Soha ​többé örökké 27 csillagozás

„Nem ​tudtam letenni, még többet akarok belőle.” – Sissi's Romance Book
„Egy édes, jóleső, második esélyes történet.” – Jezabell Girl & Friends
„Mennyi érzelem!” – iScream Books
„Gyönyörű, mély és szívbe markoló.” – Millsy Loves Books

Hat évvel ezelőtt elköltözött az egyetlen lány, akit valaha is szerettem.
Azt mondta, vissza fog térni hozzám.
Azt ígérte, hogy írni fog.
Megesküdött, hogy örökre az enyém lesz. De Evie Harper hazudott nekem.
Evie most visszatért, és ezúttal nem fogom elengedni harc nélkül.
*****************
Érettségi előtt egy évvel el kellett költöznöm, muszáj volt elhagynom az egyetlen fiút, akit valaha szerettem.
Azt mondta, örökké szeretni fog.
Azt ígérte, semmi sem választhat el bennünket egymástól.
Megesküdött, hogy várni fog rám. De Jack Nelson hazudott nekem.
Jack most újra azt akarja, hogy az övé legyek, de talán sosem lesz képes megbocsátani nekem a bűneimet.
(tovább)

320 oldal · ISBN: 9786155929403 · Fordította: Farkas Melinda
Álomgyár, Budapest, 2019
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929397 · Fordította: Farkas Melinda

Chelle Bliss: Soha többé örökké

Új könyvet találtam a könyvtárba. Igaz pont az írónő másik könyvéért mentem be, de mondom nem hagyom ott ezt a friss példányt.
Könnyed kis limonádé a hétvégére. Semmi extrát nem fedeztem fel benne. Alapból ez a történetalap nálam nem bejövős. Nagyon csöpögött a múlt. Szóval a szerkesztése nem tetszett. Végig furcsa a könyv felépítése, problémás röviden.
A szereplők kedvelhetőek. A viszonyuk hogyan is fejezzem ki magam egyszerűen, olyan hétköznapi szerintem. Számtalan hasonló sztorit olvastam már, ez se rugaszkodott el valami új és jobb felé.
Viszont ami jó pont, hogy, rövid és nagybetűs a könyv. A borítója nem a külföldi sémájára ment, ez tetszik. Ezt a pinket ki lehet szúrni egyből.

BBetti86
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Borító: kellően színes – az benne a figyelemfelkeltő-, van benne némi ötlet. Tetszik, hogy nincs túlbonyolítva, nyugodt és a lényeg is benne van.
De sajnos, más szempontokban nem találtam negyed ilyen jónak sem a könyvet.
Cselekmény: szinte semmi és abszolút kiszámítható. Persze, már a címmel és a fülszöveggel is nyilvánvaló, hogy Evie és Jack szerelmi története fog következni, de semmi nincs benne, ami az átlagból kiemelni. Vajon mi a konfliktus, a távkapcsolat bukása? Két tippem volt már az elején, és pont az a kettő lett. spoiler Egyszerűen tele van butaságokkal. Evie a barátnőjét fel tudja hívna, Jacket meg nem? Persze.
Utálom azt is, hogy évekig voltak külön és a másiktól halálra sebzetten, de elég két-három találkozás, aminek a felében Evie menekül Jack elöl, majd ott folytatják, ahol abbahagyták. 2-3 nap alatt Jack már házat vesz és lánykérésre készül! Mi ez, meseország szereleméhes nőknek?
Annyira buta fordulatok és csavarok vannak, hogy egy ponton már nem is bosszankodtam, inkább vihogtam a butaságokon. spoiler
Szereplők: konkrétan nem tudtam meg róluk semmit. Annyit, hogy Jack pokolian jóképű, jó az ágyban. Evie meg alacsony, ezért óvatosan eszik, hogy jó maradjon az alakja. Mindketten szőkék és kék szeműek. Meg végzetesen szeretik egymást. Most komolyan, ennyi? Egy mesében bonyolultabb karakterek vannak, pedig van, akinek a nevében a fő jellemvonása, pl. Erős Jánosnak.
Stílus: nyálregényes.Olyan érzelmi dagályok vannak ebben a könyvben, hogy elúszunk a nyál és könnyek tengerén. Belőlem lazán kihozta a borzadó olvasót.
Mélyebb tartalom: az nincs benne. Ez csak egy szerelmes mese, minden téren kiszámítható és mesebeli.
Azt az egy csillagot is csak a borítónak adom, ami rávett, hogy elolvassam. Meg is bántam, hogy megtetszett, mert a könyv borzalmas.

Detty77
Chelle Bliss: Soha többé örökké

Nagyon tetszett Evie és Jack szerelmének története! Lehet, hogy néha cukormázas, de én így szeretem..♥ Evan egy igaz barát volt végig, örültem, hogy Ő is megtalálta ŐT!

Chelle Bliss: Soha többé örökké

Egy történet a második esélyről, védelemnek beàllított uralkidásról, a múlt àrnyairól. Mindezt gördülékenyen stílusban, imàdnivaló köntösbe csomagolva tárja elénk az írónő.

zuna19 P

Evan előkapja a telefonját, megböki párszor a képernyőt, majd felém fordítja a kijelzőt.
– Látod? Az #UjraEgyutt hashtaggel vagy ott mindenhol

zuna19 P

Ridge Hollow-ban azonnal elterjedt a hír, hogy Evie-vel az útjaink hat év után újra keresztezték egymást. Egy efféle kisvárosban ez valódi eseményszámba megy. Már videók is megjelentek a közösségi médiában azzal a hashtaggel, hogy #UjraEgyutt. Myra ujjongva nyomta a telefonját az arcomba, hogy megmutassa.

BezTina

A földön térdelek, kezem ökölbe szorul, ujjaim belesajdulnak a fájdalomba.

BezTina

A sötétség jó. Meleg, megnyugtató. Minden, ami tönkrement, hirtelen köddé vált.