Fordította: Farkas Melinda

Chelle Bliss: Soha többé örökké

Új könyvet találtam a könyvtárba. Igaz pont az írónő másik könyvéért mentem be, de mondom nem hagyom ott ezt a friss példányt.
Könnyed kis limonádé a hétvégére. Semmi extrát nem fedeztem fel benne. Alapból ez a történetalap nálam nem bejövős. Nagyon csöpögött a múlt. Szóval a szerkesztése nem tetszett. Végig furcsa a könyv felépítése, problémás röviden.
A szereplők kedvelhetőek. A viszonyuk hogyan is fejezzem ki magam egyszerűen, olyan hétköznapi szerintem. Számtalan hasonló sztorit olvastam már, ez se rugaszkodott el valami új és jobb felé.
Viszont ami jó pont, hogy, rövid és nagybetűs a könyv. A borítója nem a külföldi sémájára ment, ez tetszik. Ezt a pinket ki lehet szúrni egyből.

Annemary>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Egy rövid kis semmitmondó történet.
Evie és Jack a családjuk és barátaik által elszakadnak egymástól. Majd mikor 6 év után újra találkoznak és kiderülnek a távollét okai, hirtelen, pár nap alatt mindent bepótolnak. Ez kissé hihetetlen. Az alaptörténet nem volt rossz, de valahogy sokkal többet vártam! Valmi pluszt, ami feldobja… de nem történt meg :(
Olyan egyszer olvasós, semmi több.

Ani249>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Nem kell nagy mélységeket várni ettől a történettől. Romantikus, gyorsan olvasható és ennyi. Sem a szereplőkről, de tulajdonképpen semmiről nem tudunk meg semmit. Valahogy a szereplők az összes szituációra ugyanúgy reagáltak. Nem volt semmi kiemelkedő benne. Kicsit sztoikus a viselkedésük, annak ellenére, hogy azért voltak komoly bejelentések.

Hársi_Era>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Egyszer olvasós, kedves kis történet volt. Én sohasem értettem, hogyan tudnak évekig egymásra várni a szerelmesek, úgy, hogy még csak nem is találkoznak, nem is tartják a kapcsolatot. De ilyen volt Evie és Jack szerelme, akik 6 év után újra találkoztak, és ott folytatták ahol korábban abbahagyták. A vége kiszámítható volt, gyerek, házasság, család.

Könyvmoly33>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Nem igazán tetszett, de nem is volt olyan vészes.
Nem mindig értettem az írónő történet kanyarítását, de egyszer olvasható volt.
bár voltak olyan pillanatok amikor a könyvet „kidobtam” volna az ablakon, hogy hogy lehet így megírni valamit…
De az alapelgondolás nem volt rossz, csak szerintem nem sikerült teljesen megvalósítani

Bookaholic77 >!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Nagyon tetszett Evie és Jack szerelmének története! Lehet, hogy néha cukormázas, de én így szeretem..♥ Evan egy igaz barát volt végig, örültem, hogy Ő is megtalálta ŐT!

BezTina>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Egy történet a második esélyről, védelemnek beàllított uralkidásról, a múlt àrnyairól. Mindezt gördülékenyen stílusban, imàdnivaló köntösbe csomagolva tárja elénk az írónő.

molylily>!

Igazi szirupos szerelem.
Minden adott, ami a sziruphoz kell: első látásra szerelem, spoiler
Hát kell ennél több?
Egy könnyű és tényleg szirupos történet. A történet leírását izgalmasabbá teszi, ahogy néha ugrunk az időben és nem leíró jelleggel, hanem mintha most történne, jelen időben olvassuk a fiatalok múltjának történetét. A szerelmi vívódások és vágyakozás közepedte majd csak a 110.oldalon derül ki, hogy vár még ránk izgalom is, Evie-nek van egy nagy titka.
spoiler
Nagyon tetszett Evie és Evan barátsága. Annyira pozitív, bensőséges.

Páncélpillangó>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Chelle Bliss Soha többé örökké című könyve egy kellemes, könnyed, romantikus olvasmány, amelyben az első szerelem, az újrakezdés és a második esély kérdésköre kap központi szerepet. Evie és Jack történetében az első szerelem érzése meghatározó volt, de sajnos a távolság – Evie családjának költözése által – elválasztotta őket, annak ellenére, hogy örök ígértet tettek egymásnak. Kapcsolatuk megszakadt, habár mindketten fájdalmas szívvel, megbántódva és érthetetlenül álltak a döntés előtt, hiszen mind a ketten a másikat okolták ezért – szívük mélyén azonban nem felejtették el egymást … Majd hat év után újra találkoznak. A tűz, amely ennyi idő alatt csak parázslott – hiszen a lezáratlanság által megmaradt érzéseik reménnyel kecsegtették őket – újra lobbant. Fény derült a titkokra, a félreértésekre, majd hosszas kitérők után boldog végkifejlettel zárult a kapcsolatuk.
Izgalmas, kalandos részeket, lappangó titkokat, nézeteltéréseket, szerethető főszereplőket kínál Chelle Bliss Soha többé örökké című könyve a könnyed hétvégi vagy délutáni kikapcsolódáshoz.

Mészáros_Flaisz_Alexandra>!
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Létezik a második esély. Szerelem, titkok és hazugságok. Na meg az örökkön örökké.

lorettaa>!

Az évekkel ezelőtti érzések még mindig ott motoszkálnak a felszín alatt.

– Félek.
– Adj neki egy esélyt. Tudod, néha fejest kell ugrani az életbe, drágám.

lorettaa>!

– Az a Sarkcsillag. A legfényesebb az égen, és szinte alig mozdul. Ha nem vagyunk együtt, csak nézz fel rá, és tudd, hogy én is azt nézem.

zuna19 >!

Evan előkapja a telefonját, megböki párszor a képernyőt, majd felém fordítja a kijelzőt.
– Látod? Az #UjraEgyutt hashtaggel vagy ott mindenhol

zuna19 >!

Ridge Hollow-ban azonnal elterjedt a hír, hogy Evie-vel az útjaink hat év után újra keresztezték egymást. Egy efféle kisvárosban ez valódi eseményszámba megy. Már videók is megjelentek a közösségi médiában azzal a hashtaggel, hogy #UjraEgyutt. Myra ujjongva nyomta a telefonját az arcomba, hogy megmutassa.

molylily>!

Evan végtelen édesszájú. Még a barátságunkat is képes lenne elcserélni egy életre szóló vörös bársony cupcake-ellátmányra. Természetesen a sajtkrémes verzióra.

lorettaa>!

Ez hát nem változott, hiába telt el annyi év, hiába volt köztünk olyan nagy távolság. A szerelmet nem lehet olyan könnyen elfelejteni, vagy semmissé tenni. Hat év talán egy örökkévalóság, de az igaz szerelem számára csupán egy szívdobbanás.

L_B_Mariann>!

… – Ez a pasi nyugodtan megbökhetne bárhol, én meg se nyikkanék.

Hársi_Era>!

Egy férfi szerelem nélkül még akkor sem ér semmit, ha a világ összes pénze a zsebében van.

BezTina>!

A sötétség jó. Meleg, megnyugtató. Minden, ami tönkrement, hirtelen köddé vált.