Dark ​Awakening (The Watchers 1.) 24 csillagozás

Charlotte Featherstone: Dark Awakening

Heavenly bad boys…these aren’t the angels they taught you about in Sunday School!

Gadriel is a Watcher—and a Fallen Angel. The Angel of War. Cast out of Heaven for hating humans, and for failing to bow before them, he’s come to Earth to enact his vengeance upon his brothers, and an unsuspecting mortal. When a human woman enters his life, events are set in motion that neither of them can stop.

For, unknown to the humans, there is a war in Heaven, a war between the faithful and the fallen that has been locked in stalemate for centuries. Gadriel alone has the power to change the tides—for either side. But does he want it? Can his desire for this human run deeper than physical lust, or has he truly fallen beyond redemption?

56 oldal · ISBN: 9781906328603

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Figyelők 1 – Sötét ébredés

Ez nagyon jó történetecske volt, imádtam minden sorát.
A borítója is gyönyörű.
Szeretem az angyalos könyveket, Gabrielt is nagyon kedveltem. Morcossága ellenére ő sem tudott ellenállni a szerelemnek.
Még olvastam volna, nagyon rövidke volt. Még egy valamivel hosszabb része is megvan, úgyhogy már neki is ugrok.

kiruu>!
Charlotte Featherstone: Dark Awakening

Hát, izé. Ez gyors volt, egy éles váltással. Három részre tudnám bontani, ezt az ötven pár oldalt.
1. Gadriel a bukott angyal utálja az embereket, és soha nem is fogja szeretni őket.
2. Gadriel élvezettel szagolgatja a végzetét, aki egy emberi nő. Aztán szexelnek. Úgy harminc oldalon keresztül.
3. Gadrielnek spoiler élete szerelmétől. Akik spoiler volna, ha Gadriel nem köt alkut egy másik angyallal. Happy end, love forever.
Az elején még volt bennem remény, hogy ez jó lesz, de nem. Ez nagyon nem volt jó.

Mes>!
Charlotte Featherstone: Dark Awakening

Tegnap este kezdtem bele, valami felnőtt mesére vágytam. Azt kell írjam, ez elég felnőtt volt. :) Nem lenne ez rossz, de nem igazán van kibontva semmi csak amolyan ránézek és enyém a csaj, és szexelni akarok most azonnal. Ettől függetlenül elalvás előtt kifejezetten szórakoztató volt.

Ancsa07>!
Charlotte Featherstone: Dark Awakening

Istenem, de rövid! Nekem tetszett, sajnálom, hogy nem kapott nagyobb teret arra, hogy jobban kibontakozzon :)

viki20010115>!
Charlotte Featherstone: Dark Awakening

Nem tudom, mi értelme volt megírni ezt az 50 oldalt. Gyakorlatilag semmi nem történt, és ez egy első része akart lenni egy sorozatnak…

Kiera>!
Charlotte Featherstone: Dark Awakening

egy negatívumot tudok rá írni, hogy bosszantóan rövid. nekem minden tetszett benne. jó volt az alap story. a szereplőkkel sincs semmi gond, bár nincs nagyon rá idő, hogy jobban megismerjük őket. na jó a vége talán olyan, hogy minden olyan bosszantóan összejött nekik, jó értelembe, de tényleg más negatív dolgot nem tudnék rá mondani.

Maszatostappancs>!
Charlotte Featherstone: Dark Awakening

Elég hirtelen cseppenünk a történések sűrűjébe, nagyon kevés háttérismeret nélkül, de valahogy mégis érthető, élvezhető a történet a rövídsége ellenére. Kíváncsian várom a többi angyal történetét, ez a darab mintha egyfajta előkönyv lenne egy hosszabb sorozathoz.

The Watchers sorozat · Összehasonlítás