A ​méhek világa 15 csillagozás

Charlotte Milner: A méhek világa

Mi ez a felhajtás a méhek körül? Mit csinálnak egész nap? Miért ennyire fontosak számunkra? Miért kell segítenünk nekik? Mit tehetünk értük?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: HVG Könyvek Junior HVG Könyvek

HVG Könyvek, Budapest, 2019

Föld

Sippancs P>!
Charlotte Milner: A méhek világa

Olyan csodaszép illusztrációk vannak a könyvben, hogy már lapozgatni is öröm! Emellett pedig egy igényes, jól összeállított, informatív könyv – főként gyerekeknek –, amely bemutatja, hogy milyen fontos szerepet játszanak a méhek az életünkben.

pillangobox P>!
Charlotte Milner: A méhek világa

Gyermekkönyvtári barangolásom során fedeztem fel ezt a könyvecskét, melyről semmit nem tudtam. Rövid, olvasmányos, ismeretterjesztő. Minden sorát szerettem olvasni! Kérem még!

Renkou P>!
Charlotte Milner: A méhek világa

Kislányommal olvasgattuk, nézegettük, őt egész pici kora óta lenyűgözik a méhek, így ez a könyv is telitalálat volt. Sajnáltam is, hogy vissza kellett vinni a könyvtárba, nem kizárt, hogy beszerzem egyszer magunknak.
Pont annyira ismeretterjesztő, hogy a benne foglalt dolgokat be tudja fogadni egy gyerek is, de még nekem is tudott újat mondani. Az illusztrációk is kedvesek, színesek, tökéletesen illenek a könyvhöz, nagyon szerettük őket. Nagyon igényes kiadvány, öröm kézbe venni és forgatni.

Sippancs P>!

Egy teáskanál méz = 12 méhecske egész életének munkája
Egy üveg méz = 88 500 km-nyi repülés (Mintha másfélszer körbeutaznád a Földet!)

Kapcsolódó szócikkek: Föld · méh · méz